Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
17. okt 2008

hej asi preto...no som zvedava na dnesok..kedze je take pocasie ake je 😠

capricieux
autor
19. okt 2008

ahojte, ako po vikende? co nove? bruno zatlieskal dnes prvy krat 😀

zuzla2
20. okt 2008

cau cau..
ten vikend zas prebehol ani som sa nenazdala 😖 vidno,ze uz je jesen...lebo rana su fajne studene..brrr 😠

capricieux
autor
20. okt 2008

ahojte
hej, skoda no 😖
co zuzi ideme von zajtra, ma byt este pekne, hm? 😎 😀

capricieux
autor
20. okt 2008

nitka a ty? co pridas sa? endrixa? danielka?

zuzla2
20. okt 2008

capri no mozeme 😉
nitka sa asi neprida...bo ten tyzden maka...
ale to ostatne by sa mohli... 😎

capricieux
autor
20. okt 2008

aha, jasne som zabudla.... no nic
sak uvidime 😉

zuzla2
20. okt 2008

jj..
inac to asi vyznelo,ze akoze rozpravam za nitku...ale neeeeeeeeeeee 😀 len viem,ze ten tyzden pracuje,tak predpokladam (teda som si ista na 99%),ze sa neprida 😎 😀

endrixa
20. okt 2008

ahojte

konecne aj ja tu...minuly tyzden=hrozny tyzden...horucky, kasel, soplanie a nadovsetko ma este aj z toho nasho "drobca" seklo...tazek my sme ani nevychadzali...ani sa nehybali...esteze max len soplikuje
hmm...capri ta vy stretko mali...sla by som s vami ked chcete opakovacku ale maxa este nedviham na ruky, aby sa tie moje krize upokojili...ale sla by som dakedy koncom tyzdna...co vy na to?

inak sme vymenili kocik bo max uz do toho naseho prveho nevosiel a zabehavame novy...capri super ide...som fakt velmi spokojna 🙂

capricieux
autor
20. okt 2008

no endrix som zvedava na povoz, nevadia tie umele kolieska trosku? predsa si zvyknuta na nafuky
co bude koncom tyzdna netusim, ma uz dojst lucia s malou tak si dame vediet potom
zuzi a my klasika o jednej? skocime jak minule dakde na ihrisko? vzadu dole na sibirskej maju nove pekne, som tam dnes bola 😉

zuzla2
20. okt 2008

endrixa ak mi do toho nic nepride do konca tyzdna,tak moze byt 😎
capri hej klasika...mala by mala zas pospat v kociku 😎 a ihrisko moze byt...

capricieux
autor
21. okt 2008

baby ste si vsimli tu strandu, max ma 3 M, bruno rok a vaneska 1a 3M 😀 😀 😀

capricieux
autor
21. okt 2008

jooooj a aby som nezabudla na malu lilianku, vsetko vsetko naj k narodeninkam 🙂 vela zdravicka a vela lasky prajeme s brunom 😉

zuzla2
21. okt 2008

to fakt..lilka uz mala 2roky...tak vsetko najlepsie 😉 uz je z nej velka slecna...
no capri ono to sumne vyzera...ze 3m,1r a 1r a 3m...ale v piatok nam tam nabehne uz 1r a 4m 😀

cakam jak na zjavenie nex uz je obed..bo nevidim poriadne na oci a ten cas a vlecie jak slimak 😠

capricieux
autor
21. okt 2008

ja taky tak 😀 😀 😀

capricieux
autor
21. okt 2008

ta sme si fajne schrupli 😀

capricieux
autor
21. okt 2008

zuzla co vy este spite ? 😀

zuzla2
21. okt 2008

ale daj pokoj...som si lahla,reku pospim..tak som si aj hodinu podriemala..kym sa malej uracilo,ze teda ide aj ona spat..a samo,ze ked zaspala,tak ja uz bola vyspat...
teraz mi treba ist vonku a taaaaaaaaaak sa mi nexce..som dnes strasne leniva 😖

capricieux
autor
21. okt 2008

ja presne tak isto, normalne som dnes nikde nebola a ani nejdem, to sa dlho nestalo 😀

zuzla2
21. okt 2008

tak my sme nakoniec von vysli...to by som doma malu asi cely den neudrzala..zvlast ked bolo celkom pekne..teda az na ten vietor 😖

nitka
22. okt 2008

cafte kocky..konecne som sa dostala ku compu...
mna trapia zuby uz sa mi aj horny tlaci...ta len do hlavy algifen kvapky ciskam a ibalgin jem jak lentilky...fajna bolest...dufam ze nebude treba prerezat dasna...
ta vy tak po vonku lietate?my este ani oslavu neerobili lebo bud ja v robote alebo moja mamca,tak snad niekedy na buduci tyzden...tak sa majte ja sa este zastavim ked bude cas...pa

zuzla2
22. okt 2008

nitka nic v zlom..ale fakt by si mala zajst s tym k zubarovi..samo,ze to nemyslim v zlom 😉

capricieux
autor
22. okt 2008

ano urcite skoc 😉
pozdravujeme vanesku 😀

zuzla2
22. okt 2008

aj my Brunka 😀

capricieux
autor
23. okt 2008

dobre ranko
kde ste kto? to mame dnes pocasicko 😖 brrrrrrr

zuzla2
23. okt 2008

no dnes nam teda vyslo pocasie 😠 vcera krasne teplo a dnes zamracene..len cakam kedy zacne prsat..a mne treba ist na postu... 😠

capricieux
autor
23. okt 2008

kocky tak bruno urobil dnes svoje prve kroky 😀 😀 😀 myslim zuzla ze sa vcera inspiroval vaneskou a ze mu to nedalo ze on taky chlap a ze este nechodi 😀 😀 😀

zuzla2
23. okt 2008

tak to gratulujeme 😉 uz sa to teraz bude len a len zlepsovat 😀

nitka
24. okt 2008

cafte...bruno je sikulka...
sak viem ze by som mala zajst od pondelka mam volno...este idem do roboty ku veceru a cely tyzden volno jupiiiiiiiiii

capricieux
autor
24. okt 2008

no baby a dnes ho uz na nohy nemozem dostat 😀 to je pripad 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre