Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
14. okt 2009

...ale my sme sa dostali 😀 😀 😀 ...chce to len ochotnych pribuznych, ktori postrazia drobceka tak na dve - tri hodiny 🙂

tinika
19. okt 2009

yaotzin veru veru, jedine ze si navzajom postrazime drobcov hihi alebo si najdeme aupair

katka22r
5. nov 2009

babenky kto caka malicke v januari okolo 6.1 a ide do novej porodnice?

tinika
6. nov 2009

kati ja čakam ale v decembri a idem do novej 🙂

tinuskaha
6. nov 2009

katka22r a tinika idete rodit do KE?

tinuskaha
6. nov 2009

mamicky chcem sa vas opytat ci je na sekcove rehabka.Mam predcasne narodene babo a cvicime vojtu.Chodim cvicit na capajevku.Ak je na sekcove chcela by som vediet ci nie je nahodou lepsia.Cvicia aj v bazene?Dakujem

tinika
7. nov 2009

tinuska nie, ja idem do monobloku

tinuskaha
7. nov 2009

tinika,uz ani ten monoblok nie je novy 🙂 je tam vraj lepsie ako v starej,ale zalezi na aku sestricku alebo lekara natrafis.moja svagrina tam rodila.Je tam jedna velmi poctiva mlada lekarka.Mudr.Vološinova.Byvala spoluziacka.svagrina si ju chvalila.

ivana82
7. nov 2009

tinuskaha - na sekcove na poliklinike je rehabilitacne oddelenie pre deti na 3.poschodi, cvici tam mila pani, ak chces, dam ti tam cislo 🙂

tinuskaha
9. nov 2009

ivana82 bud tak dobra a daj mi to cislo prosim.Chcem vyskusat inu rehab.diky

ivana82
10. nov 2009

Ahoj tinuskaha - cislo na rehabku na sekcovsku polikliniku - 7701743 alebo 7702701, klapka 365, p. Nagyova

katarinauk
10. nov 2009

ahojte baby, neviete kde sa v Presove da vyblaznit s babatkami? myslim fit lopty a take podobne cinnosti... pocula som, ze nieco je na sekcove a dalsie je pri hadzanarskej hale.. nemate skusenosti?

capricieux
autor
11. nov 2009

ahojte 🙂
katka na sekcove pri kostole materske centrum Emerka, program najdes na www.emerka.sk

cvici sa na fitloptach kazdy stvrtok
pa

tinika
13. nov 2009

tinuska moja svagrina tam robila pred MD a hovori ze vsetci lekari su v poho ak maju dobry den 😉

katka22r
18. nov 2009

ahojte babulky som tu nova az teraz ma napadla tato tema je tu niejaka tehulka s presova alebo vsetko uz mamicky???ak mamicky ktora ste rodili v monobloku a ako to tam chodi?rada by som vedela co take potrebne mi treba do porodnice a co treba pre malu ci len plienky?a ako to chodi s ctg od ktoreho tyzdna sa robi a kolko sa treba do predu objednat dakuejm

tinika
18. nov 2009

kati ctg sa robi od 36tt a čo ti treba do porodnice najdes na nete vselijake zoznamy, ja som zistovala, ze malemu treba len pampersky, a vlhke utierky, ostatne az ked budeme odchadzat, ale beriem aj tenku čiapočku ak bude treba a ked niečo tak manzel donesie a este postolkove nohavicky a plienky na siroke balenie niekto spominal, len vraj uz nebalia nasiroko tak neviem

adky
20. nov 2009

Ahojte.Katka22r Ja som rodila v MONOBLOKU pred 4 mesiacmi a nabalila som si toho dost.Same oblecenie,kozmetiku,plienky,ale nakoniec som z toho vyuzila len plienky.Treba ti 5 plienok na den.Ja som zobrala 30 a este sa mi 10 zvysilo. Taktiez ked budes mat babo na rooming tak si zober aj vlhcene utierky.Krem na dupku ti daju.A ked budes odchadzat tak povedz svojmu milemu,ze ked pride po vas,tak nech ti prinesie aj nejake oblecenie pre babo na cestu....a nezabudni si vziat dudu.Mala som malu na rooming a dost mi pomohla 🙂 Je tam velmi dobry kolektiv maldych lekarov-vsetci boli uzasny...aj sestricky su super.Aj ked vela ludi ma negativne spomienky na porod v monobloku (nechapem preco), ja mam len tie najlepsie.Tak prajem vela stastia a rychly, malo bolestivy porod 😉 😀

katka22r
1. dec 2009

aadky dakujem za informacie...a mala si svojho porodnika?nic proti ale ja si ziadneho nezazmluvnievam uz len kvoli peniazkom ale podla mna ma odrodi tak ako aj ostatny...nikto neporodi zamna nie?a kto ta odrodil?rodila si kalsicky?ja uz pobalena som a snad mam vsetko ved ak nie manzel alebo niekto s rodinky donesie ne?

zade
3. dec 2009

Ahojte maminky a maminky cakatelky - robim pre deticky hudobne kurzy Yamaha a v pondelok 7.12. budeme mat ukazkove lekcie v centre KID FIT na Budovatelskej ulici.

Inac kurzy pre male babatka su kazdy tyzden v utorok o 16.00 v Rc Hviezdicka pri hadzanarskej hale.
Ak chcete blizsie info cez IP poslem kontakt na webku - aby to niektko nepochopil ako reklamu, ale hlavne ako krasny relax pre mamicku s babtkom. 😉

zade

adrianamickova
24. dec 2009

celému Prešovu prajeme Krásne Vianoce 🙂
Dieťatko v Betleme, Ježiško maličký, za tebou ideme, čuj naše prosbičky. Daj nám zdravia, sily, do jedenia chuti, srdce rodičovo nech sa nezarmúti. Zošli požehnania aj do nášho domu, by sme mohli pomôcť v biede hocikomu

tixi
16. jan 2010

ahojte presovcanky 🙂 neviete mi poradit nejake presovske obchody s kocikmi, pripadne internetove stranky?

tinika
22. jan 2010

tixi ahoj, my sme kupovali pred svabamy v takom rodinnom dome

dioliana1
11. feb 2010

🙂 😉

katlinn
12. feb 2010

Ahojky. Babenky viete mi niektorá poradiť schopnú gynekologičku v PO?

janulqa07
12. feb 2010

Ahoj, byvam v presove len kratko, neviete poradit dobreho pediatra-detskeho lekara? Naj na sidlisku III.

ejasmeja
12. feb 2010

Katlinn, MUDr. Paľová - gynekologicka

Janulqa - pediatra zatial nepoznam, ale tiez ho coskoro budeme potrebovat... 🙂

janulqa07
15. feb 2010

Z mojho rodneho mesta mam zle skusenosti s pediatrom a preto tu v po nechcem ist hned do prvej ordinacie. K tomu je este tima clovek ani nema sancu to pozistovat niekde od mamiciek z parku

katka22r
15. feb 2010

ahoj kocky ako sa mate?nechodim tu casto len tak nazriem su aj niejake kurzy pre 3 tyzdnove babenka?poprosim vas o info dakujem najlepsie na sekcove

ejasmeja
15. feb 2010

Katka, urcite kurzy su, mnoho informacii najdes vo Hviezdicke, Kid Fit (tam je plavanie pre babatka od zahojenia pupocnika) aj v Emerke sa skus informovat. vsetko si vygooglis 🙂

monky1
15. feb 2010

janulqa - Dr. Rozmanová - maximalna spokojnost, ale je velky problem sa k nej dostat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre