Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

mimca20
21. aug 2011

@olienka12 Byvame v Niznej Sebastovej 🙂, dufam, ze ozaj sa niekto najde na kocikovanie 🙂. Dikes za info ohladne MHD.

nikus5
6. sep 2011

Baby, opäť sa hlásim o pomoc - neviete, kde v Prešove sa dá požičať kroj pre 8-9 ročné dievčatko /veľkosť cca 140/ ? Alebo nemáte niektorá na požičanie na 1 príležitosť /jasné, že nie zadarmo/ . Ďakujem vopred za rady a prajem krásny deň. 🙂

svenka
6. sep 2011

dievcata, nepoznate niektora dr. minarikovu? je to gynekologicka v po-lubotice... my sa tam budeme stahovat, tak uvazujem, ze by som si k nej dala kartu, teraz som v ke, ale neviem o nej zohnat ziadne referencie... neviete aka je? velka vdaka 🙂

olienka12
6. sep 2011

@nikus5 cipisek v podchode budovy vzorodevu

nikus5
6. sep 2011

@olienka12 Dík, pôjdem mrknúť.

maryanna
6. sep 2011

@svenka ahoj, poznám len z počutia, mamka ku nej chodí.
Je vraj veľmi veľmi dobrá, ale práve kvôli tomu má kvantum pacientov a teda v čakárni je treba strašne dlho čakať.

baby2009
8. sep 2011

ahojte, nie je tu niekto zo sidliska 3, ja som tu novo pristahovana, takze tu nikoho nepoznam ....🙂 🙂 🙂

juliap
8. sep 2011

@baby2009 ahoj, viacere sme z III, v ktorej casti byvas?

baby2009
8. sep 2011

mukacevska

katmi
8. sep 2011

my sme tiez novo pristahovany,ale byvame na Sekcove 🙂

zvonkohra
8. sep 2011

@katmi a kde presne byvas?

mexico_16
8. sep 2011

Baby caute 😉 Poradte dobreho pediatra v PO a preco by som si ho mala vybrat ?? Dakuje krasne za vsetky odpovede 😉

zanna28
9. sep 2011

Kočky, kde majú v PO dobrý výber pančuchového tovaru pre malé dievčatka? Okrem Maxu.

olienka12
9. sep 2011

@zanna28 vcera som bola v kick a tam maju veeela puncochacov len neviem ake cislo potrebujes ale ved zbehni nemas to daleko 🙂)

zanna28
9. sep 2011

@olienka12 bola som tam, no všetko vzorované a ja som chcela dopasovať k vzorovaným šatkám, ale v opale pri pošte je celkom dobrý detský obchodík a kúpila som tam 🙂 , super, sa teším, že sa nemusím trepať do mesta 🙂

aksuram
11. sep 2011

Ahojte,
mam prosbu na vsetkych ktori ste niekde zazreli nasho Mata. prosim kontaktujte mna alebo rovno policiu na c 158.
Tu su podrobnosti:
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody......

juliap
11. sep 2011

mamicky Zumbacky, davam do pozornosti ... http://www.akcieprezdravie.sk/docs/harmonia/zum...

nikus5
12. sep 2011

Baby, nemáte niekto požičať kroj pre 9-ročné dievčatko? potrebujeme cca na 1 hod - dedko bude oslavovať 70 /on je folklorista/ a chceme s dcérkou pripraviť ako prekvapko taký krátký program. Dík za každé info. 🙂

juliap
13. sep 2011

@nikus5 v divadle poziciavaju kroje, skus si najst cislo a zavolat tam

judka3
13. sep 2011

ahojte dievčatá, neviete náhodou kde v Prešove kúpim knihu: Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři??? Hmmm, poradíte?

juliap
15. sep 2011

@judka3 skus sa opytat v Maxe

mimca20
16. sep 2011

@baby2009 Tak to ta vitam. My byvame v PO uz 2 mesiac a docela sme si zvykli.

mimca20
16. sep 2011

Ozaj baby Presovcanky co poviete na spolocne kocikovanie pokial mame este ake take pocasie pre nasich drobcov?

zvonkohra
16. sep 2011

@mimca20 a ty odkial si?

mimca20
16. sep 2011

@zvonkohra Som z Niznej Sebastovej.

mimca20
16. sep 2011

Ma niektora z vas skusenost - nakupovat Nutrilon pre babo cez internet??Dikes

julinkaaa11
17. sep 2011

Ahojte baby... chcem sa spytat, akeho mate pediatra? Skor hladam na Sekcove...ale kludne aj inde...cakame 1 babatko a neviem si vybrat...radsej by som vedela aspon ake take referencie 🙂 dakujem vopred 🙂

mexico_16
17. sep 2011

@julinkaaa11 Pisala som tu aj ja,len nikto mi este neodpisal. Budem rada za kazdu odpoved 😉

juliap
18. sep 2011

@julinkaaa11 na Sekcov chodia dievcata do strediska a chvalia si dr, potom mas v meste v Muco, tam je dr Zacharova, k tej chodime my a nemozem na nu povedat 1 krive slovo a je tam aj dr Dzupinova, tak tu zas ja neodporucam ... potom je na zelezniciarskej ulici dr, tu si tiez dost chvalia, len ma vela pacientov, no a este su na sidlisku III, 1 detska je v Trafe, vyborna a detsky su aj v centrume ... ale ked mas najblizsie na sekcov, tak napis IP zvonkohre a zanne, tie tam chodia

julinkaaa11
18. sep 2011

@juliap
jej dakujem...pozerala som aj starsie fora, ale tam sa spomynaju dr. ktore ani neviem ci este ordinuju...moja svokra pozna tiez jednu Mrouahovu, ale ta ze je uz starsia tak netusim ci este ordinuje- ale je vraj tiez dobra...tak skusim teda napisat este ip babam...ale vrela vdaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre