Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
5. mar 2009

klobu sak ja som tiez dostala vypoved vo februari a predvčerom sef take reci ze čo a ako v aprili jakeby zabudol ze končim 31.3. ta sa chlapec este preberie hihi

dadulina
5. mar 2009

sak si urcite nieco najdete 😉

klobucik
5. mar 2009

😀 😀 Dajak zabudaju. 😀 😀 😀 A ze sefovia. 😀 😀 😀

tinika
5. mar 2009

tha on asi nevie čo chce, teraz uz dala dalsia baba vypoved, tak neviem kto mu tam bude robit a o chvilu kolegyna na matersku a dalsia na dlhodobej PN ta nech si robi sam 😀 😀

dadulina
5. mar 2009

a ada kam zmizla?zeby isla na ukrajinu? 😀 😀

tinika
5. mar 2009

No dadu ja uz mam niečo rozbehnute a v podstate to vraj je iste este detaily a aj dalsiu ponuku som dostala

dadulina
5. mar 2009

a kde si robila tini?

dadulina
5. mar 2009

super tini

klobucik
5. mar 2009

Ada isla po spanok na ukrajinske hranice 😀 😀 😀
baby ja nemozem pisat lebo nas pes sa rozhodol ma bojkotovat brese n a mna ked tukam do klavesnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulina
5. mar 2009

ja sa na dnes lucim som taka unavena ze neviem ci po ceste do postele nezaspim a ked si predstavim ze o 7 budicek ☹

adrianamickova
5. mar 2009

skusam...nespia,musim ist k nim....ahojte dobru noc....
zajtra???ste tu vsetky?

klobucik
5. mar 2009

Bru nocku kocky. vyspite sa do krasy a do ruzova. 🙂 😉

tinika
5. mar 2009

dadulina ja som szco takze sama na seba ale spolupracovala som s jednou firmou
bru noc

tinika
5. mar 2009

dadu ja vstama o pol 7

ivana82
6. mar 2009

Bre ranko, pozeram, ze ako ste boli poobede ticho, tak sa tu vecer teda skoro v noci rozbehla debatka ... tsss, tsss ... 🙂 Mne uz minule vecer manzel vycital, ze od kedy maly zaspal som s nim prehodila dve vety a cumela do notebooku - kus sa urazil, tak sekam dobrotu ... 😝
To bolo za "adepta" na vyhubovanie????ha???
Tinika - ja som nevidela fotocky, skus dat na dlhsie ... dik ... snad dam aj ja ...
Rozoberali ste terminy svadieb my sme mali 30.juna 2007 - dva dni po mojej promocii - haluz - pilo sa cely tyzden pomaly 😀 😀 😀 ... a pijeme s ockom aj dnes, lebo nas anjelicek ma dnes 4 mesiace ... ale v noci som taka dobra nebola ... od pol tretej som spala dokopy rozkuskovane mozno hodinu, ked neprehanam ..., sidlo nase a teraz od piatej strasi, ale aspon sme vyprevadili ocka do prace ...

...Baby, dnes do obedu, prosim, ospravedlnte moju neucast, ale idem navstevovat "chlievy" (ako ich vystizne klobucik nazvala) - socialka, urad prace a potom si skocim kus do mesta, ked uz tu mam svokru ... 😀
Prajem pekny den ...

klobucik
6. mar 2009

Brerano dievcata. Tak ja sa taktiez dnes nezucastnim zasadnutia spravnej rady 😀 😀 😀 o hodinku odchadzam k lekarke a bohuzial musim so sebou tahat aj malu kedze nas tatko sa nejako pozabudol vratit domov nacas, 😖 No bude sranda. Dufam z e tie babky demokratky jej nespravia z oci bo ma urve.

ivana82
6. mar 2009

Klobucik, tak si obe navzajom zaprajme pevne nervy a tie zazitky z nasich dnesnych ciest si vyrozpravame poobede alebo vecer... pevne nervy zelam... 😀 a mala nech poslucha 🙂

klobucik
6. mar 2009

hej dakujem Ivi. Ale dnes uz neprsi tak rozmyslam z e skocim s malou do mesta vynahradim si dnes. 🙂 Aj jej uz prechadzka bodne. 🙂

klobucik
6. mar 2009

parada z e neprsi . prsi som to kusa prehliadla. Jooooj co mam robit? mam ist ci nemam ? Mam pockat na muza?

tinika
6. mar 2009

Ahojte
Ivi ja som teraz v praci a foto mam doma v pc, tak ked budem mať čas a budes tu aj ty tak hodim na chvilu ok?

danielkapo
6. mar 2009

Ahojky...vy ste teda ukecane 😀 dobre, dobre, len tak dalej 😎
klobucik, adku prihlasime, pridavam sa , ak teda bude chciet... 😎
ja uspim malu, pockam na mamu moju a idem paaaa....si spravit radost niekde, niecim 😀 aspon na dve hodky, lebo uz ma klepne 😅 podte na kavu 😎

tinika
6. mar 2009

danielka tak sa potes aj za mna 😀

danielkapo
6. mar 2009

no az teraz siom docitala ....
adi, kyberneticka zena ma dostala 😀 ja si pamatam, ze ako mala som sa bala "cervenej nohy" 😀 😝 😝 abstraktne strasidlo CERVENA NOHA .... 😀

datumy svadieb preberate...tak ja ked nejaku budem mat, tak vam potom napisem, ze kedy 😀 😀 😀 ale to uz bude asi ina tema...minimalne tak Presovcanky VI

danielkapo
6. mar 2009

tini okioki, len neviem co by ta potesilo, ale nieco vymyslim 😎

tinika
6. mar 2009

dani ja aj viem čo by ma potesilo ale to v obchode nenajdes 😀 😀 😀 tak len si vychutnaj tento čas pre seba a mne to postači a potom napiš čo si nakupila 🙂

klobucik
6. mar 2009

Hojte dievcata. tak j a mam dost . Posledny krat som niekde bola s mojou Danielou. sak to jak utrhnuta z retaze bola. Som ju skoro zabila. idem si dat cigu a pridem . 😒

klobucik
6. mar 2009

😀 tini z eco b y ta potesilo v obchode nenajdes. 😀 😀 Co ty vies sak mozno raz dostanes aj zadarmo to . 😀 😀 😀

tinika
6. mar 2009

klobu sak vies 😉

tinika
6. mar 2009

klobu a to teraz malu zamknes doma a nikde ju nepustis?? ta udam na socialke 😀 😀

klobucik
6. mar 2009

ne sak ma aj otca. ta on si bude chodit kade tade a veskera starostlivost ao nu a o domacnost pripada n a mna. NO take kuloveeee. Sice no on sa ohranici tym ze on zaraba. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre