Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
16. dec 2008

ale napr. minuleho roku som urobila len stud.pecat...na viacej som sa nezmohla 😀 jednak sme sa este iba zabyvavali a jednak mala bola mala 😔

a inac dnes je tiez vonku fajne..aj ked sa troxa pomracilo 😎

capricieux
autor
16. dec 2008

no to aj ja 😀 uz som dala aj ingrediencie nakupit 😀 😀 😀 no ta dufam ze nebude trapas 😀

stankah
16. dec 2008

zuzla 2 - nnoooooo ty si môj vzor 🙂 do budúcna

Kto to u vás poje???? Asi máš veľkú rodinu 😲

zuzla2
16. dec 2008

capri neboj nebude...a kedy das piect..ja asi este dnes vecer..lebo ked tam xcem prihodit aj slnecnicove semiacka,tak musim teraz..len neviem co s tym hakom..lebo sa bojim,aby som ho tam potom nezabudla...nebudem mat ako piect 😔

stani no velka ako velka rodina 😀 😀 😀 ja, manzel a mala 😀 a to 25ho ideme k nasim a svokrovcom..ale vsak to sa neskazi..zjeme na silvestra 😎

endrixa
16. dec 2008

hmmm ... nooo ako pozeram, musim naplanovat ochutnavky ... 🙂

zuzla2
17. dec 2008

a kto robi ochutnavacie dni??? 😨 😀 nex sa aj ja pridam 😵 😀

endrixa
17. dec 2008

ahojte...tak moja mama urcite robi ochutnavky...uz sa tesim... 🙂 ...ozaj ako bolo na vianocnom posedeni s vianocnym puncom?

capricieux
autor
17. dec 2008

caf
bolo vyborne 😉 fakt, dnes sa mi velmi pacilo
aj ked bruno dostal od jedneho chlapceka a spadol na hlavu ☹ ale bolo to v pohode, no musi sa ucit ako to chodi v zivote
inak som sa inspirovala zuzlou a neviem ako ona (sak napise) ale ja si davam vinko a kukam ally mcbealovu a uplna pohodicka bola dnes

capricieux
autor
18. dec 2008

gratulacia malemu maxovi k 5temu mesiaciku zivota 😉 nech sa drzi a rastie a je zdravy

zuzla2
18. dec 2008

ahojte..
bolo super...aj mne sa lubilo..a ja som sa neinspirovala nakoniec vinom,ale cesnakovym xlebom,ktory som hned vcera musela upiect 😎 a dnes este idem robit pomazanku 😀
to Max ma uz 5mesiacov??fiha,tak to leti 😕 😅

ja mam pocit,ze na mna daco lezie...a mm to isto neni 😀 zacala som smrkat,kychat,kaslat..neviem,ze ci ma aj hrdlo nezacina boliet...asi to vecer predsa len budem musiet vypalit nejakym tym jednym poldecim 😀
dnes som stihla konecne vydrhnut koberec v detskej a upiekla som skoricove klbka.sice na klbka s ami to nepodoba,ale xuti to dobre 😀 a uz i mala mi stihla vstat..dnes isla skoro spat,bo rano skoro vstavala..vraj 6:10 😠

endrixa
18. dec 2008

ahojte.

dakujeme ku blahozelaniu...tazek capri ty uz kukas elicu mekbilicu...dala by som si povedat...a s vinkom k tomu...hmmm...tesim sa az sa raz k tomu dopracujem...taka nostalgia ma chyta zo starych cias...inak dneska som kukala fotky vo facebooku dotycnej...a to jakto ze tak rychlo mas toto dvd...to je teda expresne...
a zuzla klobuk dole...ta ty taka pekarka...ja sa mam este vela co ucit...ja by tiez tak chcela piect...ale mi to moc nejde ☹ ...ale asik sa budem musiet ucit cim skor, sak uz mama som, ta budem musiet svojmu dietatu daco fajne napiect 🙂

tazek zajtra ideme von?...tesim...aspon urobim prestavku...bo linku mam na plane pratat...a taaak sa mi nechce...dneska som pratala skrine chodbove...mangel styri tasky veci vyniesol... 😎 ...som to kustik prevetrala...hned mam lepsi pocit...bude kde ukladat vianocne darceky 😀

nitka
19. dec 2008

ahojte.tak moja este zatial manzelka vam uz asi nikdy nenapise.v piatok minuly tyzden sa rozhodla ze opusti mna aj Lilku a odide s milencom. Navyse sa vzdala vychovy malej. Momentalne byva u sestry a vyzera to tak ze je jej super.Kasle na mna a o malej ani nehovorim. Stale sice pevne dufam ze sa knam vrati ale neviem. Ja ju velmi milujem a potrebujem a nie menej ju potrebuje mala.noo uvidime ako to dopadne. drzte mi palce. Opusteny Jozo ( manzel ) a Lilka.papa.
PS.: ak sa k tomu co som napisal chcete vyjadrit tak kludne.kazdy den sa pridem pozriet co je medzi vami nove a pripadne vam napisem aka je situacia.

endrixa
19. dec 2008

ufff...nic viac ani menej...drzime vam palce nech ste znova stastna a spokojna rodina... 🙂

zuzla2
19. dec 2008

hmm...co dodat?? hadam len to,aby sa nitka spamatala a vratila sa k vam 😉 , Lilka mamu potrebuje 😔 a tebe prajem vela,vela sil 😎

nitka
20. dec 2008

dakujem ale tie sily uz dochadzaju....a este aj vianoce pred dverami...

endrixa
22. dec 2008

ahojte...kuk sem kuk tam...a tu stale nikoho...my hlasime nove miery...uz mame 10kg a druhu vcielku za sebou...vraj do vianoc sa nam maju dva zuby ukazat...tak ich cakame... 🙂

zuzla2
22. dec 2008

ahojky..
ja mam doma uz mm,takze nemam cas na net 😎 a stale nieco este robim 😒
teda peknu vahu mate 😵 to nasa ma asi teraz tolko 😀 asi nemas mlieko,ale smotanu 😉

a keby som sem uz neprisla,tak Vam prajem krasne vianocne sviatky a pod stromcekom vela, vela darcekov 😵

nitka
22. dec 2008

ahojte...tak stale nic nove... akurat sme sa zacali viac hadat a uz sa rozbehli aj sudne tahanice a o uradoch ani nehovorim... jak sa snazim tak sa snazim nejako sa v dobrom dohodnut ale furt to nejde... na to musia byt proste dvaja... keby som tu ani ja uz neprisiel tak prajem aspon Vam vesele sviatky a stastny novy rok... tie nase budu smutne ale co nam ine ostava len ich prezit... majte sa krasne... sice by som sa mal zastavit tuna este ale neviem...idem s malou na sviatky k mojej mame... doma by som to totiz nevydrzal...

capricieux
autor
23. dec 2008

aj my vam prajeme krasne vianoce, vela pohodicky a vela lasky a veeeeela darcekov a stastnych deticiek 😵 🙂 😉

endrixa
23. dec 2008

ahojte aj my sa pridavame....stasne a vesele vianoce....vela vela darcekov a nech nam aj nasnezi.... 🙂

xtinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
25. dec 2008

takze netusim co sa deje kto komu co kradne ale nicky xtinka a nitka su bloknute, ak sa objavi prava nitka nech napise email na zuz11.modrykonik@gmail.com, nevytvaraj si ale novy nick, dik baby

jozino24
26. dec 2008

ahojte to som ja Jozo... nitki manzel...zatial... vraj som vam zneprijemnil temu..tak sa nehnevajte... mimochodom vsetko je postarom....

gabrielkabj
26. dec 2008

Jožino tak sa drž sem tam som nakukla aj k vám z Po ale ja som inak z Bj. Dúfam, že sa cela situácia da do poriadku ale ak nie tak nechápem tvoju manželku ako može kašľať na svoju malu ☹ tebe prajem veľa veľa sily a viac šťastia na výber buducej priateľky tak ahojte pa pa a šťastný n.r. 😵

jozino24
31. dec 2008

ahojte.. tak co tu nikto nechodi??? kazdy ma cez sviatky vela roboty??? prajem stasny novy rok vsetkym...

danielkapo
31. dec 2008

Ahooj🙂 Zelame vsetkym krasny zaver roka a este krajsi ten nasledujuci 🙂

zuzla2
1. jan 2009

pridavam sa...vsetko naj v novom roku..nech je lepsi ako ten minuly 😉

capricieux
autor
2. jan 2009

ahooooj tak aj my vam prajeme vsetko dobre do noveho roka hlavne vela zdravicka 😉

stankah
3. jan 2009

ďakujem a nápodobné želám všetko aj Vám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre