Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
27. feb 2009

Dobre ranko....

klobucik hod foto tatosa potom, nech sa pokochame 😉

adi tak sa drzte u dr....

danielkapo
27. feb 2009

haloooo kde ste vsetci? upratujete? spite? 😀

ivana82
27. feb 2009

Ahoj Dani, ako je Simke?

danielkapo
27. feb 2009

Ahoj, teraz hajka...celkom ok, len este trosku soplikov....ale fajne inak

ivana82
27. feb 2009

Som rada, ze je SImonke lepsie 🙂 Davala som malemu papat, lebo papal uz o pol stvrtej rano a az teraz, teraz sa hraje s panterom, neviem ako dlho mu to vydrzi 🙂 Aky mate na dnes plan? Asi von nepojdete, co? My mame dnes navstevny den - ma prist moja mamka, kamaratka, svokrovci ... asi si budu podavat klucky 😀

danielkapo
27. feb 2009

Heh ivi, takl ta caka pestry den....my dnes este budeme doma radsej, aj vonku je tak nijako, vlhko, hmla...no otras 🙄 ale poviem ti, ze uz mi sibe z toho doma....rano som bola na nakup, ze huraaa som medzi ludmi (inymi ako doma) 😀 😀 😀
no hlavne, nech uz je oki.

ivana82
27. feb 2009

Aj ja takto rada vypadnem a v obchode mam take myslienky, ze co robia ti moji dvaja chlapi doma a ked otvaram dvere tak myslienky typu, ze a zas neviem kedy najblizsie von ... ale obaja mi to vynahradzuju 🙂
Ved to, hlavne je, nech je Simonka zdrava, nech to len tak neprechodi, lebo to moze byt este horsie 🙂

danielkapo
27. feb 2009

no hej, ja sa tesim ze este atb nebrala....aj ked keby sa uz inak nedalo... a cca o tyzden ju caka ockovanie, tak nech je dovtedy uz celkom zdravuckaPrave preto sa uz hrozne tesim az bude teplejsie, bude sa dat aj s nou kade tade ist...aj na kupalisko pojdeme 😵

ivana82
27. feb 2009

Tak to je mala zdrava ako rybicka, ked este nebrala antibiotika a uz je dost velka 🙂 a kupalisko a na cely den? to si dobraaaaa 🙂 ja by som sa este trosku bala, ale aj nas to caka v takom veku ako je SImka teraz, lebo mame objednanu chatu na Domasi 🙂 tak sa tesim, ze aspon niekde vypadneme, aj ked idu s nami aj moji aj TOnovi rodicia ... co uz ... 😒

danielkapo
27. feb 2009

No my tiez na domasu pojdeme s nasimi aspon urcite...ved v lete uz bude kocka velkaaaa 😀

no idem sa s nou zahrat nejak, uz je hore....tak piste, nech mam potom co citat 😅
a skuste sa aj nejak ujednotit na tom datume/case na stretko pripadne 😉

ivana82
27. feb 2009

Dani, ked tak pozeram a citam, tak sa stretneme mozno tri - ty, ja a klobucik, lebo nikto iny neupresnil kedy moze ist... ja mozem okrem stvrtka vzdy ... a co ty...daj navrh a dame datum a cas uz zhodneme podla ostatnych 🙂

danielkapo
27. feb 2009

ja mozem vzdy, len nech je simka oki...takze ja sa prisposobim.....aj jozino pisal, ze by siel....a adka ma choru amku ☹ tak uvidime...a tinika?

klobucik
27. feb 2009

ahojte. JA som troska upratovala. Stihli sme sa s muzom uz aj pohadat. Dlaho sme sa nehadali tak teraz aspon tak preventivne koli prkotine. 😉
Dani Ivke som uz posielala link do ip ak chces tak poslem aj tebe. 😉

klobucik
27. feb 2009

Idem si urobit kafco . da si niekto so mnou? 😉

ivana82
27. feb 2009

Ja som uz mala 😝

klobucik
27. feb 2009

ja musim lebo by ma asi skolilo do 12,00 kym ulozim malu spat. baby ja som tak rada ze som si u nasej malej presadila poobednajsi spanok. Aspon mam 2 hodinky kludu . Niekedy pospi aj 4 ale to ju uz chodim kontrolovat . 🙂

ivana82
27. feb 2009

Mne spi maly aj teraz, ale tento stav bude trvat tak do desiatej maximalne 🙂 k tej kave - v mojej nie je ziadny kofein, to je len taky odrb - pijem Caro ...

klobucik
27. feb 2009

Aj my to mame doma ale mne to nejako nechuti. Dnes ma nas mala vynimocne vela energie a mam tak y pocit ze dovtedy kym pride k nam vodar ta k bude nas byt na nerozoznanie od prasacieho chlievu. Momentalne si puistila pesnicky od Petra Nagya a spieva si a tancuje. Ale dokedy ju to bude bavit nevie asi nikto. 😅

ivana82
27. feb 2009

To co je vonku za metelicu???

klobucik
27. feb 2009

tiez pozeram. Nemam rada take pocasie. je take depresivne. Bud nech snezi poriadne a zaroven aj mrzne alebo nech svieti slniecko. 🙂

ivana82
27. feb 2009

Taky tak si myslim, nech uz je jar a teplucko so slnieckom ...

klobucik
27. feb 2009

u nas uz nesnezi. uz len mrholi. 🙂 Mi je dajak chladno.kafco urobene . 😉

ivana82
27. feb 2009

Ani u nas, jeeeej, ked s drobec zobudi ...tak snad aj pojdeme dnes vonku s mojou mamkou ...ked pride... 🙂 Klobucik k tej zime - dve rady - 1., bud s ateplejsie oblec 😀 😀 😀
2., zapni radiator na vyssiu teplotu 😀 😀 😀

prepac ja len zo srandy, viem, ze si uz velke dievca a poradis si aj sama, ale neodolala som 😀 😀 😀 vies, ako hovori moj manzel, ucitelka sa nezaprie 😝

ivana82
27. feb 2009

Tak prva navsteva prave klope, tak sa ozvem potom...pa

klobucik
27. feb 2009

Ano mami 😀 😀 😀 Uzi si navstevu Ivi . a potom poreferujes. Pa 🙂

klobucik
27. feb 2009

halo haloo kde ste ktooo? 🙂

ivana82
27. feb 2009

Tu som... prva navsteva, moja mamka odisla, skontrolovala maleho, ze je v poriadku, zdravy, dviha hlavku a pod. a odisla spokojna 🙂 to tu nejak viazne ta to co???

klobucik
27. feb 2009

no ta to j e potom super ze mamka odisla spokojna. Predsa sa musela presvedcit ze sa o jej vnucika dokazes poriadne postarat. 😅 😅 😅 K nam ten vodar este stale neprisiel. Ja uz mam neskutocne nervy. Mal prist nejneskor do 12,00 a chvalabohu je jedna prec. A pre istotu mi ani mobil neberie. AAAAAA to je dnes den 🙄

ivana82
27. feb 2009

Jaj, len ked mna tie jej dobre mienene rady obcas vedia taaaaaaaaak vytocit jak baterku... ale viem, ze ona to mysli dobre, tak ja sa kontrolujem...

klobucik
27. feb 2009

😀 😀 A preto je najlepsie ked maldi byvaju sami. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre