Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
26. apr 2008

ta vy pisece jak besne psy 😀
zuzla znas ze ja sa prisposobim hocikomu taze hocikedy mozme ist von
nas uz so zubami nepredbehnete lebo mi uz mame vsetky vonku 😀
zuzla som sa nasmiala pri tej vasej prebdenej noci 😀 ja viem ze to nie je na smiech a musim ta polutovat ale i tak som sa pobavila bo ked si predstavim vani jak sa vam smiala do ksichtu ta mi tak smisno 😀 😀 😀

capricieux
autor
26. apr 2008

papa baby idem si este trochu citat 😉
dobru noc 😵

zuzla2
26. apr 2008

ta sak aspon tebe smisno,ked uz mne nebulo 😠 😎
capri bru noc

capricieux
autor
26. apr 2008

a spojime sa v pondelok doobedu a dohodneme sa 😉 no a sak jasne ze aj zajtra tu budem ale az vecer, my este zubky nemame 😀 😀 😀 ani jeden 😀 😀 😀 ale sa mi zda ze sa daco crta

drobcek2007
26. apr 2008

capri dobru s nezabudni ns zubky 😉 😔

drobcek2007
26. apr 2008

odchadzam do hajan cafce 😔

nitka
26. apr 2008

cafce
zuzla ty este tu?

zuzla2
26. apr 2008

hej..ja este len teraz vecerala 😀

nitka
26. apr 2008

pekne pekne 😀
ja zozerela balik chipsoch 😅 pol cokolady milky a zopar keksov 😀
ucekam do vani,uz tu asi nebudes tak potom 😉

nitka
26. apr 2008

cuj zuzli mi posli tvoj mail bo ho nemozem najst a ti poslem fotoze toho potahu z koca v piatok mi o posielala ta neznam ci pride v pondelok,utorok

zuzla2
27. apr 2008

cafce..
my dnes spali do 9tej 😀 sice rano s hodinovou prestavkou..ale to neva..

baby ja ked bola vcera vecer v posteli ta som si spomenula,ze zajtra ideme na poradnu 😒 taze vecer sa musime dohodnut jak s tym stretkom 😔

drobcek2007
27. apr 2008

cafce kto tu? 😕

anita78
27. apr 2008

Ja som tu, ale vy už asi nie 😀 .

nitka
27. apr 2008

cafce
zuzli ja navrhujem po popradni ist lebo ja musim ist k lekarke asi mam zapal priedusiek

nitka
27. apr 2008

ked mala vstane tak ideme na oslavu,pozvala nas kamoska jej priatel oslavuje a este nikdy nemal oslavu narodenin,lebo jemu mama nerobila takze ju bude prvy krat mat v 21 rokoch tak to bude supis a o nicom netusi,taze bude prekvapko uz sa tesim
takze zajdem tu vecer

nitka
27. apr 2008

boli sme v maxe a stary chcel malej kupit v draciku detsku pokladnu ale mali len take saplaviny ta jej kupil taky velky klavir ta uz mi bude pilit usi 😀 som sa pytala stareho ci sa nahodou on s tym nebude castejsie hrat jak lilka,ci to pre seba kupil 😀

zuzla2
27. apr 2008

nitka este nedorazil....
no a neviem jak zajtra s tym stretkom..bo sme malej predxvilou namerali horucku 38,6...ta dufam,ze sa zas dajaky zub dobija von jak minule 😖
a to sme sa dnes xystali von na zmrzku, preliezky a tak ☹

nitka
27. apr 2008

zuzli taku vysoku?ta dufam ze nie je chora teraz ked sa uz oteplilo
ta len dufajme ze nebudes mat pernu noc...takze ste sedeli doma?a pri tej teplote sa ako spravala?bola taka ze sa jej nechcelo hrat a tak...bo moja ke uz iba lezi a sa tvari jak keby zomierala 😀 ta to uz s nou bars nedobre ale akonahle jej zabere tabletka ta lita jak besna 😀 aspon ze teraz pri tej nadche nema teploty
no sak uvidime jak bude zajtra das nam vediet
a dala si mi dobru mailovu adresku? 😉

zuzla2
27. apr 2008

ta taku vysoku..ale nurofen sirup zabral..ta potom fakt litala jak salena...lenze teraz vecer jej zas vyskocila ja 38,8 😢 este stastie,ze zajtra ideme k dr..dufam,ze to nebude ta siesta xoroba...
sedeli sme doma a od nudy som zrala co sa dalo 😠
a jasna vec,ze som ti dala zlu adresu 😒 bo to malo byt zuzla2 😀 😀 😀

nitka
27. apr 2008

som si myslela ze zuzla2 tam bolo ok poslem este raz
zuzli chcem sa ta opytat ze to v tescu maju iba raz za mesiac plenky po 299?bo ked hej ta mi treba kupovat pocas akcie 2 balenia bo uz zase nemame peluchy,me porazi
teraz som kukla pocko tak ma byt stale teplo ale v stredu sem tam prehanky...ta povedz vani naj se nesali ze treba nam litac po mesce a ne lezat chore doma 😀 ta len dufam ze to neni choroba,hnacky nemala?

nitka
27. apr 2008

no poslala som ti uz
idem kukat lets dance ale myslim ze to bude hovadina lebo kazda druha cast cohosi je riadna traposina 😀
a tie tanecne pary ta na smiech mi je z toho 😀 no najlepsi su tam adela a pyco aspon kus zabavy s nimi a este tota hlupana fialova ma byt v porote a ja ju nebirujem 😀

nitka
27. apr 2008

nebojte sa aj tu urobim kuk 😀

nitka
27. apr 2008

ta sce to vidzeli?fialova to riadne po.rala 😀

zuzla2
27. apr 2008

ta neznam jak casto davaju akcie,ale myslim,ze este do utorka je na nix akcia..ale nevravim,ze naisto 😉
i ja kukam lets dance..sa mi to minule pacilo,ta dufam,ze nebudem sklamana..a fialovu som nevidela, bo som bola pri malej..kuknem zajtra na nete...
ta i ja dufam,ze neni xora..minule ked jej isiel dolny zub na Velku noc,tak mala 38,3...ta furt verim,ze to je ten horny..bo uz dost dlho tlaci a ne a ne vyjst...
posledne dni aj viacej kaka,jak u nej zvykom..no a dnes 2x mala taku ako keby hnacku..ta neznam

drobcek2007
27. apr 2008

zuzla na co ma byt a kde akcia 😕

drobcek2007
27. apr 2008

jaj uz som si to precitala 😉

zuzla2
27. apr 2008

😉

nitka
27. apr 2008

ta zajtra ked nahodou pojdeme do mesta ta pojdem kupit a ked nepojdete tak pojdem sama
zuzla to bude podla mna zub,moja uz ma zadne horne i dolne stolicky vonku ale stale ju asi svrbia lebo hryzie prsteky a v piatok mala take hnacky no vlastne iba 2 krat ale to take som este nezazila tak mala nalozene v plienke jak keby si tam vylila horucu cokoladu 😀 fuuj ta ja nechutna 😀
zuzla dosol ti mail?

nitka
27. apr 2008

drobcek co ti neska mala volno?

drobcek2007
27. apr 2008

hej sak ja robim od pondelka do piatku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre