Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

capricieux
autor
19. aug 2008

jeeeeeeej fakt, no tak to teda urcite budeme musiet ist oslavit 😉

capricieux
autor
19. aug 2008

😀 😀 😀 to ti poviem ze vyzeram, aj na menej 😎

capricieux
autor
19. aug 2008

no poviem ti je to neopisatelny pocit vyzerat o 10 rokov mladsie 😀 😎 😀 (hlavne v pripadoch ked ta nikde neberu vazne 😠 )

capricieux
autor
19. aug 2008

a dufam ze to tak zostane aj ked budem uz mat 40 😝

zuzla2
19. aug 2008

taze odporucate Ligusa hej???bo aj mne dajakeho treba..len zas sa mi nexce xodit az na 3jku 😒 ale ta zas kvoli dobremu dr. sa clovek musi obetovat 😎
nitka ja myslela,ze uz budes mat 21 😕

capricieux
autor
19. aug 2008

no mne on velmi vyhovuje, musis skusit
zas raz za cas tam ist nie je az taky problem

zuzla2
19. aug 2008

no ja potrebujem hlavne dobreho a ludskeho dotkora..alebo neviem ako to vysvetlit...ja mam svojho,ale je v mieste mojho predosleho bydliska...ako teraz mi nevadi,ked idem raz do roka na preventivnku..ale kebyze zostanem tehu,tak je to problem...lebo by sa mi neoplatilo stale doxadzat... 😖

capricieux
autor
19. aug 2008

tak myslim si ze on je v tomto smere velmi zlaty 😉

endrixa
19. aug 2008

no to suhlasim...ja som tiez dochadzala zo sekcova s kilometrovym bruchom ale kvoli pristupu sa oplati...a ma velmi vela pacientok bo vsetky su spokojne...hmmm nitka tym vekom si ma prekvapila...(ne zeby si vyzerala dajako staro...ale i tak)

my dneska absolvovali lekara...ten nas papkac pribral za 2 tyzdne a 3dni 1,2kg....

danielkapo
19. aug 2008

capri mozme aj zajtra....sa nejako dohodnime aspon priblizne na case...a predtym a skocim na net "potvrdit ucast" dnes som chcela si rifle kupit tak sestra s nou ostala vonku a az cez ulicu som pocula ten krik 😎 taka zamamickovana je moja mala...
ja tiez zo svabov som dochadzala na trojku takze uplne cez cele mesto...ale tak nelutujem...ma fajn pristup a nebala som sa akukolvek somarinu spytat a tiez fajne ze ma ultrazvuk na ambulancii...a zas sa tam az tak casto nenachodis...zo zciatku raz do mesiaca a az ku koncu castejsie...a aj tak je teraz kopa vysetreni takze ten jeden vylet na trojku ani nepostrehnes :D

janajanajana
19. aug 2008

Baby, viete mi dat presne jeho adresu, kde ho najdem? Sidlisko III je pre mna siroky pojem 🙂 , vdaka

danielkapo
19. aug 2008

nuz presne neviem...prostejovska 33 tusim....ale je to tam ako je take zdrav.centrum...zastavka Centrum a ides smerom ako na kupalisko,..tam je potom taka dost velka lekaren a hned pri tom to zdrav.centrum...no neviem ci som pomohla ale snaha bola 😀

nitka
19. aug 2008

cafo...ja lietala po meste a zajtra zase musim...idem pre kroj na redovu atd...
idem teraz trocha vonku s kamoskou posediet...

capricieux
autor
19. aug 2008

dani a o 10 alebo o 13tej? 😉 endrixa?

zuzla2
19. aug 2008

tak to ste ma potesili,ze ma aj ultrazvuk...neviem si predstavit,xodit niekde inde 😎
inac mozete podporit peticiu http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php 😉

capricieux
autor
19. aug 2008

som tam podpisana ako 61. 😉 😎

nitka
19. aug 2008

podpisana a aj moj starky

danielkapo
20. aug 2008

capri radsej tak o jednej hm?

capricieux
autor
20. aug 2008

oukej dani, tak o jednej ta pockam na zastavke lesnicka a pojdeme dole na sekcov po cyklistaku?

danielkapo
20. aug 2008

oki...a kebyze tak o jedenastej?

danielkapo
20. aug 2008

ked nie tak potom o tej jednej🙂

capricieux
autor
20. aug 2008

no bruno zvykne obedovat o pol 12 takze to by som nestihala 😉 ked ti to nevyhovuje tak to mozeme spoko odlozit na iny den

danielkapo
20. aug 2008

tak lebo my o takej druhej by sme malin byt doma...mama moja cosi potrebuje...tak potom bud zajtra alebo dnes ale az tak poobede...o stvrtej piatej..alebo zajtra o tej desiatej

capricieux
autor
20. aug 2008

ja dnes o jednej pojdem tak ci tak, ked sa pridas na chvilu budem rada
poobede som sa uz dohodla so sestrou a zajtra mam kozmetiku po mesiaci a dost ju potrebujem 😀 nejak sa mi hormony zrkadlia na ksichte 😀
zajtra o 10 by sa myslim v pohode tiez dalo 😉 cakam ci sa endrixa neozve a neprida tiez, chodi asi v tom case s malym 😉
zuzla neviem
poslem ti do IP svoje cislo pre istotu 😉

danielkapo
20. aug 2008

oki tak ja skusim ci nestihneme aj dnes...o tej jednej na lesnickej a kebyze nie tak dohodneme na zajtra alebo tak🙂 zatial pa a pekny dnik

nitka
20. aug 2008

caf...ja som mala teraz skusku ucesu...vcera sme do noci robili ozdobu na auto ked bude cas pridam fotoze...mala mi zaspava ked vstne parem do mesta pre kroj...

capricieux
autor
20. aug 2008

pridaj fotecky nitka 😉

nitka
20. aug 2008

ahoooj,tak pridavamzopar fotiek...zvysok po svadbe...
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

danielkapo
21. aug 2008

no capri tak my dnes na 10 sme nestihli...teraz mala zaspala tak ju nechcem budit obliekanim...pojdeme az sa zobudi a napapa...tak verim, ze niekedy uz vyjde to kocikovanie..
nitka krasny uces....mne sa velmi pacia take jednoduche z hladkych vlaskov..a este k tomu nejaka ozdoba...budes krasna nevesta🙂) az ti zavidim...

tak nadherny slnecny den vsetkym....a neviem, som nepostrehla, ak je tu nejaka janka tak vsetko naj🙂

capricieux
autor
21. aug 2008

cau dani, babenky 😉
mne tiez este drobec spi ale endrixa sa chysta a ja asi skocim tiez ked maly vstane do pol hodky
ked to stihas tak budeme dakde tu na cyklistaku asi
aj mne sa ten uces velmi paci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre