Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

klobucik
20. máj 2008

drobcek mas ip

nitka
20. máj 2008

ahojte,zuzli mala uz chodi?uz by mohla,lebo ked pojdeme vonku tak aby sam mohli dohanat a mi kludne sediet a cucat pifo 😀 😀 😀 😅
chodite s vani vonku?dnes je teda paradne kosa brrrr....
vcera som sa tak nudila tak som skupovala letne veci z MMB mam asi 5-6 krasnych suprav dokonca niektore veci nove dokopy za cca 500-600 Sk dnes este nieco pokukam bo mala bude v lete chodit hola 😀

zuzla2
20. máj 2008

cafce..
sa mi nexce pisat..som zlenivela...len xodim a hladam dake torty,bo sa neviem rozhodnut jaku pre malu 😒 a este aku oslavu robit...bo ja 2xody robit nemienim 😠
drobcek pekne fotky
nitka este nexodime...este ma cas..akurat tie 2-3kroky zvladne...len nex sa velmi neponahla..bo este mam stale pri nej raj 😀 ale pred 2tyzdnami za jednu ruku xodit nevedela a teraz beha a smeje sa ci dyxa ci co to robi, jak pes 😀 prosto sa tak raduje...
vonku xodime jak inac..v nedelu sme boli konecne aj na detskom ihrisku ci jak sa to vola 😀 vcera sme tiez boli vonku..dnes ne,bo pocasie nenormalne..len neviem,kedy sa pojdem objednat ku kadernicke.. 😠 sa mi nic nexce..ani upratovat 😖

nitka
20. máj 2008

zuzi viem jake zvuky vydava pribehani sak nahanala lilku-to z radosti 😀
zuzla mi robili jednu oslavu prisli obidva rodiny naraza hotovo...mali sme chlebiky,liehoviny 😀 kolace 2 torty atd.nic extra oslava ale sak ani nebolo kedy kedze sme tam byvali iba jeden den kedze pred oslavou sme sa stahovali a pratali,ale hlevna vec je ze vsetko bolo ok,dobra zabava... 😉
juuuj taka mi je kosa,umiram na nudu...taaaak by som spala bo taky fajny cas na spanie.... 😔
zuzla nic nerob,kasli na to m jak pride domov ta porobi 😀 😀 🤐

zuzla2
20. máj 2008

no presne tak sa raduje 😉
i ja by urobila len take posedenie..ale som zvedava co na to mm..tortu dam urobit..a rozmyslam,ze asi budem musiet aj kolace..bo ja nemam cas piect 😖
ja tiez budem iba jednu oslavu robit..teda 2...len my rodicia a Nesi 😀 a s rodicmi a krstnymi...
musim sa s nim porozpravat..ked ja nerada take oslavy..bo to len zhon,bordel a vecer padam unavena jak kon..este sa clovek aj boji,ci dobre navarene bolo 😖 bo to dakomu nevyhovies...

ta som aspon povysavala..bo na mm sa veruze spoliehat nemozem 🤐

nitka
20. máj 2008

huraaa mam jedneho zakaznika ale to je pacient-to znamena ze hraje automaty 😀 😀 😀

nitka
20. máj 2008

no taktrepe po tych automatoch ze ich asi rozbije 😀
asi si mysli ze ked bude do toho trieskat tak mu da dajaku vyhru 😀 😀
takych ludi nepochopim

nitka
20. máj 2008

zuzli svieti ti IPna cerveno 😀

karolinkafe
20. máj 2008

Caute baby 😉

nitka
20. máj 2008

cau pipinka 😀

nitka
20. máj 2008

viky saozval?

karolinkafe
20. máj 2008

ahoj kikina 😀 no zatial asi nie, ale zavolam domov ked nasi dojdu z prace ze co noveho. Ved ja mu potom vynadam 😠 😀

nitka
20. máj 2008

uz aj sef sa ma pytal ze ci sa mi viki ozval...ta on se dakde na plazi vyvaluje s tou svojou pyranou 😀 😅 🤐

nitka
20. máj 2008

ja som preto na nho taka nadurdena ze az...ani som mu nestihla poriadne vynadat ze drevo do lesa vlaci 😀

nitka
20. máj 2008

a ty co kaji pracujes?mne teraz prisli take 14 rocne deti zahrat stolny futbal 😀

karolinkafe
20. máj 2008

No ved aj ja. Dufam, ze uz robia a potom pride ten jeho kamos co ju neznasa 😀 Lebo ja ho aj cez telefon priskrtim

zuzla2
20. máj 2008

caf kaji..
nitka odpisem ti na IP potom neskor alebo az vecer...bo to pri tej srajde sa dnes neda nic robit 😠 od rana som poriadne nejedla..akurat predxvilou som jedla polievku a jak som davala do ust,ta mi musela buxnut do ruky..ze sak aj ona xce...a vyliala som to...
joj zlosti ma to decko...vstala naposledy o 11stej a dajak sa na dalsi spanok uz nema..vecer bude zas nervna 😖

a uz s nou aj vonku odmietam ist...vcera mi jednu ciapku total pospinila..druhu som skoro stratila, len ma jedna mamicka upozornila a na tu tretiu som sice davala furt pozor,ale davala si ju dole 😠

nitka
20. máj 2008

zuzli sa nedurdi som ti povedala ze nabi klinec do hlavy a uz nescahne 😀 😀 😀

nitka
20. máj 2008

bola som si zahrat sipky sama so sebou aspon som sa kus zohriala
mam tu 4 noviny co som´nakupila ta idem daco precitat potom sa vam ozvem

zuzla2
20. máj 2008

more..mala mi len predxvilou zaspala..aj ked to uz vidim,ze vecer zaspi az po 9tej 🙄 ja neviem co jej dnes je...som zrela na psyxiatriu...
a ked som sa mm postazovala cez icq,ta samozrejme som dostala odpoved jak vzdy..ta ju dajak zabav...uz som sa mala komu postazovat 😠 typicky xlap..nikdy nebude mat poxopenie...

nitka
20. máj 2008

sak sa mne postazuj bo to tote chlapi jak keby som svojho cula...ja doma s malou mupisem ze mi plano ta si lahni hej si lahnem a lilka sa sama naje prebali atd...aspon ze moja je vecsia sa sama zahra i rozpravky pokuka bo on jej pusti nema a mi potom pise ze ani nedycha jak kuka ta ce neporazi? 😀

drobcek2007
20. máj 2008

cavte je tu niekto? 😕

capricieux
autor
20. máj 2008

caute, hlasim sa z oravy, ta ale prsi ☹

drobcek2007
20. máj 2008

dnes som jej kupila auticko do ktoreho sa vhadzuju lopticky ,je na zotrvacnik a fajne rapci........ta to nato zeby nam robila nerv 😀 😀 😀 😀 no ona sa zneho tak tesi 😀 😀 😀 chcely sme ist do obchodu no ona spustila taky strasny rev za tym autickom ze som snou radsej ostala doma 😒

drobcek2007
20. máj 2008

capri takze nic moc co? ☹

drobcek2007
20. máj 2008

to mas zato ze si ma nechcela zobrat zosebou 😅

drobcek2007
20. máj 2008

kedy sa vratite?

drobcek2007
20. máj 2008

zuzla kde si? 😕
zuzla ty si uz somnou nepismenkujes??????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzla2
20. máj 2008

ne drobcek..len ty tu nexodis vtedy ked ja a opacne 😒 no a i tak uz menej pismenkujem..dajak sa mi nexce... 😔
capri ta nic moc dovolenka...

zuzla2
20. máj 2008

ste nekukali v piatok Reflex??? 😕 bolo tam dievca z PO, nadejna herecka 😅 a jej mama je mm kolegyna 😀
http://beta.markiza.sk/video/tv-archiv/reflex/1...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre