Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
28. júl 2008

tha capriked doma upracem ten binec bo stary pospratuje ale podlahy u nas asi netreba zametat a umyvat ta vas zavolamna navstevu
a inac moja mala sa uz neboji deti...uz uteka za nimi a hlavne za chlapcami tak dufam ze uz aj s vaneskou sa bude kamaratit

zuzla2
28. júl 2008

heh..nitka teraz uz my zaciname mat tak obdobie..ale deti sa ani neboji..skor dospelyx 😀

nitka
28. júl 2008

endrixa kojis?

capricieux
autor
28. júl 2008

to deti maju take obdobia? 😕 to mam tiez cakat?

capricieux
autor
28. júl 2008

nas tatko teraz uspava a zo spalne pocujem rehoty 😀 to v poslednej dobe je malemu veselo ked zaspava (oducam ho od zaspavania na didke) 😉

nitka
29. júl 2008

cafce stary s malou posli na sidlisko 3 k mojej mame,dufam ze ich nezastihne burka a ja palim o hodku do roboty sa zase nudit 😀

nitka
29. júl 2008

vsetky ste vonku ze?
juuuj som dnes citala v novomcase ze ma byt 4 tyzdne teplo,sem tam nejaka prehanka ci burka ta sa vytesujemsnad to vyjde...
mala asi ostane na noc u babky ta bude trochu oddych

nitka
29. júl 2008

no sup sup deti uz mali byt davno v posteliach
a vy podme na kona 😀 trochu pocvalame
😀

zuzla2
29. júl 2008

jak si uhadla??? sme boli vonku...ideme furt tatovi naproti,bo teraz xodi pesi..vcera sme sli este po ceste na nakup,dnes zas na zmrzku...potom som zas robila veceru..ta tak..
a deti by mali byt davno v posteliax.ale nasa vynimocne este neni..strajkuje..ta sak bodaj by aj ne,ked trhla rekord a dnes za cely den pospala 2hodiny a 40minut... 😕 😀

nitka
29. júl 2008

ojoj pekne.... 😀 tha moja dokaze prespat aj vecnost stale to su nejake 2-3 hodky ale ona je velmi unavena z toho slnka...dnes v buse zaspala tatovi na rukach a teraz je u babky na noc

zuzla2
30. júl 2008

ta u nas to bola skor vynimka vcera..no a noc tiez...
rano sme boli na prevenar...ta po ceste domov sme sa troxa presli po vonku...inac musime sediet doma..ked tak az k veceru pojdeme...
no a co sa mi dnes stalo..resp. co mala vyparatila...som isla varit polievku..mala si vkuse otvarala dolnu skrinku..a raz vybrala cestoviny,raz ryzu....ozdaj som skrinku mohla zatvorit..otvorila si ju znova..no a ja si tak varim..a zrazu reku co to za zvuk..a moja premilena dcera vybrala olej a polku z neho vyliala... 😠 a zeby narobila este viacej poriadku,tak sa nim zacala natierat..ta som nevedela,ze co zacat skor ratovat..ci polievku,ci zem alebo malu..ta som robila vsetko dokopy 😀 a potom malu celu oblecenu dala do vany a sup umyt..ci som xcela abo ne...uz som zotrela aj podlahu..ale ta dajak furt mastna 😖 ta mam o robotu navyse postaranu..a to som xcela spalnu upratovat 😒

nitka
30. júl 2008

zuzi 😀 este je mastna najlepsie s jarovoiu vodou umyt...dost vtipne si to dnes mala 😀 sa ponatierala ta asi sa jej zdalo ze ma suchu pokozku 😀 cert maly a si ta viempredstavit jake si mala nervy

nitka
30. júl 2008

mi isli doobedu po malu bo becala jak koza...mama s nou posla doobchodu rano sa vratili do bytu a ze ju ide prezliest da ani za svet nechcela dat dole sandale ze ona ide uz domov ta stala pri dverach a kricala tati tati 😀

capricieux
autor
30. júl 2008

no baby mate to pestre 😀

nitka
30. júl 2008

capri neboj aj teba to caka neobide ta to 😀

zuzla2
30. júl 2008

capri veru tak...aj teba take daco caka 😀
nitka hej nakoniec som to umyla sjarovou vodou..a den blbec pokracoval..isli sme von,ta sa mi podarilo z caju vysypat...a predxvilou yas tarhonu 😠

capricieux
autor
30. júl 2008

tesim sa tesim 😉

nitka
31. júl 2008

jooj capri to teraz hovoris ze sa tesis a potom tu prides na kona a budes nam plakat jaky je huncut maly 😀 😀
dobra burka tu isla,tie blesky som myslela ze bude riadna burka anic ale v KE ze prsalo odusu

capricieux
autor
31. júl 2008

no tak mne asi fakt viac vyhovuje to obdobie teraz ked uz bruno lozi a vsade sliedi 😀 predtym to bola nuda 😉
len to este neviem tak dobre si predstavit asi 😀

nitka
31. júl 2008

a mydnes boli na ihrisku postavili nam nove ta mala lietala hore doleale stale to iste sadla na kolotoc zakrutila sa jedno kolo vystupila isla si sadnut pod smykalku lebo tambola taka lavicka a stale toto iste dookola a ked sa isla smyknut tak s nou skoro drizglo ta som sa nas.ala uz a posli sme het 😀

capricieux
autor
31. júl 2008

😀
a moj betar dnes nespal ta som sa tiez nas.ala 😀

nitka
31. júl 2008

a co si myslis sak cim dalej tym menej bude spat alebo uz vobec 😀

capricieux
autor
31. júl 2008

no tak co sa tyka spania tak urcite menej nie, bruno totiz nikdy nespal 😀
teraz spi doobedu aj poobede co je uzasne 😉
tymto pozdravujeme maxima - spachtoska 😵

capricieux
autor
31. júl 2008

a potom ze je krpaty 😀 😀 😀

zuzla2
31. júl 2008

baby ja sa trasiem od nervov,ze az...ja toho mojho xlapa zabijem...
ho kolegovia doviezli domov totalne ozrateho..hned lahol a spi...toto mu len tak lahko neprejde..a sa to dozvie aj svokra,co za syna si vyxovala 😠

capricieux
autor
31. júl 2008

hlavne klud 😉 toti chlapi 😠

nitka
31. júl 2008

zuzi klidek...ta co oslavovali?...sak vies ze casto nepije...si vedela ze pojde popijat?

zuzla2
31. júl 2008

nic som nevedela...a akurat sme sa o tom tento tyzden rozpravali..ma totalne sklamal...museli vsetci susedia aj okoloiduci pocut,ako po nom kricim..ale je mi to egal...
jeden dnes koncil u nix v robote..takze zeby preto¨???
ja jak krava sprosta upratujem,bo ma prist zajtra navsteva (no nex zabudne nebudem nikoho obsluhova)..cakala som na neho jak blba..aj som mu napisala,bo mi to nedalo..a on somar pride taky domov..totalne pod obraz bozi...

nitka
31. júl 2008

ta asi preto vies jak to prilezitost sa vzdy najde...
ja viem jaka si nas.ata,bo to poznam ked pride domov ozraty ale prisiel zavcasu bo moj sa v robote ozral a prisiel o tretej rano a este ma budil ze ci spim bo sa chce so mnou rozpravat 😠

nitka
31. júl 2008

zuzla ta co rozvod? 😀 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre