Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

fimi
11. feb 2009

Ahoj, potrebujem poradit dobru zubarku - a, ktora - y vie tahat zuby a nekrici na pacienta, ze kde doteraz bol. Strasne ma bolel zub cez noc a davno som uz nebola. Viem, ze si to zaplatim, to nevadi, ale strach mam priserny a neviem ci ho prekonam. Vopred dik.

adrianamickova
11. feb 2009

nemoze byt zubar?to ked zuby bolia to je bolest,poznam to z vlastnej skusenosti ☹

adrianamickova
11. feb 2009

inac dobre rano mesto.... 🙂

zuzla2
11. feb 2009

ahojte..
tak ja som vcera tiez zakotvila pred tv pri ordinacii..a tatino uspaval... 😅
dadulina ako pisala capri musis vyskusat ist a utvorit si nazor sama..ale ja som tam tiez spokojna 😵
fimi ja so zubarkou/zubarom neporadim,kedze tiez niekoho hladam...a vidim to tak,ze asi skoncim pri mm zubarke 😀

danielkapo
11. feb 2009

ahojte...tak sme boli vcera na ten kolacik, celkom fajn bolo, mala vystrajala celou cestou v aute, ale potom sa "rozkukala" a bolo fajn..musim ju castejsie bravat, lebo na cudzich strasne reaguje placom, minule ju v poradni ani odvazit dr. nemohla...no po 10 minutkach uz vysmiata... 🙂
capri aj som nad tym ozmyslala, ze urcite budem chodit, len neviem ci by nebolo lepsie ked sa simka nauci chodit (aspon trosku)...sice ona uz stoji ked sa pridrziava a tak...no v kazdom pripade v jari urcite budeme chodievat aj my...trosku ine prostredie to prospeje nam obom 😅 inak na ako dlho tam chodite? a to normalne staci prist alebo sa nejako ohlasit vopred ci ako? nemam skusenost zatial 😀
jozino super, aspon sa zabavis poriadne

fimi
11. feb 2009

No ved moze byt aj zubar. Pred cca 3 rokmi som bola niekde v Luboticiach v nejakom rod. dome a bola tam super lekarka aj personal. Len teraz nemam na nich kontakt, ani neviem ako sa ta MUDR vola a ani ulicu neviem kde sidli. Hladala som aj na nete ale nic. Slusim zlate stranky.

adrianamickova
11. feb 2009

fimi napisala som ti kontakt do ip,pozrela si si ? 😲

fimi
11. feb 2009

ano, teraz som ti odpisala. Neskoro som si vsimla. Dik

fimi
11. feb 2009

No idem so psom, na nakup a cinknem.

adrianamickova
11. feb 2009

co boli nech preboli......drz sa 🙂 a akeho mas psa??? 😕

adrianamickova
11. feb 2009

poobednajsia siesta 😉 ?

fimi
11. feb 2009

no uz som doma, psik je labrador fenka uz v aprili bude mat 10r. Este som nevolala, dohodla som sa s mamou ze zajtra so mnou zajde do Lubotic pohladat tu zubarku lebo mam u nej kartu. Ak by som to nenasla cinknem tomu lekarovi co si mi poslala. Dik. Ty poobede neoddychujes?

adrianamickova
11. feb 2009

idem zapnut pracku,boli sme na dvore tiez po nas skakali nase psiky a toto blato hnusne vsade 😖 ,teraz zaspali tak narychlo upratat,ale pocula som skvele porekadlo .ze bordel v byte=stastne dite 😀

adrianamickova
11. feb 2009

takze trpis ci trocha prestalo?a najhorsie su noci a bolavy zub 😠

fimi
11. feb 2009

no teraz ma uz nic neboli, preto to odkladam, ale v noci je to priserne. Zajtra aj tak idem po lekaroch uz od 7h. Ja len dufam, ze tu zubarku najdem a ona vie, ako sa bojim, ze preventivu nedodrziavam chodim len ked je uz najhorsie a ze ma musi ihned vziat lebo zdrhnem.
Prave som vytiahla vysavac. Tak ho idem prevetrat a potom si dam nejaky obed. Tak pride dcera zo skoly s kamoskami. Pozeram, ze si mala deticky za sebou. Riadnu makacku mas co?

adrianamickova
11. feb 2009

su betarky ale ani nie,chcela som tak aby jednej nebolo smutno,su dve drzia spolu,da sa zvladnut nestazujem sa 😉

fimi
11. feb 2009

urcite im dvom je lepsie, ale ty si uzijes. ja so segrou sme tiez boli tak po sebe a som rada, ze ju mam. mne sa po emke nechcelo mat dalsie a odkladala som to, az tak ze medzi nimi bude velky vekovy rozdiel. No co uz... Idem si nieco dat na obed.. . kuknem co mam v chladnicke.

capricieux
autor
11. feb 2009

dani, co sa tyka toho chodenia tak by jej mozno este prospelo k chodeniu keby videla ostatne deticky
chodia tam aj take co este nechodia ale casom uz zacali 😉
my so zuzlou chodime od vtedy co sme pisali o tom prvy krat, to bolo okolo jesene tusim
netreba tam nic len prides a prisposobis sa programu,alebo sa len hrajes s malou s ostatnymi detickami je to individualne
stale tam chodia nove mamicky a stale ine, je to tri krat do tyzdna ale nie vzdy sa podari
tak sa budeme na vas tesit 😵

dadulina
11. feb 2009

jej capri dakujem za odpoved sa tesim ze tu nieco take je ved ja byvam blizko pri kostole tak dufam ze vas spolu so zuzlou spoznam a mozme ist niekedy spolu

dadulina
11. feb 2009

kde ste vsetky?

adrianamickova
11. feb 2009

tak som si odskocila do inej temy a nechceli ma pustit,prepacte,ale tu som 🙂

adrianamickova
11. feb 2009

a som asi posledna 😒

adrianamickova
11. feb 2009

zvonim zvoncom na dobru noc 😔

danielkapo
12. feb 2009

no dakujem capri za info...my urcite prideme..len neviem kedy presne 😀 mam trosku obavy z toho pocasia a virusov a chorob vselijakych...ale zas zvykat si musi...tak sa tam stretneme isto 😉 a ako sa ma maly? uz beha, vsak? uz si aj pokecate ? 😎

pekny dnik mamicky a ocino

capricieux
autor
12. feb 2009

dobre ranko 🙂
dadul ideme dnes tak dojdi 😉
dani ja som nad takymi vecami ani neuvazovala 😉 myslim ze ani vonku dieta nie je v tomto ohlade v bezpeci 😀 😀 😀
maly beha ale co sa tyka toho kecania tak som este nepocula od neho ani mama 😒 cakam poctivo kazdy den 😀
rozpravat sa mu proste nechce, no je to maly ignorant 😉
vsetkym prajeme pekny den

danielkapo
12. feb 2009

capri...to je fakt, ze nie su v "bezpeci" ani vonku..ale predsa len, v kolektive inych deti...to podobne ako v skolke 😅 no ale zas je fajn, aspon si posilni imunitu...dobre si pamatam ze je to niekedy od 10 do 12..? cca a da sa tam niekde aj "odlozit" kociarik?

capricieux
autor
12. feb 2009

hej je to tak v utorky, stredy a stvrtky no a kociar nie je problem lebo je ich tam niekedy veeeeela 🙂
velmi sa tesim ze vykuklo slniecko aspon sa pekne prejdeme 😉
budeme sa na vas potom tesit

adrianamickova
12. feb 2009

ahojky,tak mate dnes na plane to centrum?zacina pekny den,tak nech vam vyjde

adrianamickova
12. feb 2009

fimi ty u zubara co? 😲

zuzla2
12. feb 2009

ahojky...
tak uz sme doma z "vyletu" 😎 teda presnejsie z centra 😀 po dlhsom case mi to zas dobre padlo,kedze sme predtym boli xori ☹ este som zbehla do billy a cuduj sa svete mala mi po ceste domov zaspala v kociku 😕 o hodinku skor ako xodi spavat bezne...
tak teraz spi v xodbe 😀
dadu nabuduce sa mozes pridat 😉 aj danielka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre