Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

dadulina
9. mar 2009

ahojte kde ste?ja len tak na skok pred chvilou som dosla z roboty unavena ako kon tak si vas az zajtra precitam co nove akurat citam ze klobu nedostala pokutu tak si dobra mne vcera dali 30eur 😖

jozino24
9. mar 2009

ta co soferky??? vy pracujete len na pokuty??? 😉 😀

adrianamickova
9. mar 2009

ahoj.....dnes ma to k pc,vobec netahalo....aj deticky boli happy 🙂
a kolko som toho porobila....

ivana82
10. mar 2009

Ahojte prajem krasne slnecne ranko 🙂 ako ste sa vyspinkali? Pozeram, ze tu to vcera vecer akosi viazlo, lebo som Vas prilis rychlo precitala 🙂 CO mate dnes v plane?

Dani - ako zvlada SImonka ockovanie? Neteplotujete? Dufam, ze nie...

Baby, soferky... vazne dobre vam ide 🙂 ...Klobucik, klobuk dole, ze s ti to prepieklo 🙂 🙂 🙂 😀

klobucik
10. mar 2009

Dobre ranko.Juj ale je pekne. Dnes sa chystame vonku .Prijemne teplucko je tak nech sa chvilku prejdeme. 😉

ivana82
10. mar 2009

Este k tomu vcerajsku ... musim drobceka pochvalit ... prvykrat zjedol celu davku (120 ml) ryzovej kasicky a vsetko s lyzickou, ked som mu podavala... davame kasicky od piatku a stale sme museli aspon polovicu davky davat do flasticky a tak to dopapal, pretoze v nedelu mi v polovici zaspaval ... takze uz verim tym videam, v ktorych detom spadne hlavicka do misky s papanim... aj nas maly, keby som mu nezobrala misku spred ociek, tak spadne s hlavickou do nej ... zlatucky bol a este aky bol zababrany ... joj na zjedenie ...

... sorry, ale musela som to napisat a pochvalit si synceka 😀

klobucik
10. mar 2009

Ivi sak to je super. SIkovnik je to velky. 🙂 Asi mal naladu.
Taka otazocka. To uz mozem dat malej aj tensiu ciapku? No ne taku uplne tenku ale zasa ani hrubu. 😒 neviem co mam robit bo v hrubej sa jej podla mna 100% spoti hlava. A este jedna otazka. Bundu bez rukavov ste uz niekde videli ? Maju uz v tescu alebo tak? Bo by som sla do tesca. doobedu. 😀 😀

ivana82
10. mar 2009

Ahoj Klobucik, maju bundu bez rukavov aj v Tescu, pre chlapcov modru a pre dievcata taku fialovkovu, pekne su ... aspon v hypertescu som videla... Ja malemu davam tensiu ciapku, ale na vrch mu dam este kapucnicku od mikinky a kapucnu od overalu, inac som mu davala dve, jednu hrubsiu a jednu tensiu a este mikinkovu kapucnu a kapucnu od overalu, ale tiez myslim, ze je to pre neho vela, tak som ubrala hrubu ciapku... Este som nasla aj dobry obchodik s detskymi vecami na trojici pri pizzerke na rohu, ale prvykrat som ho objavila v piatok, a vraj su tam uz rok ... ale nechodim tam tak casto ...

danielkapo
10. mar 2009

Ahojky

Ivka, mala spoko...ziadna reakcia, nic 😎 akurat zas nekakala asi tyzden, porazi ma z toho... 😠 skusam vsetko....vcera jej dr.dalsi sirup dala, ked sa to nezlepsi, ideme na gastro.... ☹ dufam, ze sa zlepsi teda....
Tonko je papkacik zlaty 😉

klobu ciapku uz kludne daj tensiu, dnes bude kraaasne huraaaa

Aj my dnes pojdeme vobnku, tesim sa asi viac nez mala 😅

klobucik
10. mar 2009

Ivi a maju tam dobre ceny? Ale ty malemu musis davat hrubsiu ciapku lebo on je este malicky ale ja mam uz velku caju. ja sa tiez tesim jak male decko Dani. Idem si dat sprchu vyfukat hlavu a mozme ist . 😉

danielkapo
10. mar 2009

Klobu a kam idete? Mesto? Flakat? 😅 fajneeeee

klobucik
10. mar 2009

Pozeram z e zaslo slnko takze mesto sa dnes nekona. takze len tatrabanka pri kauflande , jednota a domov. 😀 😀 😀

danielkapo
10. mar 2009

omo vyjde este nic neboj 😀

ivana82
10. mar 2009

Klobucik, ta ciapocka, co mu davam nie je najtensia, ale zas ani najhrubsia ... takze v pohode ... ceny v trom obchode som videla len 6,61 eur, co je 199,- Sk, ja som mu kupila mikinku a nohavice obe po 6,61 eur.

klobucik
10. mar 2009

ok baby mi ideme bo dieta mi tu uz pijovy ze kedy uz pojdeme a kedy uz pojdemeeeee a co ideme kupovaaaat a ci jej kupim novu flasuuuu a blaa 😖 Idem pridem hlasim sa. 😀 😀 😀

ivana82
10. mar 2009

ok, klobucik, tak sa s Danielkou zabavte a potom sa ohlas ako ste dopadli a aku flasticku ste si kupili, ok???

danielkapo
10. mar 2009

Klobucik uzite si to🙂 Ivana vy co v plane dnes?

ivana82
10. mar 2009

zatial maly spinka a potom napapat okolo jedenastej, pol dvanastej a potom asi vonku niekde poblukat...aj ked by som ho najradsej niekomu pozicala, nech ho ide vyvencit, lebo ja mam roboty vyse hlavy ...

danielkapo
10. mar 2009

Ivi 😀

ivana82
10. mar 2009

coooooooo? nedala si obcas malu niekomu, aby ju vzal na prechadzku, aby si mala kus volna??? nehovor, ze nie, lebo tri neuverim...ale mne to volno treba na opravu kamoskinej diplomovky, treba jej ju opravit po technickej stranke - bibliografia, poznamky pod ciarou a pod.... sranda to teda nie je, tie najhorsie piplacky a trvaju najdlhsie...ale asi o tom vies svoje, co? 😀 😖

danielkapo
10. mar 2009

ivi, mam podobne myslienky obcas 😅 ale keby uz prislo k tomu fakt....tak neviem neviem 🤐
poznam poznam...piplacky 😝

klobucik
10. mar 2009

Ahojte no my sme uz s5. 😀 😀 Nakupene 2 flase 😖 vraj jedna n a mliecko a druha na caijk 😀 😀 No nekupte decku ked na vas urobi neskutocne oci. A to si este pribalila sprchovy gel johnsons na dobry spanok a aj pre istotu kefu na umyvanie flias sak nemoze pit predsa zo spinavej 😀 😀 😀 😀 A aj opasok si vykukala s tymi ocami svojimi . Cize dnes mame celkom dobry den spolu. Dnes sa nehadame. 😀 😀 😀

danielkapo
10. mar 2009

Klobucik, spravna zenska ta tvoja mala 😉 😀 😀

klobucik
10. mar 2009

HEj len ked to takto pojde dalej tak sa so mnou muz rozvedie. 😀 😀 😀 A aspon mam istotu ze si mala v buducnosti bude vediet ocami vygulat. 😀 😀 Uz len chlapa prachateho . A mam o starobu postarane 😀 😀

tinika
10. mar 2009

hihi klobučik a tvoj mu robi kde? Este sportuje?

klobucik
10. mar 2009

On je SZČO , ale aj tak ... chapes furt daco kupujem 😀 😀 😀 na mizinu ho dovediem chudaka. 😀 😀
Ta co si sak tlusty je jak prassatko. Po svadbe mi tak pribral.TAke chuducke to bolo az nedobre vyzeral a teraz? POl roka po svadbe mi pribral o 20kg. 😀 😀 😀 😀 A teraz neviem kolko ma ale fajny je tuko....

tinika
10. mar 2009

no sak aspon vidno, jak sa ma dobre pri tebe hehe u nas je to naopak, to ja som pribrala 20 kg ta asi ja sa mam dobre pri muzovi 😀 😀 😀 😀

danielkapo
10. mar 2009

klobucik, dobre mu varis 😎

monky1
10. mar 2009

No caute, baby, citam vas , citam a chechocem sa. Vy o vareni a mne sa v rure pecie kolozvarska kapusticka....mnaaam, sa tesim, lebo take mam veeelmi rada.

ivka, danka - skusali ste nejaky recept? ako sa vam to pozdava - myslim celkovo, vsetky recepty? Ak nepozdava, kludne napiste 😀 . Nebudem sa hnevat 😀 😀 😀

ivana82
10. mar 2009

Ahoj Monky, ziadny receptik som neskusala, pretoze su tam recepty od 5. mesiaca a my sme ukoncili este len 4. mesiac, ale co som si pozrela tie receptiky, tak boli chutne, mozno aj na kazdy den v mesiaci nieco ine ... takze nemusis sa hnevat 😀 😀 😀

Klobucik - dobru fesandu si vychovavas, postupne si ockami vygula aj auto... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre