Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
30. apr 2009

Dani, my sme dostali plienkovu tortu od mojej mamky, pretoze chcela dat upiect normalnu tortu, tak som jej povedala, ze netreba, lewbo aj tak sme mali dve ... ale k veci ... jedna jej znama jej to urobila, ona kupila plienky a na vrchu sme mali papucky pre Toninka... ked som sa jej pytala, co ju vysla, tak vravela okolo 700 - 800 sk, lebo davala dost plienok a neboli to pampersy, myslim, ze baby love asi z dm-ka...ja len tolko, ale ani tato "torta" nevysla nazmar, hlavne Toninko si ju chvalil, ze dobra (nevyhadzal sa) 😀, nam tiez pomohla...

...btw: ste si vsimli? pridala som fotocky do albumu...tak sa posmejte z nasho trpaslika 😀 😀 😀

danielkapo
30. apr 2009

ivana maly je chutny 😀 dobre ksichtiky 😅
aj ja mam nove foto.. mozte kuki
dnes Simka taku srandu urobila, ze zobrala plysiacika a povedala "ba" a ho bila 😀 A ked sa jej spytam, ze ukaz ako lubis mamku, tak ma najprv akoze bije, ja sa robim, ze placem a az potom ma mojka 😅 no pekne som si ju naucila 😝

yaotzin84
30. apr 2009

Misik teraz som tu

yaotzin84
30. apr 2009

Ivka no aj ona mi hovorila, ze to zavisi od poctu plienok takze uvidime, ale sem tam sa to mozno zide aspon po nete ponukat s nejakymi doplnkami uvidime podla cien.

yaotzin84
30. apr 2009

Ivka mali je bombovy

adrianamickova
30. apr 2009

mne sa ti plienkove totrty pacia 😀 😀

adrianamickova
30. apr 2009

kdesy som videla....bociana,aj taku buxu sperkovnicu z plienok 🙂
ale....zaujimave to je nieco nove,netradicne 🙂
aj torty z toal.papiera 😒

danielkapo
30. apr 2009

adi z toal.papiera 😀 no jo...este z vloziek budu robit ochvilu 🤐
no ja osobne by som brala tortu cokoladovu pre mna a balik plienok k tomu 😀 nemusia byt zviazane ani do torty 😀

dada27
30. apr 2009

Ahojte Ivi malý ja zlatý,uź sa tešim na ďalŠie stretko,aby sme sa aj my pridali 🙂
Ešte stále sme dosť chorý ,Katke dnes predpísali antibiotiká ☹
Aj mne sa celkom páčia tie torty len sa my videli dosť drahé,plienoćky viem kúpiť aj lacnejŠie a neviem ako vy,ale my sme až taký spokojný s tými pamperskami neboli 🙂

danielkapo
30. apr 2009

dada, skore uzdravenie malickej...a co jej vlastne je? chudatko malinke ☹

danielkapo
30. apr 2009

adi, tie peniazky su fajn 😅 ale no ako sranda, z recesie moze byt 😀

danielkapo
30. apr 2009

tak tie su krajsie nez toaletne 😉

adrianamickova
30. apr 2009

pozrite si vsetky vyrobky od tej panej hela60 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
30. apr 2009

zas je tu maj,ten lasky cas... 😀 😀 😀

adrianamickova
1. máj 2009

dobre ranko,

danielkapo
1. máj 2009

Krasne majove rano 😵

tinika
1. máj 2009

ahojte, ja som zatial doma, je mi celkom fajn, chystame sa na prechadzku

danielkapo
1. máj 2009

tini mame radost, ze ste oki 😉 my sme boli s malou len nakupitr ale brutal vietor... 😖 az slzicky v ockach z neho mala 😒 difam, ze ustane

ivana82
1. máj 2009

Ahojte, prajeme krasny slnecny den aj ked trochu viac uvetreny 🙂 aj nas ten vetrisko prekvapil, ideme ku svokrovcom, chceli sme ist kociarom, no akosi asi pojdeme iba autom 😒

klobucik
1. máj 2009

AHojte mamule. Mi sme dnes boli na rally pri mestskej hale a aj este v jednej dedine neviem ako sa to vola tam tiez jazdili . No poviem Vam chvilkami som mala pocit ze sa tak povyvracaju jak sudy. Mala cela natesena s toho kyvala pretekarom. 😀 😀 A este jaka poznamka ze : MAMIIII mamiiiiii pozriiii ved tak jazdiiii aj tatiiiiik. Vssetci kukali na nas jak na zjavenie. 😉 Ale inak fuci jak o zivot nas tak prefuklo . Tak mi sme s Dankou uz doma a tatko isiel este k mestskej hale. 😉

zade
1. máj 2009

yao - podla toho ake plienky ponukas v balicku... Idem na krstiny, tak si robim prehlad

danielkapo
1. máj 2009

Ahojky
nuz my pre zmenu uz nekasleme, teraz nadchu dostala ☹ tak jej tecie z nosteka... 😖 ojoj...no nic, to prejde 🙂 moje male usoplene, ukychane babenko 😝
Aky ste mali dnik?

klobucik
1. máj 2009

No ahojte. Tak mi sme zasa chori. danulka mi spala a az sa dusila ako mi kaslala.Akurat som dosla z lekarne. Dali mi solmucol vraj je to dobre. Takze mi tak . ☹
Danka aj vy ste chorucke? Jooooj to je zradne pocasie. ☹ Prajeme s Danielkou skore uzdravenie. 🙂

danielkapo
1. máj 2009

Klobucik tak aj danielke skore uzdravenie....aj simik kaslala, brala od pondelka stoptussin a v stredu uz bola ok...no a dnes sopliky...aby sme sa nenudili 😅 Mozno aj ten vietor co ich prefukol....aj ked my sme boli lenh v obchode tu na sidlisku a domov..
Tak a drzte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre