Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
18. mar 2009

ja doma takeho nemam... ten si vsimne kazdu zmenu aj malilinku ... aj farbu, teda sampon na vlasy mi kupil na MDZ, ze ked o tom uz tolko basnim, tak mi to konecne kupil ... aby som mu nepilila usi 😀 😀 😀

adrianamickova
18. mar 2009

aka budes kraska fialova rubinova,?
zivot je znema ja to tak beriem,ako chameleon 🙂 🙂

ivana82
18. mar 2009

Nie, som cerveno hneda a kraska urcite nie... ja nikdy ... ja som škratka

ivana82
19. mar 2009

Bre ranko prajeme, my strasime uz o piatej, pretoze sme sa nemohli vykakat, ale uz je ti v plienke a v kosi, takze je to relativne ok, a uz nam nezaspal, teraz len mrnci, tak uvidime co bude...
co ma te dnes na plane??? Dufam, ze viac tu, pretoze je tu strasne nizka ucast ... adi, dani - dialogy to istia? 😉

danielkapo
19. mar 2009

Dobre ranko...
adi melir? aky? aj ja som chcela, no neviem sa odhodlat, tak som len dofarbila korienky 😀
ivi no hod foto potom tvojej cervenohnedej hrivy 😉 mas krasne vlasky, vzdy som ti ich zavidela 🤐

my dnes v plane akurat tesco, pojdem bracekov (jozkovi) nejake lego kupit, ked mu skonci vyucovanie...a ze maju akciu aj an plienky tesco, tak to ale poslem nasich ked pojdu autom, nebudem tri baliky vliect v rukach 😅
a prechdzku mozno, ked sa trosku pocasie upokoji, otepli....

danielkapo
19. mar 2009

a este sa vytesujem, krasne balerinky som drobciatku nasla na babybazari....zlate take chutne 😵

ivana82
19. mar 2009

dani, nie je to dobre vidiet, ibav svetle... uz je po mojichdlhych vlasoch, uz mam z nich iba polovicu :-/

danielkapo
19. mar 2009

ved ale kvalita chapes, ta ostala 🙂

ivana82
19. mar 2009

tak ta ostala a chvalabohu je aj po rozstiepenych koncekoch 🙂

klobucik
19. mar 2009

ahojte zienky domace. 😉
Ako?JA utekam varit obed 🙂

ivana82
19. mar 2009

my mame navarene palacinky od vcera, takze nevarim... akurat som unavena, maly teraz konecne zaspal od pol osmej, takze si trochu uzivam netu... neviem sice ako dlho vydrzi zas spat... potom papat kasicku a vonku na prechadzku
a co vy? ako? uz ste doma zo skolky?

klobucik
19. mar 2009

hej hej . Bola som este u zubara lebo mi zacala rast osmicka. ☹ Budem muuuudra :javascript:addEmoticon('😀','vBody')-D 😀 😀
A objednal m a naoperaciu ze vybrat ju ta sa tesim 😀 😀 😀
Danielka dnes isla normalne s usmevom n a tvari do skolky neplakala a vletela do triedy jak viiichor. Ale to asi preto z e zajtra je piatok a to som jej slubila ze kazdy piatok moze byt doma. 😉
Akurat idem varit mnazelovi obedik ked pride domov hladny. 🙂 Uz od vcera varim 😀 No co mozem ja zato ze som zavisla na nete?

ivana82
19. mar 2009

Ja zavislacim od rana 🙂 takze nie si jedina, ja som varila vcera cele poobedie asi od tretej do pol siestej, palacinky z jeden a pol litra mlieka... myslim, ze to hovori za vsetko 🙂 tak to sa danielke necudujem, ze je naradostena,ked len jeden den dajako prezije, ne? co fajne varis? nech mam inspiraciu na zajtra

adrianamickova
19. mar 2009

ahojte....
my sme dovarili paradajkovu polievku a zapecene cestoviny,
od vcera mam 2varky pradla,idem poskladat...umyt riad,vysavac...no je to jedno ci sobota,alebo
utorok streda,stale mam kopoec roboty 🙂

adrianamickova
19. mar 2009

moja mala ma dnes potesila sama sa vypiskala aj to druhe....do nocnika...uz jej to pomaly ide
aj ked vcera nastihla,alebo zabudla,v lete uz budeme kocky v gaculkoch 🙂

monky1
19. mar 2009

adi, dones k nam to pradlo..... ja zbieram a zbieram a zbieram...a nemozem nazbierat 😀 raz mam malo svetleho, potom zas tmaveho, o farebnom mixe uz ani nehovorim......teraz sme len dve, tak to je aj vidiet 😉
😀 alebo donesiem ja k tebe 😀 😀 😀

adrianamickova
19. mar 2009

monky....vy ste take cistotne...?
ja ich rano obleciem do cisteho,a vecer rovno do kosa na pradlo 🙂 asi to bude aj tym,ze my
byvame v dome,tu sa nosi drevo,tu vymeta pec,aj pri stole mavame este nehody 🙂
ale sa mame pracku,aj vanis som kupila...

monky1
19. mar 2009

aj ja to pripisujem tomu domu....aj my mavame nehody, ale gauc do pracky nevopcham, ani koberec 😀

klobucik
19. mar 2009

Ivi varim masko n a sampinonoch s tarhonou. ja to lubim velmi a muz to zje bo bude hladny 😀 😀 Ale este sa nestazoval ze mu nieco odo mna nechuti. 😉
ADi, monky vy byvate obe v domoch?

adrianamickova
19. mar 2009

no a teraz baby mi amka cely krem podzabala,mastila si ruky,pisulu...ale cez teplaky,pusu to znamena...
celu tvar 😀 😀 to znamena,ze vecer...zasa bude mat pracka co robit 😝 😀 😵
a dobry pripravok na odmastovanie,aj na take cistenie do domacnosti som uz skor kupila
ako je byvaly DKROH,tam z boku je lacny nabytok zo svajciarska,a tam priamo predavaju...aj take
tak ten cistic sa vola C O D I,skuste je naozaj dobry na vsetko 😉

monky1
19. mar 2009

my nie, my sme panelakove dievcata, tak preto tak malo spinaveho pradla 😀

adrianamickova
19. mar 2009

ja ano....v sebastovej 🙂
teda my ano 😀 😀

klobucik
19. mar 2009

Adi to Codi poznam tzo j e vynikajuce. Moja svokra to kupuje uz staaasne davno. Ona to kupuije na tony. 😀 😀 Jeden cas si tam mala aj take ze si si mohla vytocit vyhru ci co . 😀
Aj my sme panelakove defcata aj chlapec. :D ale raz v buducnosti chem mat dom . 😀 😀 😀 OOOO SNiiiivajme. 😉

adrianamickova
19. mar 2009

a teraz sa vypiskala zase do nocnika a pre istotu sa nim poliala,no moja vina ja tu sedim a dieta si
robi svoje 😖 ,idem sa jej venovat,prezliest ju....neskor tuknem,zatial pa 😀

monky1
19. mar 2009

baby snivajte.....ja idem s malou sojkou von, nech ju trosku vyfuka ten vetrisko, lebo uz sa hra asi tak, ze pod stolom - v bunkri, cez ktory je prehodena deka pohybuje pismenkami-magnetkami-to su akoze svadobcania a tancuju na svadbe-na utierke, ktorou utieram riad. No aspon mam dalsi kus na pranie 😀

zade
19. mar 2009

Dievcata ahojte, neda mi nepridat sa k vasej skutocne optimistickej teme PresovcankyII. Verim, ze ma medzi seba vezmete 🙂
Spociatku som isty cas chodievala na sidl.II, III avsak kvoli rozporu nazorov si tu temu ani neotvaram a aj tak....
Som Presovcanka, mam 20 mesacnu dcerku a je nam dobre 🙂

monky1 - konecne som dokopala k pisaniu

Inac, musim sa priznat, ze mate skutocne krasne a trefne pripomienky i odpovede, ja mam pocit, ze taketo nieco neovladam. Ale co uz 🙂

zade
19. mar 2009

Este nieco, na konika chodim cez dva roky a az vcera mi monky1 ukazala ako sa da po pridani prispevku velmi jednoducho vratit do debaty na posledny prispevok 😅 😲 🙂

adrianamickova
19. mar 2009

ja pozeram ake to nove meno?
vitame ta....v presove zade 🙂 🙂 pozdravujeme emku 😵
samozrejme si nasa 😀 😀 😀

adrianamickova
19. mar 2009

zade....ja som mala nocnu pocitacovu smenu, kym som na to prisla,co ked tuknut ako sa vratit.. 😀 😀

adrianamickova
19. mar 2009

zase poletuje sneh,mna urve 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre