Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

karolinkafe
9. máj 2008

Capricieux hovoris francuzky? 😉

anita78
9. máj 2008

Ahojte kočky, vy ste tu také "nákupčí" 😉 , viete mi poradiť, chystáme sa kúpiť kočík, na čo si treba dať pozor? Po prípade máte osvedčenú nejakú značku, vôbec sa v tom nevyznám ☹ .

karolinkafe
9. máj 2008

Ahoj Anita 😉 Trochu od temy : Ivku Hviscovu este vidavas? 😅

nelika666
9. máj 2008

anita, ja mam uz 4ty kocik a najdolezitejsie je vaaaaha

cize musit si zhrnut ci ti treba kocik casto nosit alebo nie.. do mhd, auta, schodov
dlasia vec - teren - podla toho vybrat nafukovacie alebo plastove (prip pogumovane) kolieska
rozmery - treba zvazit ak mate vytah, pripadne maly kufor v aute
skladnost - kocik by si mala vediet lahko a rychlo poskladat a vylozit ho do auta
vyska - ak si vysoka alebo nizucka, mal by ti kocik vyhovovat vyskovo
polohovanie chrbatika - aby sa dala dat opierka do vodorovnej polohy ak by ti babo zaspalo

odporucam z vlastnej skusenosti 3kombinaciu aj s vajickom upevitelnym na konstruciu - odcenis pri nakupoch autom alebo kratkych ak pojdes nieco sup-sup vybabit do mesta napriklad... 😉

anita78
9. máj 2008

Ahoj, Karolin, ten svet je teda malý 🙂. Teraz ju už stretávam menej, keďže som na rizikovom ☹ a snažím sa byť čo najviac doma a oddychovať. Odkiaľ sa poznáte?

karolinkafe
9. máj 2008

Anita ja aj teba poznam 😉 😀 Ivka je moja byvala spoluziacka. Bola som s nou parkrat pozriet "Dubravu" 😉

anita78
9. máj 2008

Karolinkafe: Ahaaaaa, no tam sa premelie toľko ľudí, že je to bez šance si to pamätať 😖 .

Neli: tak tých kritérii je teda statočne 😒 . A vieš mi dať aj typ, kde je najlepší výber za rozumnú cenu 😀 ?

nelika666
9. máj 2008

odporucam kupit kocik pouzivany, uz kupou klesne cena kocika o polovicu, je to ako s autami...

ak mozem objektivne zhodnotit tak pre mna najvyhodnejsi a najlepsi je quinny speedi... vyuzili sme ho na 100%
kupila som ho cez inzerat, pouzivany bol 4mesiace - konstrukcia, sportova cast bola uplne nova..
byvam na dedine cize pre mna boli dolezite nafukovacie kolieska, kocik stale mam a zatial sa ho nechystam predat, kupovala som ho ked mala moja Tami asi 9mesiacov...
splna vsetky moje poziadavky na kocik... kedze ja pouzivam povacsine fabiu tak som hladava skladny kocik a tento sa mi tam zmestil, stacilo dat dole 1koliesko a to je uplne lahucke na rozdiel od poliaka, ktory som do fabie nenasekala ani ked som dala dole vsetky 4
treba povedat ze byvam v rodinnom dome takze vytah a schody som neriesila, avsak nikdy som nemala problek kocik sama zlozit a nalozit/vylozit si ho z kufra auta..

mala som aj CAM mbx6 - takisto super kocik, pouzivali sme ho od 2mesiacov (a to bola zima) ale mala som iba sportovu cast, tu som si zlozila uplne do vodorovnej polohy, otocila som si to smerom k sebe aby som na malu videlôa a bolo to super... je otocny v smere aj v protismere jazdy
ma sice plastove kolieska ale nemala som s nim problem ani v tazsom terene, predala som ho len kvoli tomu aby som si mohla vyskusat speediho

dalsie kociky ktore by som ti mohla poradit - zo skusenosti kamosiek a znamych su PP centro, casualplay S4 alebo S6, concord fusion, pripadne x-lander ale ten trojkolesovy, a potom sice financne narocnejsii ale super bugaboo to su asi naj kociky

anita78
9. máj 2008

Dík Neli 😉

nitka
9. máj 2008

konecne kaji si prisla...viki nema tetku taka som rada...vies o tom?
my sme nedavno vstali ale to sme sa este hodinu a pol valali po posteli
anita v ziadnom pripade si nekup klasicky stvorkolesovy polsky povoz,lebo to je hruza velka tazka ogara 😉

nitka
9. máj 2008

zuzla mna nevolas ked ides von? 😀

karolinkafe
9. máj 2008

Cau nitka 😵 co nema? tetku? to akoze tetovanie abo co, bo ja dajaka nechapava 😅

zuzla2
9. máj 2008

ta clovek na xvilu odide a tu debata v plnom prude 😎
anita nelika to zhrnula dobre...aj dobre znacky kocikov podavala..ale tie uz bohuzial aj nieco stoja..ja teda som nebola a ani nikdy nebudem oxotna dat za koc 20t..a zas pouzivany by napriklad moj muz nekupil...takze ja som si vybrala strednu triedu a bola som spokojna..kazdopadne tie polske klasicke koce,co stoja okolo 5t by som urcite v zivote nekupila 😎
nitka si ma videla??som ti xcela aj zavolat,bo najprv,ze pojdem peso tam,ale potom som sa rozhodla pockat muza pred lidlom, skocili sme tam a potom este aj do milk agra 😉 som kukala ci ta neuvidim na okne,ale ta som ta nevidela...

nitka
9. máj 2008

hej kaji ze nema tetovanie

nitka
9. máj 2008

ne nevidela ja som ta citila ze ides sama 😀
sak ja skorej zapala jak mala hotova som bola od druhej do piatej sme boli v posteli 😅 😀 keby som mohla ta spim az do rana ale ta malejj sa tak dlho nechce spat 😀 😀

nitka
9. máj 2008

ta mne by uz trebalo aj ist konecne varit abo co...alebo to necham na zajtra?asi hej 😀 dnes trochu upracem zeby sa nepovedalo 😀

nitka
9. máj 2008

ale ta zeby som nebola zla matka ta uvarim jahodovo cokoladovy puding s jahodami a piskotami....kto ma chut? 😀
zuzli uz mi prisli tie nohavice a triko z MMB co som az davala link na MK,cipana jak nove su tie veci a este aj cukriky mi pribalila musim este daco dobre vymaknut na MMB

zuzla2
9. máj 2008

ale sak ja neisla sama..bo ja tam prisla na aute 😀
ja mam navarene zo vcera..ale treba mi ist upiect rezne..bo muz,ze je hladny a ja mu,ze mne sa nexce 😀 ale ta asi musim ist,bo o xvilu ide 5proti5 😀

capricieux
autor
9. máj 2008

5proti5 idem kukat aj ja, milujem to 😎
anitka ja ti tiez radim trojkombinaciu a tiez radim kupit od ruky, nove su drahe a neoplati sa to pretoze sa daju kupit skoro nove za super ceny 😉
ja mam tiez quinny ale buzz a som na 100% spokojna, este som na nom nenasla ani jednu chybu, to predne koliesko ma svoje muchy co sa tyka opotrebovania, ale u nas sa to zatial neprejavilo 😉 ale pocula som
tiez som davala bacha hlavne na vahu lebo nemame vytah a tiez aby bol skladny do auta, no a nakliknutie vajicka je genialne a vyuzivam to velmi casto 😉

nitka
9. máj 2008

capri ty mas fakt buzz?moj stary jak vidi take kociky ta se telo nahundre ze az 😀 napr.na cosatto pogo povedal ze vyzera jak naburana bedna na odpad 😀 dilino on je ak budem mat druhe babo tak chcem tento povoz:
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1629879
trojkolesovy alebo stvorkolesovy

capricieux
autor
9. máj 2008

😀 😀 😀 to fakt? sak je sumny, teda aspon mne sa paci velmi

zuzla2
9. máj 2008

nitka sak ten sa podoba na taky jak mam ja...

jo a neviem ci to tam bolo spomenute,co pisala nelika,ale este pozerat na rozmery vanicky...bo daktore su mensie a ked sa narodi letne babo, moze byt problem ho dat v zime do nej aj s fusakom...

zuzla2
9. máj 2008

capri a na ktorom posxodi byvate???
ja ked som kupovala koc,tak som vahu az tak neriesila,ale bol z tyx lahsix, no nie uplne najlahsix..lebo vtedy sme byvali v dome...ani srnka netusila,ze ja o par mesiace budem byvat v bytovke 😀

capricieux
autor
9. máj 2008

byvame na najvyssom, trojposchodova bytovka

capricieux
autor
9. máj 2008

a s tou vanickou je to tak, ze ked mas trojkombinaciu tak ti po 6 M aj tak uz vanicku velmi netreba, babo uz velmi lezat potom nechce a ten fusak je univerzalny aj na sportak

capricieux
autor
9. máj 2008

no mozno daktore deticky sa este radi tak vozia 😉

zuzla2
9. máj 2008

jaj...a ako xodis von??bo ja musim zist len 8schodov dole a i to mam problem 😀 furt musim nadavat 😀

tak zalezi samo,ze od baba..ale moja napr. bola vo vanicke do 7,5 mesiaca..a pobudla by tam aj dlhsie, len mne sa uz zaziadalo ju dat do sportiaka 😀

nitka
9. máj 2008

baby neviete o podnajme 3 izbovy byt za dajaku normal cenu?

zuzla2
9. máj 2008

a zeby som nezabudla...kedze sa nam 1rok cochvila blizi, potrebujem daku dobru cukrarku..ta dajte tipy 😀

zuzla2
9. máj 2008

nitka ta ja neviem..a ani neviem co je normal cena,bo nemam prehlad o podnajmox..akurat viem,ze v nasom vxode xcu jedny predat 3izbak,bo sa idu stahovat do domu a,ze vraj sa im nedari...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre