Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

monky1
15. apr 2009

neopisem ti to asi odborne, ale ked ides z Hlavnej cez Alzbetinu ulicu, dostanes sa na miesto prveho odbocenia vlavo a vpravo, vlavo - tam dojdes do vojenskej nemocnice, prip. ku konzervatoriu a vpravo - tadial sa ide k pizzerke...- ides rovno a musis prejst okolo trznice, este kusok dalej ...a je to vlastne v dvore na lavej strane
myslim, ze je tam Dominikanske namestie

da sa z toho aspon trosku vyjst? ak poznas KE, urcite to najdes

monky1
15. apr 2009

alebo - manzel mi to opisal jednoduchsie - cituje: za starou ajdou - ak ides od hlavnej hned do prava

mukky
15. apr 2009

baby dik 🙂 ,manzel ma odomna pochvalu monky 😀

monky1
15. apr 2009

mukky, niet zaco 😉 ..inak - v Ke si vzdy davam syrovu --4 syry - idem sa z nej zblaaaaznit, taka je dobra, len tam sa fajci, myslim

mukky
15. apr 2009

monky 😀 mnam...maly mi teraz zaspal az a s plaaaaaaaaaacom,lebo som oddnes ho uz chcela naucit nech zaspi v postielke a nie pri kocikovani...no aj tak som nevydrzala a vybrala ho z postielky a dala do postele a lezala pri nom..aj didu som mu dala,ach jaj..uvidim co zajtra bude...

monky1
15. apr 2009

este je malinky...mate problem uspat sa? my sme to jeden cas praktizovali na fit lopte ...len tak sme sa pohupavali...hanka mi lezala na kolenach na vankusi, lebo uz bola dlha ale potom sa to obratilo o 365 stupnov a zacala zaspavat v postielke
najprv ja pri nej, potom aj sama, ale ked sme sa min. rok prestahovali, za svet nechcela sama ostat v izbe......a problem bol aj v tom, ze spala cez den a vecer sa jej nechcelo - ale uz bola starsia
teraz je to uz ok - zaspava ukazkovo - sama s flasou cca o 19.30, ale nespinka cez den

mozno to chce cas...musi prejst tym obdobim 😉

mukky
15. apr 2009

Tak my sme dnes spali cez den spolu od 9,30 ,4 hodky a 40 minut 😀 ,a vecer este spinkal hod aj pol,a tak nechcel zaspat....no ani taky problem velmi neni,teda dam ho do kocika,trosku strajkuje,kocikujem a tak zaspava...ale uz dnes som si povedala ze bez kociara,a takto to dopadlo...ved uvidim zajtra ako bude...i ked nemam srdce ho pocuvat,plakal jak keby mu niekto nieco robil....anjelik moj maly..no aj trosku smiesno mi bolo ze taky plac ....uz podla mna sa musi ucit zaspat sam vediet v postielke..per mesiacov spat spal v pohode bez kociara...to sa stale meni nieco,navyky atd..ale nevadi,len nech mi neplacka...

mukky
15. apr 2009

Adi a kde si ty cely vecer?Tak ahojte ...

ivana82
16. apr 2009

Prajem dobre ranko, ako sa mavate? Nas drobcek bude coskoro zubaty 😀 😀 😀 idu mu uz dva dolne zubky, takze sa tesime a vsetko mame teraz mokre...pozeram, ze nova tvar - ahoj mukky - ze spat 4 hodky a 40 minut, takto nam spal cez den naposledy vtedy, ked si zamenil den za noc a ja som vyzerala ako zombie 😀
Klobucik - stretko, kedykolvek, kdekolvek

Baby - drzte palce, dnes ideme prvykrat davat mrkvicku, tak som zvedava, ci nebudeme musiet malovat kuchynu alebo prat zaclny 😀 😀 😀

adrianamickova
16. apr 2009

ahoj mukky...pozeram,ze kde som....ty si
ku nam tak to som rada 🙂
mačanky,mačanky...
vecer som uz nepisala,ukladla som tie 3 prania,sa smejete....ale naozaj,to som este od soboty mala,
a pislala som vam že sme jedeli vonku...amka sa pocurala a sadla do piesku,tak nahanaju stenata kolena zelene....
a stale do kola

adrianamickova
16. apr 2009

ivana..ahojte,chlapätko male zubate 🙂
samozrejme ze drzime,to bude kakocinka Tonko,mnam mnam 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
16. apr 2009

sonka mi odisla vcera s babkou...a s amlkou sa dnes chystame povylepovat,oznam o strateni....
aj na postu nam treba,uvarene mame,a zase je slnecno od rana,tak si pojdeme podlubkat do zahrady 😝

adrianamickova
16. apr 2009

dada,prideme ste doma?

dada27
16. apr 2009

Ahojte,adi ešte sme doma ,ale chystáme sa na to gastro,kľudne prí´d nevadí,keď tam pôjdeme neskôr aspoň tam bude menej ľudí 🙂

dada27
16. apr 2009

my sme uź začali s mrkvićkou,ale viacej jej chutila,keď bola trośku rozriedená polievoćkou a včera na obed zjedla tretinu banána 😀

yaotzin84
16. apr 2009

Ivka u mate zubky tak to je super, a s tym papanim adam budete mat uspech tak ako my, a ze vam bude vsetko chutit.
A inac zelam pekne skore rano , my sme uz v praci.
Dada pisal som ti ip.

danielkapo
16. apr 2009

Ahojte
dada no mala je teda ksichtik riadny 😀 tak drzime palce na tom gastre...tiez som zvedava ako prebieha take vysetrenie u deticiek...
ivana nech tonikovi mrkvicka chuti 😉 potom nam zreferuj ako to prebehlo 😅
mukky ta cucaracha je fakt dobra...a co sa tyka spinkania, moja mala tiez sama nechce zaspavat...zatial to nejak neriesim, vecer si vacsinou lahnem s nou, zaspi do 5 minut a cez den pospi tak 2x po hodinke, no vacsinou zaspinka na rukach, alebo pri cickani 😅 ale ked ju prelozim na postel, v pohode spinka dalej, takze spoko 😉
adi tak prijemne "dlubkanie" v zahradke
yaotzin aj doktorka mojej malej bola mojou pediatrickou, tiez som maximalne spokojna a vyhovuje mi aj to, ze to mame z domu asi na 5 minut pesi.. 😎
tak pekny den
a dohodnite to stretko, ak teda mate zaujem 🙂

ivana82
16. apr 2009

ahojte, tak kde ste kto? vonku to sice vyzera pekne, ale nie je az tak teplucko, aspon tu u nas a aj vetrik pofukuje, snad bude lepsie, je menej stupnov ako vcera ci predvcerom...ach, jaaaaaaaaaj, nase stretko...asi sa nestretneme nikdy ked to takto pojde dalej...tak nahodte mozne terminy niekto...my mozeme vzdy... 😉

danielkapo
16. apr 2009

no ivi vsak to...my tiez mozme vzdy...teda takmer 😅
aj dnes pojdeme ochvilku vonku urcite....nepojdete aj vy na prechadzku?

ivana82
16. apr 2009

ahoj dani, neviem, asi len tu po okoli, lebo netusim ako zareaguje na mrkvicku :-/ trosku sa bojim a asi bueme musiet aj mliecko dat tak uvidime

adrianamickova
16. apr 2009

lakocinka 🙂
uz sme doma....povylepovane,no neverim ☹
prijemnu prechadzku,detom,len fuka taky studeny vietor 🙂 ,ale da sa.

monky1
16. apr 2009

adi, aj si vypisala odmenu? mozno by to zabralo 😕

yaotzin84
16. apr 2009

No aojte, tak manzelka je unesena po prvyc zakaznickac a dnes jej dosiel dalsi tovar tak sa vytesuje. Este osm ju taku stastnu nevidel, iba ked sa mala narodila.
Vcera boli jedny a pytali sa aj na postielky tak sa raduje a lavne z too ze sa tovar paci.
Chystate sa na precadzku?

monky1
16. apr 2009

yaotzin, napis, prosim, aj mne tu adresu

ivka, ako mrkvicka, periete, drhnete? 😀 😀 😀

yaotzin84
16. apr 2009

Prilsi nam deky do autosedaciek, ale jake krasne farby....no aj ja som spokojny a hlavne ze malej prisiel darcek na narodky :DDDDD
Oslava sa uz moze zacat

ivana82
16. apr 2009

AHojte, tak dnes to nebola velka slava, lebo spapal asi 3 lyzicky a zaspinkal, potomo hodinku spapal mliecko, tak snad to zajtra bude lepsie...prat budeme akurat podbradnik...ako vzdy po kasicke... 😀

dada27
16. apr 2009

Ahojte,na gastre sme nedopadli nijak ,lebo sme sa dozvedeli,že od 1.apríla uź len objednáva,lebo má veľa pacientov,tak sme objednaný na 7. mája 🙂
Ivana,to staći zo začiatku dávať po dvoch troch lyžičkách,musí si najprv zvyknúť na nové chute 😀

ivana82
16. apr 2009

Dadi, tiez si myslim, ze na zaciatok staci... a celkom dobre... aj lekarka nam tak vravela 🙂

monky1
16. apr 2009

ivi, ved to je supeer, tri lyzicky na zaciatok je parada, aj ja som davala po pol hodinke - ci hodinke mlieko a postupne papala viac a mliecko som uz nedavala 😉

yaotzin84
16. apr 2009

Ivi to je super ze tolko spapala my sme papali zo zaciatku tak dve maximalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre