Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

katkarv
9. nov 2011

@janie80 no co bolo cudne ze manzelovy napisal do nalezu krv aj moc v poriadku a vobec mu ju nevysetril.Ale ked mal sibrikov pod mikroskopom,dal zavolat aj mna,vraj take sa nevidi kazdy den 🙂

janie80
9. nov 2011

@katkarv aspon budeme mat cas pokecat spolu.... 😀 velmi sa mi tam nechce... ale pojde a hotovo... kym mu to nehrozilo, tak bol hrdina, nic nebol problem a teraz by sa vykrucal... 😀

janie80
9. nov 2011

@katkarv oprava... jemu sa tam nechce, nie mne sa tam nechce... 😀 😀

mexico_16
11. nov 2011

Niekto na kavu ? 😅 😅

jana86
13. nov 2011

ahojte, neviete mi poradit kde v presove prepichuju uska? nasa mala Emka ma 7 tyzdnov a este sme jej nedali prepichnut. nerobia to aj sestricky na polikinike na sekcove?

zanna28
13. nov 2011

@jana86 skús sestričku u doktorky Balážovej na poliklinike, nám prepichovala ona a nechodíme k tej dr. a zaplatili sme jej 5eur

zvonkohra
13. nov 2011

@jana86 aj sestricka od dr balaza a tiez 5 eur 😀

mimca20
15. nov 2011

@mexico_16 🙂 Stale sa niekto na tu kavu najde.

mimca20
15. nov 2011

@bouny Niekto sa na to kocikovanie urcite najde. Len skoda, ze my byvame v Niznej Sebastovej a tu nikto nikoho na kocikovanie som nenasla a byvame tu uz 4 mesiace, mozno ze sa to na jar zmeni a mozno nie. Ostane mi kocikovat sama 🙂

mexico_16
15. nov 2011

@mimca20 A chodis do Po ci budeme kocikovat v Sebastovej ?? 😀 😀

bouny
15. nov 2011

@mirka12011 a kam chodivate??🙂

mimca20
15. nov 2011

@mexico_16 Koncom leta a v septembri som bola aj v meste a teraz v zime kocikujem v Sebastovej 🙂. Skoda, ze ten vas Sekcov nie je od nas daleko, ale asi odveci su MHD spoje od nas k vam 🙂. Skor v PO v meste budem asi az na jar 🙂. 🙂 Aspon si mozme popisat ci?? 🙂 Ked si tiez nova.

llaurra
21. nov 2011

Chcela by som sa opytat ci niekto nevie o cviceni pre tehotne tu v Prešove???? Nemyslim predpôrodnu pripravu ale napr. joga pilates atd ... dakujem za info!
na internete som nenasla nic :(

juliap
21. nov 2011

Tehulky, co chcete latkovat, nemate zaujem o 10 ks latkovych PLIENOK rozmer 70x70 /pouzivane, ale vyvarene/ + balik separacnych plienok + 5ks jednorazove podlozky na prebalovanie Babylove? cena spolu 6E.

juliap
21. nov 2011

@llaurra skus zavolat do Citygym v Maxe, teraz tam mali nejaky plagatik, co zacali robit cvicenia tehuliek a potom mamiciek s detickami

jaanka22
22. nov 2011

@zade ale skoda reci volala som tam vypisala prihlasku a povedali mi ze o dva tyzdne bude miesto uz presli 4 a nikto nic tak to ani neriesim....

zvonkohra
23. nov 2011

@llaurra neviem ci nie aj na srobarovej skole,ale to bolo pred 2r

llaurra
24. nov 2011

juliap dakujem za info.. 🙂 ja som si nasla jogu 🙂 da sa to aj teraz v teho niektore cviky som necvicila ale bolo super vcera prva hodina... tak som spokojna ..........
zvonkohra taktiez velmi pekne dakujem za info

mexico_16
28. nov 2011

Ahojte maminky 🙂 Mate skusenosti s jaslami Medvedik,Simba,Detske centrum pana Keppa ? Popripade aj ine ? Budem rada ak my napisete pozitiva a negativa,vase skusenosti ak ich vase deticky navstevuju... Dakujem

lubkasungirl
28. nov 2011

@mexico_16 o Detskom centre pana Keppa - je to skolka v peknom dome, vyucuje tam studovana anglictinarka, maju tam aj zahradu na hranie, preferuju individualny pristup k detom 🙂

mexico_16
28. nov 2011

@lubkasungirl to je na terchovskej ci na zelezniciarenskej ? dakujem

mexico_16
28. nov 2011

@lubkasungirl Na Terchovskej 🙂 A nevies o MS na Budovatelskej 6 ?

andu1
29. nov 2011

caute, aj mna by zaujimala osobna skusenost s jaslickami v presove...najviac stvorlistok na sekcove za maxom, ale kludne aj jasle Dino, Slonik, Medvedik, Little angels - prostredie, vychovavatelky, hracky, pripadne cudzie jazyky...za postrehy diky 🙂 Len tak mimochodom je tu v presove niekde montessori jasle/skolka? Na webe som nic nenasla ☹

zvonkohra
29. nov 2011

@andu1 tie jaslicky stvorlistok su pri nasom vchode uz som tam bola s malou aj pozriet..vybevenie je pekne,take domace prostredie by som povedala je jedna spalna tam su postielky a postele,potom maju wc-sprchy a potom jedna velka izba na hranie a tusim aj jedlalen tam je ze papkaju v tej velkej izbe,hracky maju krasne a vela 🙂 cena sa mi zda taka ako vsade tusim mi ta pani riadietelka vravela ze okolo 190eur ale do 230 ti preplatia cize v podsta 🙂 e o nic neprides a ucitelky sa mi zdaju fajn jedna je moja znama a kazdy den sa s nimi stretavame ked chodim s malou vonku ked tam prides pustia ta aj dnu popozerat

andu1
29. nov 2011

@zvonkohra dakujem za super odpoved, skusim sa tam teda osobne pozriet 🙂

lubkasungirl
29. nov 2011

@mexico_16 zialbohu nie

gabinka79
29. nov 2011

Ahojte, dievčatá. Ak môžem, pridám sa k Vám. Chcem sa opýtať, či by ste mi mohli odporúčiť nejakú dobrú materskú škôlku. Nám sa pomaličky blíži deň zápisu a chceli by sme pre malú vybrať tú najlepšiu (tak, ako asi každý rodič 😀 😀 😀 )

zvonkohra
30. nov 2011

@gabinka79 a na akom sidlisku?

gabinka79
30. nov 2011

@zvonkohra niečo v okolí Sídliska duklianskych hrdinov 😉

zvonkohra
1. dec 2011

@gabinka79 ojojoj ta to ti neporadim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre