Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

dada27
19. apr 2009

na to ihrisko ,by sme išli urćite,hocikedy cez týždeň 🙂

janja2502
19. apr 2009

ahojte,
sorry, ze som vam sem nabehla, ale potrebovala by som zistit priamo od vas, kde v PO je lepsie rodit, popripade u koho. Ci ste boli spokojne a co vas nahnevalo. dik 🙂

monky1
19. apr 2009

ja som nerodila v Po, takze neporadim 🙂

tinika
19. apr 2009

adi aj ja budem chodit k veterine na ihrisko, budem to mat blizko hihi ale az o rok

dada27
19. apr 2009

ahoj tini,budme sa tešiť na vašu spoločnosť 🙂
janja ja som rodila v starej pôrodnici a bola som spokojná,teraz to tam všetko prerábajú tak neviem ako to vyzerá.nemali sme ani doktora vybaveného.Prvý pôrod som mala pri doktorke,vlastne priśla až na koniec a pozašívať a druhýkrát pri doktorovi Dzurilovi.Neviem ,či ti to pomôže 🙂

nnikka
19. apr 2009

Je tu aj Presov Okolie?

ivana82
20. apr 2009

dobre ranko, po vikende sa zase hlasime rano ako prvi 😀 ako ste sa mali? my sme si uzivali boli sme na zahrade, na prechadzkach, doma v posteli cez burku ... a dnes? aky mate plan?
my zatial ziadny ... co tak dat stretko?
musime sa pochvalit - v sobotu toninko zjedol celu mrkvicku a vcera cele jablcko az som cumela, ze zjedol cele na prvykrat... 🙂

tinika
20. apr 2009

dada ty tiez bývas niekde tam? aj ja sa tesim hihi

ivana82
20. apr 2009

ahoj tinika 🙂

tinika
20. apr 2009

ahoj ivi ako sa mas?

danielkapo
20. apr 2009

Ahojte...
nuz aj my sme mali pestry vikend, ani som vas neprecitala este.
Tak vam vsetkym zelame pekny den

zade
20. apr 2009

Ahojte, pekne ranko 🙂

ivana82
20. apr 2009

Tinika, mame sa fajn, vytesujeme sa, ze nemusime malovat a prat zaclony, kedze sme zacali s prikrmami 😀

ivana82
20. apr 2009

a co ty tinika? ako sa citis ako tehotna? uz si to uvedomujes plne? mne kedze nebolo zle, som si to uvedomovala az v case, ked som nemohla poriadne spat alebo ked som si uvedomila, ze nosim tazke brusko, takze v takom 5. - 6.mesiaci 🙂

tinika
20. apr 2009

ivi no občas mam pocit akoby som ani nebola, kedže nemam ranne nevolnosti ale zajtra uz idem k dokymi a ked uvidim fazulku tak to uz budem verit 😀

ivana82
20. apr 2009

tak drzim palce, aby ste boli obaja v poriadku 🙂

tinika
20. apr 2009

ivi dakujem pekne 😉

ivana82
20. apr 2009

tini, nemas za co 🙂

dada27
20. apr 2009

Ahojte,tini mi bývame na druhom konci mesta v Niźnej šebastovej,ale veď autobusy jazdia 🙂 ,alebo nás zoberie Aďka do auta 🙂
Ivi a čo si už dávala pap´t malému Tonkovi?Našej chutí banán,mrkva a zemiak veľmi jej nejde 😀

ivana82
20. apr 2009

Dadi, stvrtok, piatok a sobotu mal mrkvicku - ako tak popapal,v sobotu sme mu tam dali trosku cukru, tak popapal celu, vcera mal jablcko, aj dnes a zajtgra bude mat potom na tri dni zemiacik, potom bananik zas na tri dni a potom este uvidim, co zaradim, mozno pomiesam...alebo este brokolicu dam

monky1
20. apr 2009

ahojte 🙂

monky1
20. apr 2009

nnika, myslim, ze ano.
Ty si z okolia? 😀

ivana82
20. apr 2009

ahoj monky, pozeram, ze ste sa cez vikend dobre bavili 😀

tinika
20. apr 2009

dada jasneee tak o rok sa stretneme na ihrisku hihi

monky1
20. apr 2009

ano ivi, v posl. dobe tam chodime casto 😉

ivana82
20. apr 2009

co je tu tak mrtvo? vsetky ste vonku s detickami? my sme prave spapali jablcko, tak cakame ako dlho vydrzime, dame mliecko a aj my vyrazame brazdit ulice a obchody...

monky1
20. apr 2009

my sme prave dosli z nakupu....hanka mala obute topky, co j pred sviatkami tak skaredo otlacili....aj sa jej bojom dat dole ponozku 😀....ale snad to bude ok, lebo odvtedy jej nozku vzdy pred odchodom vonku zalepim - aspon kym sa chrasticka nezahoji 😉

...poobede sa este chystame na nakup do tesca - dnes ju uplne domordujem 😀 😀, lebo vsade chodime peso

ivana82
20. apr 2009

monky tak to ti vecer padne ako drevo do postele 😀

monky1
20. apr 2009

😀 len aby...len aby 😀

ale tajne dufam 😵

tina_
20. apr 2009

ahojte, no kym to tu docitavam...ta vy toho viete napisat za jeden a pol dna!!!
tinika, gratulujem k fazuľke 🙂

no to ihrisko vyzera super na fotkach, musime sa tam vybrat, aj moja takmer 8 ročna sa este stale rada hojda a smyka...no a ninka, to sa este nacakame...Ale aspon budeme mat tu kamosov a kamosky, pozeram ze ivana ma 5-mes Tonka, dada 6-mesacnu Katku, no my sme tiez asi taki "velki"...
Ale je super, ze dnes sa uz niekolkokrat sama Ninka prevratila z bruska na chrbatik, uz sa jej podarilo aj opacne, ale dnes jej toto islo uplne super, dala som jej hrubu deku na zem a na to hraciu deku, tak sa prevalovala...Na gauci akoby vedela, ze sa radsej nema otacat, aby nedrisla... 🙂

No o velkej noci vam popisem vecer,...ja pravoslavna nie som, manzel sice je, ale chodi roky rokuce so mnou do rimo, takze len svokra a ich rodina (svagor to ma tiez na haku, muzov brat...)...

vy ste tu spominali nejake materske centrum v okoli PO- v šebastovej, či luboticiach, ci kde to bolo, uz to neviem najst...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre