Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

drobcek2007
7. apr 2009

kaji a rodit chces ako?

tinika
7. apr 2009

karolinka poučila som sa na vlastnej chybe, ale nech si nemysli ze to len tak necham, nebudem sa rozčulovať, by mi to len uškodilo, ale pojdem na policiu to riesťi už lebo ako sa tu pise, asi tie prachy neuvidime. A tešim sa ze čo povie ked si to tu prečíta, zase ja budem zla ale je si na vine sam, ja som čakala dosť dlho, davala mu možnosti až až, ja najviac roboty som mala v marci a furt som behala do mesta kedy si piskol a aj tak nič z toho.

drobcek2007
7. apr 2009

klobucik danka84 pomalicky preraba netku na obchod z detskym oblecenim

karolinkafe
7. apr 2009

Drobcek, sesterka myslim na MS nechodi 😉 aspon co ja viem. Ako myslis, ako chcem rodit? 😅 Normal nie? 😀
Tinika jasne nerozculuj sa to ti teraz urcite neprospeje. Vsetko sa raz vyriesi a ako sa vravi, na kazdeho raz pride 😉 Ak budes chciet, dam ti kontakt na braska, aspon vas bude na to oznamenie viac 😉

klobucik
7. apr 2009

Ej nooooo. To sa jj tak zacalo darit? Ty kokos ta dobreeee. Ju pozdrav . ak pocuj dakedy sa mozme z a nou zastavit ...

drobcek2007
7. apr 2009

kaji a ostavas v zahranici ?

karolinkafe
7. apr 2009

Hej rodit budem tu, ved tu mam aj vsetky kontroly spravene atd. Aj veci mam tu pripravene, si neviem predstavit zeby som sa s tym vsetkym mala trepat na SK 😅

drobcek2007
7. apr 2009

hej len fakt neviem kedy

adrianamickova
7. apr 2009

som sa zlakla,ze som tukla do inej temy...ale som spravne
ahojte
cakam kamosku,

dada27
7. apr 2009

Ahojte koćky ,dobrú debatu ste rozviedli o Jožovi 🙂 Dnes povedal,že nechodí na inernet,lebo má pokazený monitor,nechcela som v centre pred všetkými rozmazávať aký je 😠 ,tak som brala tie jeho reči s rezervou.Ja som od neho nakúpila veci pre malé a kočík/asi potreboval rýchlo predať,tak pýtal málo/ 🙂 ,ale som spokojná ,keď chcel poźičať,tak sme nemali,lebo pri dvoch deťoch sa to ani nedá,je mi ľúto,že takto vyuźíva svoju situáciu.jeho prvá exmanželka pracuje s mojou švagrinou 🙂 Vyzerá to tak,že kaźdému povie,čo mu práve vyhovuje.

tinika
7. apr 2009

adi spravne si hihi sa to tu dnes trocha zvrtlo 😀
dada aj mne to povedal

karolinkafe
7. apr 2009

Dada no ja len dufam,ze zas niekoho nenamota... je to hrozne 😒

tinika
7. apr 2009

Tak ja padam z prace, idem trocha na to slniečko s havou
No kaji dufam ze na tejto teme uz nikoho kedze sme tu o nom pisali, ale na slobodnych mamickach je este pečeny vareny

tina_
7. apr 2009

nie je to ten, co chcel robit nejaky bazar detskych veci? v nejakej inej teme?

karolinkafe
7. apr 2009

Je tina je 😉 A ten isty aj hladal opatrovatelku pre svoju dceru 😉

danielkapo
7. apr 2009

Ahojte...tak ja citam a nestacim sa cudovat 😕
tinika neboj, myslim, ze na slobodne mamicky uz nezavita....a keby aj, tak ich odkazem na tuto temu....ako fakt je mi z toho na grc 😖
Baby, kto z vas mu ako pozical? okrem tiniky a karolinkinho brata..? To by naozaj trebalo riesit 😒
no nic, nekazim si den...len ma hrozne rozculilo ako zneuzil svoju situaciu, ktora teda v skutocnosti bude uplne ina ako vykresloval... 😖

Tak pekny den....ja cakam kym Simka vstane a ideme zase vonku 😎

penelope10
7. apr 2009

Ahojte 🙂
Hlasujete:

http://www.countryradio.cz/talent_06.php

Ďakujem 🙂

dada27
7. apr 2009

Ahojte uź sme doma ,pomaly sa ukladáme spinka´t,potom podebatíme. 🙂

ivana82
7. apr 2009

ahojte, no ale ste sa rozkecali, teda nie v tom dobrom zmysle, ale upozornit sa navzajom je potrebne a dobre, aby sme mu nenaleteli, my sme ho minuly tyzden v utorok s manzelom skoro zrazili autom, ked sme vychadzali z nasej ulice a on s nakupom a s malou v druhej ruke veget cez cestu - manzela skoro porazilo, ze s dietatom a taky nezodpovedny a zas som si vypocula,ze ja mam chodit iba cez prehody a pod...ale to je ina tema... co mate nove? takze teraz ta tu klobucik a tinika budeme vidat castejsie? kedze tu uz dotycny pan nechodi?

adrianamickova
7. apr 2009

dnes som sa hrala na porodnu babu 😖
uffff,nasa psia ema....ma stence..... 😀 😀 😀
kamoska odisla,deti vyblaznene,najedne okupane v posteli....este idem dat kuk.....
ordinacia 🙄 🙄 😉

adrianamickova
7. apr 2009

a potom par tukov k vam...
🙂

dada27
7. apr 2009

zase som nahnevaná,lebo som prihlásila danielku do detského klubu Walta disneyho a asi im pošlem všetko spä´t ,lebo nám prišla domov kniha LAdy a tramp,ktorú som si predstavovala,že bude väčšia a sú vnej nejako divne poprehadzované strany.Neobjednali ste ju náhodou tiež niekto? 😠

jozino24
7. apr 2009

ivana... mna ste mohli zrazit tak akurat v Bratislave ked byvate tam... totiz v utorok som bol tam... tak aspon nepis hluposti... mam ti doniest cestak z roboty???

jozino24
7. apr 2009

inak vsetky vas zdravim... a som rad ze mate o com pisat...

dada27
7. apr 2009

Adi a koľko máte šteniatok?Nejaká pouličná zmas alebo originál rasa? 😀

adrianamickova
7. apr 2009

😲 😲 😲 😲 😲
dada taky mix,4boli 😀 1uy ma po funuse ☹
nema niekto zaujem?rada darujem...k babkam,ujom tetam,susedom? 😀 😀 😝

adrianamickova
7. apr 2009

dada...ako ten detsky....klub,kde to ???
kde mam hladat?www???? 😉 😕

adrianamickova
7. apr 2009

ta sutaz dite roku....no cim viac hlasov davame ,tym nam body ubudaju,nechapem
😖

dada27
7. apr 2009

stránka má názov www.dkk.sk,ale nie som stým spokojná,zajtra im tam budem volať,dala som za to 10€

dada27
7. apr 2009

aj mne tá súťaž príde divná,lebo keď som pozerala na tých ,čo mali najvyššie hodnotenia 10,tak mali po jednom hodnotení,asi je to nejaká hlúposť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre