Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
5. feb 2009

tak sa dam k vam do partie mozem?co treba ako prichodnu???som telom a dusou presovcanka,a riadny patriot

adrianamickova
6. feb 2009

halooooooooooooooooooooooo?kde ste ?presov je 3 najvacsie mesto,a kde ste maminky??????

jozino24
6. feb 2009

ahoj... tak konecne tu aj niekto zavital... je to tu v poslednej dobe biedne... nikto tu nepise...

adrianamickova
6. feb 2009

tak ked nie maminky aj tatickovia mozu byt,cau jozino,tak tu budeme dvaja,ako zije vasa rodinka ?dietatko lilianka zdrava?pocasie nemusis,to iste vidim cez okno aj ja 😕

adrianamickova
6. feb 2009

tak daj cas o kolkej tu klikas?aby som tu nestrasila,niekedy sa sama bojim 😉

adrianamickova
7. feb 2009

dobry a slnecny den sa v presove zacina 😅,kto je toho svedkom ????my sa tesime velmi,a vy???

adrianamickova
7. feb 2009

a viiikend k tomu,hura 😀

jozino24
7. feb 2009

ahoj.tak ak si precitas hystoriu tak moja rodinka sa uz rozpadla.ostal som sam s dcerou. bohuzial. no ale zivot je uz taky co narobim. aj ja sa tesim z toho slnecneho dna. dufam ze to vydrzi aspon do poobedia lebo chcem zobrat malu von a o chvilu mi ju uz treba dat spat tak chcem ist az ked vstane. a ty co mas na plane?

ps: ja nemam presny cas kedy tu chodim. ked ma napadne vtedy pridem.ale raz denne urcite.teraz trocha znasobim navstevy ked uz mam skym pisat.

ahoj zatial

danielkapo
7. feb 2009

ahojte, tak tesim sa ze niekto to tu zas obnovil 😵 pridam sa

adrianamickova
7. feb 2009

jozino24,to je mi luto necitala som vsetko,prepac 😢,ale budes o to vzacnejsi medzi nami,zenami,a sam s dcerkou,ja davam klobuk dole,to nedokaze kazdy,tak jej posielam velku pusu, 😅
bola som na nakup,pracka perie,sporak vari......mala uz zaspala,ale sobota skor pracovna,a tak este okolo domu...roboty kopec

adrianamickova
7. feb 2009

danielka ahoj,pod pod k nam 😅,trom nam bude veselsie 🙂,a rychlo sa pochval ako si zijes ty a co porabas takto v sobotu na obed,mozes pridat aj recept co si fajne varila 😝

adrianamickova
7. feb 2009

ja sa tu tvarim ako doma,ale nie ja mam net este len1mesiac,tak sa snazim dohnat vsetko zameskane 😉

danielkapo
7. feb 2009

nuz ahojte....jozino aj mne je luto, co sa stalo, trosku som citala aj predtym, tak mne to jednoducho nejde pochopit... ☹ no drzim palce nech ste s malou obaja cim skor ok
inak ja som slobodna mamicka, s malou byvam este s rodicmi takze u nas vari mamina moja, tak adriana recepty asi neporadim...ja sa len prizeram a snazim co-to pochytit 😅 a inak dnes tiez upratujem, uz len 1 izba a mam to...dufam, ze stihneme este j von vybehnut ked je tak krasne
inak kde presnejsie byvate? my svaby...
tak peknu sobotu

adrianamickova
7. feb 2009

nemusi byt recept,len ze co????lebo toto varenie,jedny hrnce plnim,jedny umyvam a stale do kola 😉
my byvame v sebastovej

adrianamickova
7. feb 2009

jozino ides................. 😉

adrianamickova
7. feb 2009

alebo danielka................mate slovo.............. 😵

adrianamickova
7. feb 2009

jozino teraz pozeram nase kocky su skoro rovnake,dva mesiace hore dole,tak mame kamosku tesime sa 🙂

adrianamickova
7. feb 2009

aj simonecka krasna,to zas pre moju starsiu,ta chce kocikovat deticky,ale uzivaj si, deti tak rychlo rastu ja uz ani neviem ze boli take,na pomoc si beriem albumy,ja mam fotografovanie ako konicek to moja zaluba 😵

danielkapo
7. feb 2009

adriana, pravda je, ze drobce rastu hrozne rychlo....ja uz tiez ani nepamatam ked simka babenko bola...uz je kocka velka...aj tvoje dievcatka su nadherne..a tie okale 😵 a inac v sebastovej vysnej ci niznej? tak predpokladam, ze v domceku....to musi byt fajn a hlavne pre decka, aspon sa mozu vysantit 🙂 nuz my sme dnes mali halusky bryndzove, ale uz ste asi po obede 😎

daniela84
7. feb 2009

Danielka ty si zo svabov aj ja som zo svabov kde presne byvas, my sa sa sem teraz prestahovali

danielkapo
7. feb 2009

ja byvam v tych blokoch ako je CBA....resp.rio bar...a ty? a mame cca rovnako "stare" babulky 😵

daniela84
7. feb 2009

My byvame na opacnej strane nad jednotou zase,no ano nasa teraz akurat zacala 10 mesiac

danielkapo
7. feb 2009

no ved aj simonka...a ako sa vam tu paci?

daniela84
7. feb 2009

No sme celkom spokojni, byvali sme predtym na poziarnickej co bolo fajn pat mint do mesta teply bytik, ale maly, zatial sa nam tu paci aj ked este upravujeme byt postupne.

adrianamickova
7. feb 2009

v niznej ano v rodinnom dome,ale az po svadbe,inac som vyrastala v panelakoch 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
7. feb 2009

teraz by som to nemenila,dvor je dvor

adrianamickova
7. feb 2009

a dnes som 1x vesala pradlo vonku,parada uschlo vsetko,dakujem slniecko 😀

adrianamickova
7. feb 2009

a ze daniela 84 cau cau cau 🙂

adrianamickova
7. feb 2009

ako v tej rozpravke....ako islo vajce na vandrovku,a uz sme styria 😵

dioliana1
7. feb 2009

nalacnejsie plienky Sevena v lidli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre