Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

monky1
26. apr 2009

este chvilku pockaj 😀 ....ale ktovie, ty mozno budes mat doma super fara 😀
satocky si uz videla?

danielkapo
26. apr 2009

dobre ranko,
Monky no ale dobra ty si kocka na staru mamu 😀
Kiert,som rada,ze ste boli a prezyvka je super,este gymko mi pripomina 😉
Yao dik
Ivi,maly je pracant
Nuz my sme dnes mali uraz,simik sa motala po kuchyni a tak si buchla pusku..uz som myslela,ze tie tri zubky si vybila..nastastie len vrchna pera jej trosku opuchla,uz je cista angelina jolie..ah jaj,ale som sa zlakla..

tinika
26. apr 2009

monky akurat idem pozriet. nooo, kočka tvoja mala 🙂
dani tak nastastie ze len takto

monky1
26. apr 2009

😀 😀 😀 ...ze angelina jolie 😀 😀 😀

tina_
26. apr 2009
tina_
26. apr 2009

no dajak som sa rozpisala...idem už spať...dobru nocku všetkym... 🙂

zade
27. apr 2009

Tina - dobre ranko. Drzim palce a verim, ze vo Vranove si dobre pohodila a nasla tych spravnych ludi....
O tom si mozme viac povedat osobne. A drzim palce, vlastne nam. Keby sme sa do toho pustili.... mohli b yto vyjst. Len kde a ako zacat. Yao pise, ze uz je neskoro a na jesen sa to ani nestohne spustit, ale ved je to podstatne? Uz ti niekto odpisal z unie MC?

monky1
27. apr 2009

vsetkym posielame 🙂

ivana82
27. apr 2009

Ahojte, aj my prajeme dobre ranko... 🙂 tak my ideme dnes k pani doktorke, aby nasho Tonka pozrela 🙂 ake plany mate na dnes vy? prechadzka tam dufam nebude chybat... prajem krasny den...

monky1
27. apr 2009

Ja akurat dopijam kafe, Hanka konci s ranajkami, idem urobit francuzske zemiaky, lebo po vcerajsku okrem polievky nic neostalo a poobede vyrazame s Hankou do ulic 😀 ...ideme busom do mesta

danielkapo
27. apr 2009

Dobre ranko
tina, zade vy mate v plane nejake MC? Alebo tu hud.skolu? Ci to chcete nejako sklbit? Drzime vam palce... 😉
my tiez dnes pojdeme k doktorke, v noci simku dost dusi...kasle chudatko ☹ tak pre istotu, snad nejaky sirupcek pomoze
vcera sme mali po obede milu navstevu, bratranec s manzelkou a tromi detickami....veselo bolo 😉 a slecny pekne bavili moju malu...uz siom si ich "objednala" na leto 😀 😀 😀
tak pekny den
inak simke uz pusa odpuchla....uz ziadne jolie 😎 😅

monky1
27. apr 2009

dani, dufam, ze si malu angelinu nafotila 😉

danielkapo
27. apr 2009

monky nenafotila 😨

adrianamickova
27. apr 2009

ahojte....
tak super stretko vyslo 😀 😀 😀 som rada,nabuduce aj my ideme....prezradte termin
my sa mame no fajn,sonka bola dnes u lekara ...ale da sa
a vikend sme mali pekny,v nedelu sme boli povozit na konikoch,
dievcata sa vobec nebali,teda same sedeli v sedle..amalku chcel ten vodic kona 😀 pridrziavat,a kricala na neho
ty ne,ty ne ,sama 😉

adrianamickova
27. apr 2009

postar doniesol balicky,
novy fotak 🙂 aj kociarik

tinika
27. apr 2009

adi supeer 🙂 a aku odmenu si vymyslela nakoniec pre tych čo ti naslli fotak

adrianamickova
27. apr 2009

10eur 😉

dada27
27. apr 2009

Ahojte,konečne som sa dostala na dlhšie k Pc. 🙂
Mali sme super víkend, s Danielkou sme sa plavili na plti dole Dunajcom, 🙂
ale nás pefuklo tak sú dievčatá zase choré ☹
berieme asi śtyri sirupy a kašleme odušu

dada27
27. apr 2009

Ku stretku sa radi pripojíme aj my ,ak nebudeme mať nić iné a bude dievčatám lepšie 🙂

danielkapo
27. apr 2009

Cauky
nuz aj my uz mame sirupcek...tak dufam, ze cim skor kasel prejde...ona cez den ani velmi nekasle, to v noci je horsie 😒
adi super...kociarik pre babiky? ci pre tie zive babiky? 😀

zade
27. apr 2009

danielkapo - aky mate sirupcek?

danielkapo
27. apr 2009

zade stoptussin 🙂 dufam, ze zaberie

adrianamickova
27. apr 2009

danielka....ked pridete k nam aj pre simonku mame....pre babiky 🙂
ale uz odpadavam,mame 3 detske buginy,nie ☹
mali sme jeden pekny ruzovy hlboky,akoze....ale z tych mansich,že ostane amalke a sonke som taky vacsi,zase je bitka na nom...kociare do bludu a hadaju sa biju... 😠 😉

adrianamickova
27. apr 2009

sonka ..mucosolvan,tiež nas trapi kašel.. ☹

tina_
27. apr 2009

no super, zase mi zblbol konik a nezobral mi cely prispevok 😠 😠 😠

Už nemam ani sil to pisať znova...

Tak sa ozvem zajtra, dnes večer cely čas riešim športovy kočik - muž chce s prehadzovacou ručkou, tie su ale drahšie, tak ja sa na to asi vykašlem, objednam nejaky lacnejši a ešte si kupim inu šatku na nosenie a hotovo...

Dnes som bola pešo na Solivare, tak fučalo, musela som Ninku dať do šatky, ešte aj hlavu mala zakrytu...šla som pre Vivi zo školy, aj som sa stavila zagratulovať kamoške, jej maly mal dnes rok...Muž bol v KE, tak to ostalo na mne...

Zase sme sa nedohodli na programe Viktorkinych narodiek...všetko sa len posuva a posuva....

tina_
27. apr 2009

Danielka, hej chceli by sme so zade čosi vymyslieť...zatiaľ je to v štádiu uvažovania a hľadania a napadov...Budeme radi, ked sa pridate...Ona by chcela tu yamahu, ja robim kurzy babysigns, no a planujeme ešte všeličo ine...

Ozaj, nejdete daktora zajtra do Emerky na Sekčove? Ja by som tam zajtra zašla doobedu, tak by sme sa mohli stretnuť 😉

ivana82
28. apr 2009

Tak, prajeme Vam dobre ranko a zase je slnecno, tak rychlo z postielok, nech Vam nezavidime, lebo my sme vela nenaspali ...
Dani my mame sirupcek CAlcium chloratum...
Adi no co? ked obidve slecny maju rovnaky vkus... 🙂 Vsak ty pockaj, buginy su nic, pockaj kym vyrastu a potom sa zacnu bit o chalanov az to bude bitka 😀 😀 😀 😝

danielkapo
28. apr 2009

Dobre ranko....nuz simka celkom pekne spinkala, okolo desiatej mala sice mensi zachvat kasla,ae potom celu noc nic..dala nam aj promethazin na ukludnenie akl by ju fakt silno drazdilo, ale ten je az od dvoch rokov tak aj bez neho zvladneme 😉 Inak je v pohode, teplotu nema, aj vesela je... 🙂 o tyzden ma rocik 😵
tina my by sme sa pridali do tej emerky, ale tak musime pockat kym vyzdravie 😎 Ale potom pojdeme isto, ja som uz aj skor chcela ist, ale samej sa mi velmi nechcelo..tak sa k vam potom pridame niekedy 😉
ivka a tonko je zachripnuty stale, ci aj kasle?
adi to asi rovnake im musis kupovat.... 😅 sice mozno by sa hadali aj tak 😀

tina_
28. apr 2009

dobre ránko všetkým - tak ninka vstala o šiestej, potom o osmej ešte zaspala na polhoďku, teraz si tu hrká s hrkálkou na gauči, čakám dokedy...len som sa stihla sprchnúť, ešte som ani kávu nevypila...

yaotzin84
28. apr 2009

Ahojte ahojte, tak mi len tak narychlo sa hlasime mame trosku viac roboty , dakujeme ivke za navstevu milo nas prekvapila , dufame ze mikinka sa doma pacila, dakujem aj pochvalu za tovar dufam, ze nas pridete pozriet aj ostatne.
Prajeme krasny den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre