Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
25. máj 2009

yao no ja zatial som dražila len jednu vec ale svagrina uz zrušila celu vyplatu ta povedala ze ju klepne ked bude nakoniec baba bo pokupila same chalanske vecicky 😀 😀

yaotzin84
25. máj 2009

no tak to treba kupovat neutralne, oranzove, zelene, zlta...
Tinika aj tehotenske oblecko budeme mat a take pekne doplnky ak by si chcela.

tinika
25. máj 2009

yao nohavice uz mam ale nejake tricko za normalnu cenu by som brala take nejake jednofarebne 😉

yaotzin84
26. máj 2009

Pridi knam kuk manzelka ti uaze co zhruba mame. mame aj tie ozdbone pasy s napismi

adrianamickova
26. máj 2009

dobrý deň prajeme......aj slnečný a pohodový 🙂 😵 😎

danielkapo
26. máj 2009

Ahojte,
krasny den vam vsetkym zelame 🙂

tinika
26. máj 2009

yao a take tricka co som na nete videla ze tu byvam ja, alebo nedotýkať sa kopem nemate? 🙂

ivana82
26. máj 2009

Ahojte, aj my prajeme krasny slnecny dnicek 😀

yaotzin84
26. máj 2009

Mame take nam pridu pasy na brusko...chi chi budeme mat nechytat kopem a tu rastie nase slniecko.
A ked ces vidiet tak v ip som ti poslal link na veci co budeme predavat na predajni lebo zatial sa to robi len na objednavku.

yaotzin84
26. máj 2009

Halo je tu niekto?To ste vsetci prec.....no to je hrozne. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adrianamickova
26. máj 2009

ja som len na skok,ešte sme vonku bazen hojdacky...šmýkalka,aj navštevu sme mali...
idem lebo kočky už štenata po rukach,až tu počujem štekot kvílenie a spor ten moj,ten moj.....7 ich mame a stale malo 😝 😀 😀 😀
aj sme sa fotili večer doložím fotky 😉

danielkapo
26. máj 2009

ahojte, mne uz mala spinka konecne 😵
adi tesime na fotky 😉
yao no ked je vonku tak pekne tak nebudeme pri PC sediet 😀

tinika
26. máj 2009

ahojte, adi vie jak to chodi, nikdy neni dost hihi

yaotzin84
26. máj 2009

No Danka tomu verime, my sme boli v robote a sedkali za mailom.
Danku skoro prizabili regaly.

ivana82
27. máj 2009

Prajeme vsetkym krasne ranko a krasny slnecny den 🙂 my sme ostatne dva dni len otravovali mojich rodicov, takze maju nasho maleho uz asi na dost dlho dost 🙂 ale nie, to bol vtip...len sme tam boli ked je vonku tak krasne, tak sme sa len prechadzali a doma sa boli len vyspat... 🙂
Ako sa tu mavate?
Yao - dufam, ze Danka je v poriadku ... nech tolko nepracuje, nebudete mat kde minat eurka tak tvrdo zarobene 🙂 samozrejme vsetko myslene v dobrom 😉

ivana82
27. máj 2009

nikde nikoho??? 😲 😲 😲

danielkapo
27. máj 2009

pekne ranko
ivi 😉

yaotzin84
27. máj 2009

Pekne rano, aj my zelame
No keby ich bolo uz aspon zopar ale vzdy vsetko strci zase do tovar a vymysla a vymysla, s tymi kartickami to nakoniec urobila tak ze ich dava pri prvom nakupe a teraz zas ide prerabat na docasne aj vonkajsiu reklamu lebo tam to nie je velmi pozorovatelne ze je to detsky obchod.
Je v poho len sme skoro sli s rozbitou hlavou do nemocky.
Ale co uz s nou zabijem ju ked ju mam tak rad

ivana82
27. máj 2009

Nezabijaj ju, co si??? Hlavne, ze je v poriadku...co uz s nou ked je perfekcionistka, nie? vsetko musi byt tip - top, to aj u mna tak musi byt, ked ma nieco chyti ... takze uplne ju chapem...
V sobotu som sa dala nahovorit na kolobezky z Hrebienka do Lomnice a na konci, ked bolo potrebne brzdit, tak ma kamosi zosokovali, ze som brzdila a zvrtla sa mi noha a rozpacila som sa ako osa na bonbone 😀 😀 😀 odniesol si to moj laket, ktory som zdrela, ale inac v pohode, spokojne by som sla este raz...fantasticke to bolo... 😉

yaotzin84
27. máj 2009

Ta ty si riadne blazniva :DDDD, samozrejme v dobrom
Nezabijem ju, co by som uz bez nej robil, kto by mi varil, zehlil a podobne.
A tiez by som uz asi take druhe krasne babo nemal.

adrianamickova
27. máj 2009

ahojte,ja som včera mi dajak nevyšlo,nocovali sme u babky,a bez netu 😀
tak dnes je spojenie nadviazané....ako ste sa mali?ochladilo sa nám,tak musíme vydržať....
posielame pusu detičkam 😵

adrianamickova
27. máj 2009

nosík už lepšie,chrastička už dole zase mam pekne dievčatko 😉 🙂

ivana82
28. máj 2009

Prajeme krasne ranko 🙂 aj ked sice bez slniecka, ale nase slniecka nam ich vyjasnia, nie???
som trosku blazniva, tonko to ma asi po mne, lebo sa začal bez akychkolvek problemov otacat a tym padom uz sinie som taka ista, ze kde ho necham, ked idem napr. na wcko, tak ho tam aj najdem 😀 a co ten nas vystraja v postielke??? ani nehovorim...

... no proste vy ste si tym presli, my to mame teraz.... 😅

dada27
28. máj 2009

Aj my prajeme všetkým dobré ránko 🙂
Ivi śikovný Tonko,naša Katka uź trošku posedí,keď ju dám sadnúť,a keď je na chrbátiku tak sa váľa po celej obývačke 😀Už máte nejaké zúbky?

ivana82
28. máj 2009

ahoj dadi, mame uz tri zubky, dve dolne jednotky a lavu hornu dvojku a derie sa nam aj prava horna dvojka, tak asi budeme mat doma upirika 😀 😀 😀

aj nas posedka, ked ho opieram o nieco, lekarka povedala, ze ked je o mna oprety, alebo o gauc, tak ze vpohode moze byt ... 😀

a vy sa ako mate?

dada27
28. máj 2009

konečne sú zdravé ,tak sme skoro stále vonku.katka má zatiaľ dve dolné zúbky a danielka jej dáva prsty do pusy a potom chodí žalovať,že ju pokúsala,máme veselo 🙂

ivana82
28. máj 2009

dadi, urcite mate doma veselo, ked je Danielka taky vymyselnik 🙂 a co fajne papkate? Uz davas aj masko?

yaotzin84
28. máj 2009

Pekny den sa zela vsetkym mamickam, dadka dakujem za pozvanie urcite ho prijmeme pre nas je to len a len dobra prezentacia a ochota pomoct mamickam aj novymi lacnymi vecami.
a takisto sa doslova zbavit aj veci po nasej malej.

ivana82
29. máj 2009

Vsetkym zelame krasne ranko, aj ked pocasie nie je nic moc 🙂 co sa dnes chystate porabat? 🙂 podelte sa o napady a inspiracie, co by sa dalo robit v takyto uprsany den, resp. co cez vikend...

yaotzin84
29. máj 2009

NO my budeme asi lenosit v posteli, respektive sa pojdeme kuk na nasho dedka lebo mal meninky vcera a manzelka sa ide farbit a robit si melir , lebo na buduci vikend ideme na svadbu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre