Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

andrea487
4. dec 2010

mamicky neviete o obchode kde možno kupit v presove takéto sanky,v resp.od tej firmy?? 🙂

juliap
5. dec 2010

@andrea487 skus ci nebudu mat v best4baby obchode, v byvalom OZKN ... inac maju vsade klasicke sanky a boby take tiez, ale bez rucky ...

danielkapo
6. dec 2010

Ahojte 🙂 Tak sme boli vcera na tych Troch tucniakoch, super to bolo..velmi mile a pekne predstavenie, malicka bola nadsena, v pohodke vydrzala, velmi sa jej pacilo...na konci bol aj mikulasko, takze pekne nam to vyslo 🙂 Inak odporucam to predstavenie, fakt pekne 🙂

zade
7. dec 2010

@danielkapo tak sa tesim... dakujem za tip, mozno niekedy na jar pojdeme uz aj my. 🙂

murinka
7. dec 2010

ahojte baby 🙂 prepacte ze vyrusujem ale chcela by som sa vas opytat ci neviete v presove o nejakom bazari kde predavaju bicykle?chceme kupit malej pod stromcek ale za prijatelnu cenu...viem ze ceny su prijatelne aj v polsku ale kvoli jednemu bicyklu sa nam tam neoplati ist 😅 a teda ma tu byt ta odstavka stranky takze ked budete vediet nieco blizsie tak piste mi na facebook-maťa čechova hojsakova🙂vdaka

zdenka821
8. dec 2010

maminky, viete mi poradiť, v ktorej prešovskej lekárni dostať ten nový Vigantol?

olienka12
8. dec 2010

@zdenka821 mali by ho mat vsade

zdenka821
8. dec 2010

@olienka12 na sekcove bude az o 2tyzdne..

olienka12
8. dec 2010

@zdenka821 hore na sekcove sme kupovali

juliap
8. dec 2010

@murinka bazar je na slovenskej myslim 20, maju tam vsetko mozne pre deti, v lete tam boli aj bicykle, tak skus, alebo na www.bazos.sk si skus pozriet, ci niekto z PO neponuka bicykel ...

zdenka821
8. dec 2010

@olienka12 v maxe? pojdem zajtra kuknut

olienka12
8. dec 2010

@zdenka821 nie hore neviem ako sa vola ta ulica ako ide 4 na kopci je tam schneider lekaren

zdenka821
9. dec 2010

tak tam som este nebola ale v maxe ani naproti bille este nemaju..

juliakocka
23. dec 2010

..ahojte chcem sa spytat........som z presova..........robila som upratovanie a mám veľa vecí na vyhodenie........pánske dámske, aj po sebe........neviete mi poradit, kde sa toho dá zbavit tu v presove? nejaka charita........alebo co, dakujem..............nechcem hadzat do kontajnera lebo tí sprostí cigáni to porozťahujú po celom sekčove 😖

tinika
23. dec 2010

@juliakocka myslím, že na bajkalskej beru aj oblečenie, že som videla cedulu, je to na konci sidl. 3 ako je veterina a oproti, Technické služby mesta Prešov, tam kde je aj detske ihrisko

olienka12
23. dec 2010

@juliakocka greckokatolicka charita berie urcite potom tusim este ako je divadlo duchnovicove tak zo zadu je jedna charita

zanna28
2. jan 2011

Ahojte, kočky potrebujem poradiť nejakú firmu na rekonštrukčné práce v byte, nemáte skúsenosť alebo známeho???? Vďaka 😉

juliakocka
3. jan 2011

...dakujem kocky

daniela1902
12. jan 2011

Dievcata neviete znahody odkedy ordinuje rano Olexova?

daszka1
13. jan 2011

Ahoj mamičky z Prešova,môžem sa k Vám pridať ? Som taktiež z PO mám dve krásne dievčatka... :o)

siravka
15. jan 2011

caute babenky, mate niektora zaujem o dvojkocik - takmer nepouzivany - je to nas cestovny. Maclaren Twin Techno - je vo vynikajucom stave, s nanoznikmi...

My zijeme v USA, ale v maji cestujeme na slovensko a tento kocik berieme so sebou a planujeme ho nebrat naspat. Nase dvojicky maju 3.5 roka a kocik uz viac menej nepouzivaju a ak tak jogger, Maclaren sme pouzili len na cestovanie, kedze je velmi spratny 🙂 Takze ak mate niekto zaujem, napiste mi IP a poslem viac detailov a dohodneme sa na cene - na sk budeme prve dva majove tyzdne...diky..

tinika
15. jan 2011

@daszka1 ahoj, tu skoro nikto nechodi, ak tak skus napisat zvonkohra aby ta pridala do sukromnej temy z presova a nech ti da aj link na temu

juliap
15. jan 2011

@siravka skus napisat IP pre janulqa07 , ona je z PO ma dvojicky male a pokial viem, tak zhana kociar sportovy ...

siravka
15. jan 2011

@juliap - diky moc julka! napisem jej 🙂

cucumix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
15. jan 2011

@juliap si ma obehla som si tiez na nu spomenula .)

juliap
15. jan 2011

@tinika 😉 😉 😉

daszka1
15. jan 2011

@tinika Aha a preco sem nikto nechodi´, a ako sa mam dostat k tej zvonkohre ? :o)

janulqa07
17. jan 2011

@juliap @tinika 😀 pekne od vas 😀

olienka12
17. jan 2011

kocky vo velkom sarisi v galegii je super vystava pre decka Bibiana Cirkus, deticky si vsetko mozu vyskusat.
vstupne rodinna vstupenka 2dospeli + 2 deti je 2e
otvorene utorok-piatok od 10-13 a 14-17 v nedelu od 13>30 do 17:30 aj moj drobec rocny sa tam vysalil, no vhodnejsie pre vacsie deti,ktore viac vnimaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre