Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
9. máj 2008

ta babku uz davno nemam..ta zomrela,ked som mala 7rokov..a dedo,ked som xodila na strednu..ale mam tam este tetu a sesternice,bratrancov... 😉

gabrielkabj
9. máj 2008

chcela si dať Vaneske meno Sára?

zuzla2
9. máj 2008

jj..xcela..ale kym sme byvali,tam kde sme byvali,tak uz to meno bolo..a kedze ja musim byt obcas vynimka a muzovi sa pacila Vanesa,tak sme dali Vanesu 😀 bo ta este nebola 😉 ja i kocar tak kupovala,zeby nikto taky nemal 😀
tu v PO to uz ine 😎 ale ked by nahodou druhe bolo dievca,tak na takyx 80percent bude Sara 😉

gabrielkabj
9. máj 2008

ta ja mam dost a mne sa zasa páči Vaneska hoci ich už je viac ale dufam že druhe dieťa bude radšej boss 😎

zuzla2
9. máj 2008

sak to,ze ix uz je privela 😖 ta ja kebyze nahodou druhe,tak xcem zas dievca 😀

nitka a ty dzeeeeeeeee???ta ja tu tak vynimocne dluho a ty zmizla..ci si posla vykradac banku??? 😀

gabrielkabj
9. máj 2008

asi dnes každy pozera hokej ani neviem aky je stav. Napadlo ma že by sme mohli dať niekedy stretko v Prešove alebo aj v BJ mne je to jedno už asi rok sa zberam na vylet s malou do Prešova len tak cez den na zmrzu

nitka
9. máj 2008

jj ale nemozem najst kuklu a pistol na vodu ta nemozem ist dnes vykradnut 😀

nitka
9. máj 2008

som hladala coko bo to dobre na nervy

zuzla2
9. máj 2008

vyhravame 5:1..bo ja jednym uchom a okom,pocuvam a pozeram...
s kludom,ked budes mat cestu do PO,ta daj vediet..v meste je perfisna zmrzka..len ne na buduci tyzden,bo mi pride na navstevu cetka a ja vtedy umieram 😀 😀

nitka
9. máj 2008

ok gabi ale v PO bo v BJ sa stratim 😀

nitka
9. máj 2008

ta se cudujes ked hrame so slovinskom ze 5:1 aj tak mozme balit tasky a ist domu so sklopenymi uchami

gabrielkabj
9. máj 2008

nitka čo bojiš ved ťa povodím no nie

zuzla2
9. máj 2008

nitka ja teraz rozmyslala..sak moj muz robi pre banky...ta vymyslime daco ne 😀 naco ist kradnut...prevedieme penezi a hotovo 😀 😀 a este dokonca ceske..ta ked zmenime na slovenske,ta budeme mac vecej 😀

a v BJ sa neni kde stratit

nitka
9. máj 2008

ja keby sm mala ist na hokej ta kricim len Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaanko Lasak bo to najväcsi macher
dajaky divny obraz mam ci to iba cez digi abo mi sibe?

zuzla2
9. máj 2008

sak to..hanba nam..ale ta to sa uz dalo cakat...
ale najlepsa zmrzka i tak tu v PO 😀 a nam obraz ide dobry...

gabrielkabj
9. máj 2008

ved ani v Po ja idem zajtra do Ke tak sa zastavím aj v PO v Maxe Sarka sa rada vozí na schodoch 😀 ale až po obede lebo rano musím makať v praci brrrrr vstávam o 5 00 hod. ☹

zuzla2
9. máj 2008

ta ja uz v Maxe jak doma,ze nitka 😀
a de robis,ked tak skoro vstavas??ozaj to aj vstanes,ked je uz tolko hodin??

bo ja uz asi pojdem drixmat...kedze neviem jak sa vyspi mm,ze ci ma nexa pospat alebo nie 😀

nitka
9. máj 2008

ja pojdem kuk do archivu ordinaciu a pojdem spat ked sa podari

nitka
9. máj 2008

jj zuzla jak doma aj v tescu... 😀
neprijemne o piatej vstavat a k tomu este cez vikend

gabrielkabj
9. máj 2008

ano máme obchod tak musím pre nikoho by som to nerobila tak ok ved sa ozvem zajtra čo som nakupila v tescu vraj super akcie na detske oblečko ale ja už nič nekupujem bo nemam už kde uskladnovať Sara ma viac jak mi s manželom do kopy fajn sme si popiškali nie? 😀

nitka
9. máj 2008

hej v tescu akcia no doprdelky kedy ja tam pojdem asi az po akcii jak furt 😀
vyborne sme si popiškali ze az mi treba ist kupit plienky 😀

gabrielkabj
9. máj 2008

ano možno aj tie su v akcii včera bola kamoška v tesku a pustila tam 1700 sk všetko pre maleho ešte celkom v poho ja chcem kupit zajtra nejake pekne punčošky take pod šatky ozdobne

nitka
9. máj 2008

teraz citamm na markize ze ceny bytov idu dole ta nech uz sa rozhodnu dokelu

gabrielkabj
9. máj 2008

tak bruuu noc a šup do postieľok ku detičkám a manželom 😵

nitka
9. máj 2008

paaaaa
zuzla uz asi isla

capricieux
autor
10. máj 2008

bre rano, teda ako komu, nam zuby tak nic moc 😒 mame uz aj teplotu
inak nove vlasy 😀 😀 😀

zuzla2
10. máj 2008

capri...dobreeeeeee...ozaj mne sa tak zda,ze som ta uz videla 😉
nitka hej ja posla spat...a citala si poriadne o tyx bytox???? bo aha: Sú však aj mestá, kde sa trh s realitami ešte len začína prebúdzať. Ide najmä o Prešov, Košice a Banskú Bystricu, kde by mali ceny bytov po dokončení novostavieb ešte stále rásť.
ta oni nacisto odureli..sak PO neni nato stavane 😠
gabrielka v tescu vypredaje nic moc..ja tam xodim casto a davnejsie somj nic dobre nenasla..a tie 30percentne co boli, uz nie su..teda aspon nie na detske oblecko...

zuzla2
10. máj 2008

a dnes som vyspata,lebo tatino nexal maminu pospat do 9tej..a isiel sa hrat s malou..sice potom to v obyvacke vyzeralo ako po vybuxu..ale to neva 😀

capricieux
autor
10. máj 2008

heeej zuzla a kde?

nitka
10. máj 2008

caprisi seeeeeeeeeexi 😉
sak hej zuzli ja som to o tych bytoch potom docitala ta neznam ci sa neodstahujem dakde na aliasku bo me porazi...presov chudobny jak svina ta neznam kto bude kupovat drahostne novostavby...este len teraz sa zacne kradnut a poriadne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre