Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
2. máj 2009

Prajeme krasne ranko, tak my sme ani dnes nesklamali a sme tu prvi 🙂 Danielkam prajeme nech sa rychlo uzdravia. Vcera riadne fukalo to je pravda...co dnes porabate? My nic, asi skocim so sestrou do mesta pozriet nejake vecicky pre drobcekov, snad nas neodfukne.pekny den

yaotzin84
2. máj 2009

Ivka tak aj nas ste predbehlui, my sme dnes vstali zase o siedmej co je prekvapko. Ale vdaka bohu celu nocku spinkala ako babika len o tretej sme plackali aj ked nevieme prist na to preco, lebo to je uz druhu noc po sebe . Vcera zaspavala v mojom naruci a dnes v manzelkinom.
My sa chystame na nakupy ale do kaufu dnes mame oslavu, ta nakupit drobnosti.
Ivka co idete zhanat?

yaotzin84
2. máj 2009

Zade plienky si mpzes vybrat sama...tam to nie je presne dane co viem tak ta mamicka spominala, ze dava huggiesky, tesco fialove aj pamprsky ze robila, ale potom je ta torta aj drahsia. Vravela, ze robi aj rozne vzory , trebars kolisku, babiku a vozik, ze je toho vela a my to pootm chceme doplnit o oblecko vel. 56 a drobnosti ako cumlik, retiazku a podobne. ale co ona hovorila pohybovalo sa to do 400 sk a s vecickami to vyjde mozno kolo 550.
Zalezi od tych plienok

ivana82
2. máj 2009

Ahojte Yaovci 🙂 ideme zhanat nieco pre tu rocnu babiku a popozerat aj nieco pre dvojicky co im idem za krstnu mamu, ale tie veci potrebujem niekedy az na september - takze zatial nejaky prieskum. Vy tam asi dnes nebudete, ze?

adrianamickova
2. máj 2009

ahojte....maminy,tatkovia a potomkovia

tinika
2. máj 2009

ahoj adi, ahojte všetci

adrianamickova
2. máj 2009

tini 🙂 babo 😵

adrianamickova
2. máj 2009

no a nam kto pride za kmotrovcov???
dnes od 11,30 do 12,00hod
sa nasa koza gloria stala mamou trojciat... 😀 😀 😀

tinika
2. máj 2009

adi zatial sa ma dobre babo 🙂

adrianamickova
2. máj 2009

opatruj sa tinika,
a nech si uziva babo,u maminki v brusku je najlepsie... 😵

yaotzin84
2. máj 2009

Ahoj no veru sme neboli teda manzelka bola, ale len na skok, no skor sa ti oplati prst koncom buduceho tyzdna pride novy tovar odvsadial aj z chicca konecne

tinika
2. máj 2009

adi snazim sa oddychovat a myslieť pozitívne

danielkapo
2. máj 2009

Ahojte 🙂
tinika pekne oddychuj...myslim na vas a veeelmi ti drzim palce 😉
aku ste mali sobotu? My sme upratali, mali sme navstevu milu (kiert s muzikom), simus uz spinka...no pohoda

ivana82
2. máj 2009

Ahojte, my sme mali peknu sobotu, poriadne sme oddychli, teda aspon ja a velky Tono, maly TOninko sa hral, cez hokej tu bol dedko s krstnou, tak sme spolocne vsetci nadavali na hokejistov...daco strasne, co predvadzali... co uz, aspon nehrame o zachranu ako minuly rok... prajem pekny vecer 🙂

tinika
2. máj 2009

my sme boli u svokrovcov trocha sme pokecali a na podiv aj so svagrinou, dnes bolo super, normalne sa z toho tesim hihi

ivi my sme si dali hokej nahrat, ale som uz ani nepozerala, ked som počula vysledkok, hambim sa za to, sak to ja by som so spoluhračkami lepšie zahrala

ivana82
2. máj 2009

Tini, my sme boli u svokrovcov vcera, no so svagrinou v pohode, no s jej priatelom to je horsie, ale pomlcim, sak este nie je v "rodine", tak co? aj ked sice chodia spolu ovela dlhsie ako ja s manzelom...
...ten hokej ani nepozeraj a ani ho so spoluhrackami teraz nehraj, ako sa inak citis? oddychli ste si? 🙂

tinika
2. máj 2009

ivi oddychujem jasne, ale zase nelezim cele dni, to by som nezvladla hihi

ivana82
2. máj 2009

tak som to ani nemyslela, ja som bola doma pred porodom 4 mesiace a dakujem pekne, Tono ma musel ist este po robote "vyvencit" ako psika 😀 😀 😀

ivana82
2. máj 2009

idem ja do hajan...prajeme dobru noc a krasne snicky 🙂

tinika
2. máj 2009

hihi ivi, ti nezavidim, no dufam ze ja nebudem musiet ist do nemocky, radsej doma, č oaj telku pozriem, na konika dojdem a vonku z havou pojdem. bru nocku

yaotzin84
3. máj 2009

Ivi somnou muz chodil po veceroch na vecko ked som bola tehu lebo nakolko som bola anemicka ta sa mi dost krutila hlava, tini pekne odychuj, nam na dnes krachli vsetky plany tak rozmyslame co budeme robit a kde pojdeme lebo doma sa nam sedkat nechce.

klobucik
3. máj 2009

Kraaasne slnecne ranko prajeme s Danielockou . Babky a tatko take krasne rano ako mam dnes som uz davno nemala. Juj az tak potesi . 😵 😵 ja dnes odkladam malu k nasim cez cestu a idem natacat svoju polovicku pred mestsku halu ako nam rozbije auto. Ide sa pretekat ten slalom pre verejnost . Vcera mu tak pripieklo tvar ze som zvedava jak si nasadi prilbu. 😀 😀 Ale inak dnes je kraaaasne . Takze este raz vsetkym kraaasne raaano :-*

ivana82
3. máj 2009

Ahoj Klobucik, tam dufam, ze to krasne rano nebolo sposobene tym, ze sa cez den ides pozerat na manzela ako vam manzel rozbije auto 🙂
My sme si dnes oddychli, hrali sme sa a boli na prechadzke a pod. tak aj vam prajeme este pekny dnik, nakolko neviem, ci sa tu dnes este ukazem... 🙂

klobucik
3. máj 2009

ahojko. Ne neeee tak som sa dobre zobudila aj mala bola kludna a tak. A auto je celeeee. 😉 Joj jak slnko cely den palilo . Ma hlava boli teraz ta sa tu regenerujem 😀
Dnes bolo velmi dobre pocasie tak som rada ze aj vam vysiel pekny den. Posielame pusinku Tonikovi 😵

ivana82
4. máj 2009

Praje sa krasne slnecne ranko 🙂 baby, co sa deje??? Sak som nas vytiahla az z druhej strany...no strasne...podme, podme, piseme, nech mame co citat...posielame s Toninkom vela usmevov 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
4. máj 2009

ahojte ivana tonko,tak dakujeme za usmevy ,
nas trapy ten kasel a dovod na usmev nie je,dnes som sa zobudila aj ja s bolestou v hrdle... 😖
ale slniecko svieti,to sme chceli ...parada

danielkapo
4. máj 2009

Pekne ranko
Adi, tak skore uzdravenie vsetkym trom dievkam 😉 Aj my este soplime...no dufam, ze uz nie dlho 😵
Zajtra ma simka rocik 😵

adrianamickova
4. máj 2009

jej.....tak chystate velku oslavu?
torty,darceky...fotky,kamera... 🙂 🙂 🙂
tak zacneme už dnes,vsetko najlepsie Simonke 🙂

yaotzin84
4. máj 2009

No ahojte ta simonke zelame vsetko naj a vela darcekov, my sme vcera dooslavovali z jej krstnymi rodicmi dostala kopec krasnych veciciek cize na letop bude caja okrem toho sa moja maminka nezdrzala a naobjednavala jej satky s gatkami na leto.
Ja vam tiez zelam pekny den a hlavne slnecny, my s manzelkou ho mame pracovny.

ivana82
4. máj 2009

Ahojte, adi prajeme nech vas ten kasel uz dlho nedrzi, aby ste si mohli uzivat slnecne dni...
yaotzinovi a danke - prajeme pekny aj ked pracovny den...ked sa smiem opytat, kde ty pracujes yao? 🙂 ked nechces, nemusis pisat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre