Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
3. júl 2008

ahoj kocky
co poviete na toto to je pozvanka k svadobnemu stolu
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

nitka
3. júl 2008
nitka
3. júl 2008

kaji sibirska 29 lebo sa tam ideme stahovat cez vikend najneskor cez t yzden a ten obrazok tej vily to iba taka haluz 😀

zuzla2
3. júl 2008

nitka pravdupovediac ani jedno a ani druhe sa mne nepaci..ale ked tebe,vam hej,tak neni co riesit 😀
a inac ja som aj proti menovkam na stoloch,ale o tom potom 😀
taze sa nakoniec predsa stahujete,hej??dobre ste urobili 😀

karolinkafe
3. júl 2008

Nitka sak to budes hned "pri nas" 😵 😵 😵 No waw, to je nahoda. My sme na dumbierskej (teda ja teraz uz nie, ale stale to tak beriem, ze to u mna 😀 ) a teeeeesne pri sibirskej, teda nas vchod je posledny na dumbierskej 😉

capricieux
autor
3. júl 2008

nitka ta ty si pripad 😀 😀 😀 super to je, hehe

nitka
3. júl 2008

diky capri,to moj starky desi chodi na take hovadiny
kaji pocuj ja som byvala od zaciatku na dumbierskej hned vo vchode vedla teba,takze viem presne kde si byvala ked si zila v PO 🙂

endrixa
4. júl 2008

ahojte baby.

nitka klobuk dolu...mas odvahu...je to vtipne...ale u nas v rodine by to nepreslo.... 😀

nitka
4. júl 2008

endrixa 😀 ta ja celu svadbu nechcem mat klasicku ale crazy 😀 😀
tak som zvedava na to co na to povedia ludia ktorych pozveme

nitka
4. júl 2008

dnes vecer sa vam este ozvem ak bude cas lebo ideme balit a zajtra stahovacka tak sa ozvem az ked budem moct sadnut k pc

karolinkafe
4. júl 2008

Nitka a jak je to mozne ze sa nepozname, ked si byvala hned vo vedlajsom vchode. Sak ja tam kazdeho poznam 😅 😵

zuzla2
4. júl 2008

caute
nitka prijemne stahovanie 😉
endrixa ked ta tu uz vidim..pocuj,to kde presne je ta predajna kobercov na Budovatelskej???lebo mi boli v pondelok a sme to cele presli ,otocili sa a isli do het 😀

nitka
4. júl 2008

kaji ta ja tam byvala malinko ty si uz asi bola vtedy prec...
zuzi dik,vecer ideme prestahovat mechy a riady a take veci samoska ked nezacne capat a zajtra nabytok...

endrixa
4. júl 2008

ahojte

zuzla to na opacnej strane jak pekarne....za modrou jedalnou, skoro na konci budovatelskej..treba odbocit do takej brany a ist dozadu....to akoze jak sklad vyzera....ale na lampe poulicneho osvetlenia je tabula ze koberce...maju ich tam dost....

zuzla2
4. júl 2008

dikes..tak nabuduce budeme mat oci na stopkax 😀

nitka
4. júl 2008

ahojte tak sa lucim na chvilu zajtra uz spime v novom byte...ked budem moct tak sa ozvem ze ako...
zuzi ako mala?este teplotuje,bosam ju 😉 🙂

zuzla2
5. júl 2008

nitka tak prijemnu prvu noc...
mala uz neteplotuje..hned na druhy den jej to uz preslo...zato nestiham ju prebalovat 😖 ale to ma z tyx ATB 😠

nitka
5. júl 2008

ta ja bola kuk v byte...parada az na farbu detskej izby ktora sa musi jednoznane premalovat-tmavomodra a tmavozlta
nemame auto na stahovanie 😠 tisic ludi s velkym autom pozname a kyzdy je kdesi het alebo na svadbe,ta parada,asi poodnasame skrine na chrbte 😠 takze neznam ci uz tam dens budeme spat

zuzla2
5. júl 2008

a ste ix nekontaktovali skor,zeby si na sobotu nerobili plan??? 😕

nitka
5. júl 2008

ta ked mi jeden povedal ze v piatok nestahuje bo je sviatok ta som skoro na rit spadla.... 😀
a kazdy kto mal plan ho nezrusi napr ist na svadbu sa neda zrusit alebo ist s partiou na Domasu a jedneho co sme mali tak nam povedal ze berie 400 na hodku,ta aj by sa dalo ze aj ma celu sobotu volnu ze neni problem a nakoniec ti nezdvihne telefon...pakpo jeden 😠 takze mama vybavuje auto a stareho bratranec opravuje auto tak snad sa daco zajtra najde bo ked ne ta sebe pristavim trolejbus 38 a mozem nakladat 😀
teraz stary na osobaku prevazaju este zvysne veci a ideme sa do maxu najest a asi pojdme do bytu aspon kuchynu urobit,ale tak sa mi chce spat,bo taky cas ze konec..sak mala spala od druhej do pol siestej,takze tak skoro spat nepojde

zuzla2
5. júl 2008

ta asi tam nemalo byt v piatok,ale v sobotu..a to myslel preto,ze je dnes Cyrila a Metoda 😉

nitka
5. júl 2008

no ja neznam kedy ale proste povedal ze ne bo sveto...tha netake sveto ale ta co uz
mama mi vybavila auto na zajtra takze zajtra uz spime...dnes sme boli poukladat riad v kuchynia to vsjo
parem spat,paaa

nitka
6. júl 2008

ahooj
my stahujeme odusu,mama nam zohnala iba auto s privesnym vozikom ale takym vecsim ale to by sme aj tak vsetko stahovali do vianoc,ta moj stary isiel za jednym z UPC ktory zastavil na nasej ulici a stary ho vobec nepoznal a pytal sa ho ci by nas prestahoval a uz stahuju na aute z UPC...cudzi clovek ti skor pomoze ako kamarat alebo rodina...moja mama bola pomoct co mohla a kamarati dvaja ktory mali prist sa vcera ozrali ako prasata a dnes nic z nich,hlavne ze slubovali ze pridu ta diky moc za taku pomoc...este sa hlasim zo stareho bytu kde ostala uz iba gaucovka,na ktorej lezim a pisem z notebooku 😀 mala spi v svagrovej izbe na posteli keby to videl ta mi usi oskalpuje lebo to je pako 😀
este prestahuju gauc a pareme uprtovat aby sme mali kde spat...ozvem sa ked sa pripojim na net,sice t am mame condornet ktoriide ale neviem kedy bude cas,paaa

endrixa
7. júl 2008

ahojte...tu dajako vymreto.... 😎

ivetka2581
7. júl 2008

caute baby pozývam vas do novootvoreneho sekacu na ulici mirka nespora to je 3 výškový blok od zastavky v centrume byvala predajna liehovin .mame veci od najmensich az po dospelych siroky vyber vacs.znacky next za lacno .pridte sa aspon pozriet a neolutujete.dakujem.ceny od 20 sk

ivetka2581
7. júl 2008

nevjete kto by malzaujem o kociar trojkolku zn.ministar farba tmavy so sv.modrou pov.cena z 12000sk na 1500sk.kociar je v poriadku trocha vytahana strecha od slnka volajte na cislo 0907/142878

karolinkafe
7. júl 2008

Endrixa ta riadne vymreto 🙄 😅
Ja som mala cez vikend kopec roboty, tak uz som sa obavala, ze co vsetko budem musiet docitavat. Tak toho teda nebolo vela 😀
Nitka uz asi prestahovana 😵 To do kolko-izboveho ste sa stahovali? Teraz budete so Zuzlou blizsie ci nie? 😕
Nasi uz dnes v noci odchadzaju a paraju ku mne 😀 jak sa teeeesiiiiim 😵 😵 😵

nitka
7. júl 2008

cafo
kaji trojizbovy ne praveze budem dalej od zuzky ale to neva ja ju furt vymaknem 😀
riad v kuchyni poskladany v linke,spalna hotova,obyvacku prave robime,nabytok je na svojom mieste uz len do nho poskladat črepy...
inac tu este vyzera jak keby tu bomba spadla ale ta ide to...
zajtra pareme do mesta po obrucky...
kaji takze vasi idu k vam na dovcu?parada...budes mat v robote volno?

zuzla2
7. júl 2008

caute..
nem casu sa ozyvat,bo mam tu sestru 😎

karolinkafe
7. júl 2008

No nebudem mat az tak volno, normalka robim ale tak cas na dovolenkovanie sa vzdy najde 😎 😉 Boli tu uz minuly rok tak to tu poznaju, cize mozu aj sami ist na plaz. No a ja ked spravim to co mam tiez s nimi chodim 😵 Ostanu tu 3 tyzdne, tak si ich uzijem 😵
Inak ja som myslela, ze zuzla tam niekde byva pri maxe, neviem preco 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre