Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
24. apr 2009

jooj uz viem kde pri hadzanarskej hale je to mc, v takom rodinnom dome som pozerala minule som isla okolo ze co to tam a uz viem 🙂

danielkapo
24. apr 2009

hej hviezdicka tam 😉 ze vraj pekne je tam....pojdeme so simkou omrknut niekedy...myslim, ze aj adka uz pisala, ze tam bola s dievcatami...

tinika
24. apr 2009

dani a na tom solivare, to mm vravel, si myslela na ihrisku hore? Alebo aj doe pri sporte je niečo take pre deti?

danielkapo
24. apr 2009

tini neviem ako pri sporte, tam som uz nebola dlllho, myslela som na ihrisku hore 🙂 ale mne je jedno v podstate, my sa dopravime nejak, len nech drobna nekasle...

monky1
24. apr 2009

dievcata, my zajtra nemozeme - pridu svokrovci 😀 ...zabavte sa 😉

danielkapo
24. apr 2009

monky aj vy 😀

monky1
24. apr 2009

dani 😀 😀 😀 ...uz teraz sa bavim 😀

dada27
24. apr 2009

Ahojte dievčatá ani nemám čas cez deň písať,ale ani my zajtra nemôžeme,lebo ideme na výlet na Červený kláštor. 🙂

zade
24. apr 2009

Tininka - MC EMERKA je na sidl. Sekcov, tak ako pise danielka. Sidlia pri kostole v Dome Jana Pavla II, na prvom poschodi. Funguju Ut, St, Stv. Pracuju tam mile zienky, skutocne... 🙂

RC HVIEZDICKA je v centre mesta, (zial teraz na nestatsnej ulici), nakolko sa tam robi obchvat mesta. Aspon tusim. Je to Okruzna 17, roztomily domcek s velkou zrahradou. Maju pekne aktivity, vsetky platene. Ale zato pekne 🙂

Troska som to obiehala, tak mam aktualny prehlad. Inak tam s dcerkou velmi nechodievam. Mozno by nam pobyt v kolektive aj prospel, ale akosi ..... ani neviem... samej sa mi nechce...

zade
24. apr 2009

Yatozin - dakujem, pisem ti IP 😉

adrianamickova
24. apr 2009

nazdarek....ako baby?
co sa chysta?.....ja som sa u s dadou stretla 🙂 🙂 🙂
zajtra tiez my namozeme,hoci veeelmi rada a aj viem kde je to na solivare....jojky ☹ ☹ ☹

yaotzin84
24. apr 2009

Zade nemas za co, azda ti to pomoze, dufam ze najdes dobre rady ale dievcata ak mate nejake napady urcite by sme nieco mohli skusit.
Tinus mna napadlo aj to tvoje znakovanie.

yaotzin84
24. apr 2009

Viete mna napadlo zorganizovat trebars den deti v Presove, nejake sutaze v parku s cenami a podobne , mohlo by sa zapojit aj mesto alebo aj centra co ste spominali.....ale aspon nejake take akcie kde sa vsetky stretnete pokeciate zabavite sa.

danielkapo
25. apr 2009

yao no ten den deti napr.by bol super,pokial aj je v PO nejaky program v meste,vacsinou sa tam s malym drobcom ist ani neoplati,skor mam pocit,ze je to pre deti starsie vhodne,takze to by urcite bolo super.Minule ma napr.zarazilo,ze PO sa nezapojil ani do projektu mila pre mamu,teda nenasla som ho v tom zozname miest,KE a dokonca aj Sabinov ano..skoda
Tinika tak co so stretkom?Yao vy sa nepridate?Ivana?Klobucik?Tina?Saska?

yaotzin84
25. apr 2009

A kde mate stretko a kedy, mozno by sme zaskocili

tinika
25. apr 2009

Ahojte, dani no viem kde je to ihrisko, aj autom by som mozno dosla. Ja dost kaslem ale to asi tym ze ostanem doma nezmenim.
Yao ides tiez? Hihi

danielkapo
25. apr 2009

tini no aj mala v noci kaslala trosku, ale vonku je krasne a inak jej nic nie je, tak uskodit by jej to nemalo....na pechadzku by sme sli tak ci tak... 🙂
yao tak asi hore na solivare ako je ihrisko-ozex...a kedy...este nevieme 😀 ja budem moct cca o tej tretej, pol stvrtej...idem este upratovat. Eswte sem cez den mrknem, ked tak si mozme potom cez IP poslatz cislo, aby sme sa tam nehladali 😅

tinika
25. apr 2009

ok dani, a da sa tam v pohode zaparkovat? Aby som tam bola skor 🙂

yaotzin84
25. apr 2009

NO my sa chceme ist previezt do Bardejova pokukat kupele, tak ak sa do tej tretej vratime azda by sme sa aj pridali, ak nie tak ja by som sa stretol aj zajtra.
Nechajte tu niekto na seba cislo, trebars danka alebo mi napois do ip, a dobehneme aj s manzelkou a malou.

danielkapo
25. apr 2009

tini da sa....aj priamo v areali, aj pred 😉 ked budes v kontakte s klobucikom, tak jej daj vediet ci nepride 😉

tinika
25. apr 2009

ok mam na nu císlo skusim jej zavolat 😉

klobucik
25. apr 2009

AJ my idemeeee aj myyyy. Sa plati daco vstupne? Alebo n a tie detske preliezacky?

tinika
25. apr 2009

Klobu pokial viem tak je to zadara, len pitivo si zaplatis hihi
Ja idem papať, mm ide na stretko po 10 rokoch zo skoly, poobede odchadza ta skor papame aby neumrel hladom kym im tam dačo daju 😀

danielkapo
25. apr 2009

klobucik super,plati sa na to ihrisko detske sa kupi taky naramok za 2eur,potom si to tam odklikne ked pojde dnu,resp.von a pri odchode to vyuctuju,minule som tam bola s malym bratom,bol vnutri asi tristvrthodinu a vratili mu potom 1.30eur:-D

tinika
25. apr 2009

dani tak to je fajn

klobucik
25. apr 2009

No hej ale samu ju tam nechcem nechat .No ved uvidime ako to bude. A kto este ide? CI len mi 3 z nitri? 😀

danielkapo
25. apr 2009

klobucik hned pri tom ihrisku su aj stoly, kde mozme sadnut a budes ju vidiet.... 😎
no vyzera to len na nas tri zatial... 😅

klobucik
25. apr 2009

a na Ivku nemate niekto cislo? 🙂 Okik tak o ktorej sa tam stretneme?

danielkapo
25. apr 2009

ja mam, napisem jej... 😉

klobucik
25. apr 2009

okisek nech pride presvedc ju ... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre