Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

yaotzin84
12. máj 2009

NO chceme trochu odbremenit dankinu maminu, uvidime, chceme len tak na jeden , dva dni doobeda, aspon skusit, ale vsetko bude podla toho ako sa bude mala citi, lebo Danka sa boji ake budu ucitelky.

ivana82
12. máj 2009

Pre mna je to skoro, ale ked sa pozriem na to, ze moja sestra uz ako rocna chodila k jednej pani, ktora fungovala ako opatrovatelka, tak neviem, neviem ... niekedy to bola samozrejmost, ale teraz...ale na druhej strane - si Emka skor najde kamaratov a zacleni sa do kolektivu, cim starsie deticky idu do skolky, tak tym horsie si hladaju kamaratov...

yaotzin84
12. máj 2009

NO uvidime, este skor som zvedavi na to, ako to zvladneme my, je rozdiel mat v mysli, ze mala je u mojej svokry ako to, ze je niede v jasliach, Dankia velmi nedoveruje nikomu. a tam nebude moct volat kazdu hodinu ako teraz mamke:DDD

ivana82
12. máj 2009

Takze to bude pre Danku velmi tazke...ani sa nedivim, ani ja by som nedala svojho drobca nikomu inemu, iba svokre a mojim rodicom...inac by som sa bala, a popravde, nase skolstvo nie je Boh vie co a to som ucitelka 🙂

dada27
12. máj 2009

ahojte Ivi,ja Katke nič špeciálne nevymýšľam,väčšinou je to len popućená zeleninka,alebo ovocie,mliećna kaša výźivky,nejako to veľmi neriešim 🙂 ,ale chutí jej skoro všetko len nad zemiakom ohrňa nos 😀
Yao a nechcete radšej skúsiť pozháňať najakú mamku na materskej,alebo nejakú kamośku?Lebo asi je jedno,či by ste platili jasle alebo niekoho známeho,ktorého predsa len poznáte 🙂

dada27
12. máj 2009

doobedu sme boli v srdiečku,dievčatá sa vybláznili 😀
aj Aďkine sú uź zdravé,len jej nemá kto prísť opraviť PC 🙂

yaotzin84
14. máj 2009

A co to tu tak stichlo, hadam ste vsetci vonku

dada27
14. máj 2009

Ahojte uź sme dnu práve sme sa naobedovali a zase padáme von 😀
Yao a stými jasľami ste sa ako rozhodli?

ivana82
14. máj 2009

Ahojte, viem, ze to tu stichlo, ale nebudem si tu azda pisat sama...obdobie pisania dennickov ma uz akosi preslo 😀 😀 😀
Danka dakujem za veci su super, bundicku sme uz dnes mali na sebe 🙂

yaotzin84
14. máj 2009

No ta to sme radi, ze sa vam vecicky pacili, dnes pribudli dalsie ako opalovacky bez rukavikov a pyzamka, takze vas u nas zas radi uvidime. NO iIvka toti verim, ze si nebudes pisat sama.
Dadi zatial sme sa nerozhodli, planujeme to az po lete takze mame este cas

adrianamickova
14. máj 2009

uuu,ja som 🙂
teraz mi doniesli pocitač,a hned tukam.....pozdravujem vas deticky mamicky,ockovia....Prešov 🙂
som vypadla,nemam prehlad tak idem citat,co nove mate,ake pokroky robi nasa mladez?
a som rada že budeme opat v kontakte,velmi mi to chybalo 😉

adrianamickova
15. máj 2009

dobre rano,dobry den....
ja som sa na vas tak tesila a tu nikto ☹

danielkapo
15. máj 2009

dobre ranko,
adi no konecne 😉 ako sa mate? zdravucke?
pekny den vsetkym

yaotzin84
15. máj 2009

No adka uz sem chodime pomenej, bohvie cim to je asi pocasim ved je pekne vona tak nesedi nikto doma, az na dnesok. Ndes to nevyzera velmi letne...
Inac zelame pekne rano.
Adi a uz ste zdrave komp je v poho co ste s nim mali.

adrianamickova
15. máj 2009

no lepsie je to,kasel ustal ale neprestal....este pojdeme na kontrolny vyter,
mna bolelo hrdlo asi iba od studenej vody,
no tyzden bez pc,ako som to prežila 😖 ale videla som filmy,a take s vojnovou temou,mam rada.tiez sme stale
v zahrade,kozenky uz skacu ako dive a rastu pred ocami,boli sme na vylete,to som este stihla nahodit fotky
z Kalvarie,ale v nedelu sme boli v bardejovskych kupeloch,na vodu ale aj pekna prechadzka,krasne prostredie
mam zase vela nafotene...

adrianamickova
15. máj 2009

ja som dnes tiež doma s malou,sonicku vcera vzala babka,
na obed chystam vypražany syr,poprala som idem vonku povesat,na dazd to nevyzera,tak preschne
tak aj vam prajem krasne teple dni a pohodu 🙂

ivana82
15. máj 2009

Ahojte, no Adi konecne, ze si sa objavila....my sme vcera boli u neurologicky, tak malicky Tonko urobil vraj velke pokroky, no aj tak mame este cvicit (neviem sice na co, ked je ako zdravucke babatko), ale dobre ... a vy co dnes chystate a co na vikend? my mame zas nabity program cez vikend - zajtra ideme s muzikom do Kosic na Kleopatru, strasne sa tesim a v nedelu ideme na oslavu 1.rocka nasej znamej, takze sa tiez tesime 😀
Ale co nas netesi je, ze mame choreho ocka, takze o maleho sa staram iba ja, v noci nam oco chrape, takze sme vyspati velmi malo a zle, ale snazime sa a dufam, ze to cez vikend prejde ... 🙂

adrianamickova
15. máj 2009

ivana,ahoj...
tonko je sikovniček,chlapina z neho vyrastie,neboj 😉
na muzikal?hmm,tak to budes mat super zazitok,tak naozaj nabity program
tie choroby nedaju pokoj 😒 len vela trpezlivosti a sily .....

adrianamickova
15. máj 2009

my sme boli minuly vikend v meste,neviem co bolo v divadle aky program,ale mestom pochodovali
take skupiny,orchestre a nasim sa najviac pacili skoti s gajdami,a ujovia co mali suknicky 🙂

dada27
15. máj 2009

Ahojte Adi poobede ste doma? 🙂

adrianamickova
15. máj 2009

dada 🙂
dnes?
sa chystam do tesca,na nakup...a zajdem aj k mame
ale zajtra budeme doma,možte prist 🙂

yaotzin84
15. máj 2009

Po dlho odpracovanom dni sa hlasime, ze ideme zase robit tentokrat na nete nahadzovat novy tovar do naso shopiku, nech to zase pekne pribudne a mamicky si maju z coho vyberat. Teda manzelka ide robit , ja budem kukat telku
Inac dnes bolo nepekne veterno.
Co ste vy porabali cely den

adrianamickova
16. máj 2009

ved dnes nikto netukol? 😕

yaotzin84
17. máj 2009

No veru adi nejako to tu upada nikto nic.
Inac zelame krasne slnecne rano, dnes to vyzera vonku na pekne pocko teda aspon zatial , takze my planujeme mensie prechadzku.

adrianamickova
17. máj 2009

yaotzin.....dakujeme aj vam želame pohodovy deň
na vine je počacie,ale to je super tak sme sa nemohli dočkať tepla a mame ho,tak to treba riadne využiť
výlety,prechádzky,tury......
nam sa už zachcieva,vody,teda plavať čapkať sa.... 🙂
dajte typy že kam isť???tak po okolici???
a doložila som fotky z našho výletu 🙂 🙂 🙂 🙂

zade
17. máj 2009

YAO - pisal si o jasliach. Ktore si mal na mysli? Mamacity? Alebo su tu aj nejake ine?

yaotzin84
17. máj 2009

Ahoj zade pozerali sme na nete mamacity aj medvedika, medvedik sa nam pozdava viac, zle chceme sa tam ist kuk, navnadila si nas ty ked sme to docitali zacali sme surfovat, my by sme malu nedavali do jasli, ale kedze dankkina mamina ma uz svoje roky potrebuje aj trosku odychu.
Adi podstatne je ze je uz teplo, my sme dnes nemali velmi dobry den, manzelka mala mensiu vymenu nazorov so svojou znamou....nebolo to nic hrozne ibaze trosku do seba skocili uz vcera na trhoch totiz ide o to, ze ona sa rozkrikovala, ze treba aby sme mali v obchode prijatelne ceny co si myslim ze mame aby mamicky uz konecne trochu usetrili, ale poppritom ona kupila malemu supravku, ktoru najde nielen u nas ale v hocijakom obchode minimalne o tretinu lacnejsie na trhoch, a to len preto, ze su trhy a okrem toho cudoval som sa ake nakupy tam robili mamicky a to sa furt stazuju ze chcu lacne a dobre veci, ale nakupuju na trhoch aj cinske a podobne vyrobky.
Neiem aj ja som z toho rozcarovani, kupovat nieco len preto, ze su trhy to tym detom mozu kupit aj lizatko.
Aky vy na to mate nazor?
ake ceny su podla vas prijatelne poradte aj vy co by vas prilakalo do obchodiku aby ste ho navstevovali castejsie a radi?

danielkapo
17. máj 2009

ahoj Presov....
no my v poslednej dobe stale niekde behame, doma uz ani kavu nestiham vypit....ale je to super, mala je uz zlatucka, da sa s nou vselico podniknut 😉 aj teraz sme prisli az teraz domkov, boli sme v meste, kamos nam spravil sukromny organovy koncert v kostole 😀 a tak sme boli este na teraske posediet, parada 😵
yao ja abni nejak neregistrujem trhy...nejak nemam velmi rada taku kopu ludi, a najma nie s malou...co sa tyka oblecka, ked nieco potrebujem pre malicku, tak to kupim, pripadne ak sa mi nieco extra paci 😉 a vela toho nekupujem, kopu veci sme podostavali, obcas nieco z tesca cherokee, pripadne z obchodikov....ale vela fakt nie...lebo tolko veci ani nestihla vynosit....a posiela mi aj teta z anglicka nejake saticky...takze tak....a co sa cien tyka, niekedy az oci vyvalujem ako minule v maxe obycajna ciapocka cez 15eur....diki 😀
pekny den

yaotzin84
17. máj 2009

No tak na predeti mam svoj nazor aj ja, lebo my sme sa uz minule bavili s ivkou o ich politike, ze nechapeme preco este navysuju doporucene maloobchodne ceny ked zarobia tak ci tak a niekedy dost.
Ja sa snazim prihadzovat co najmenej, ciapocky najdrahsie co mame stoja 4,50 ....a ine veci snazime sa udrzat v norme, pri slovenskych niektorych vyrobcoch je to tazsie lebo uz nakup je drahy ale v tompripade pridavame pomenej a snazime sa aby v PO bolo nieco ine , napriklad postelne sety, tie som nevidela a ak tak velmi drahe, potom slovenskeho vyrobcu gaji toho nema nikto v PO ani v KE, a okrem toho nieco sice drahsie a velmi vyhladavane a too chicco a emitex.
Ale ako ja hovorim vzdy sa da dohodnut a okrem toho mame aj zlavy pri vacsich nakupoch a letaciky s ktorymi je okamzita zlava ak s nim niekto pride.

danielkapo
17. máj 2009

yao 😉 to je dobre
adi som pozerala fotky, ake su tie tvoje slecny uz velkeeee 😵 a pekneeee 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre