Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
17. nov 2008

zuzi ta sak si vypotila ta co sa cudujes.... 😀

capricieux
autor
17. nov 2008

taj fajn zuzli, mimochodom ten moj ma dnes tiez narodeniny 😉 ale oslava bola len taka do pohody a aj to chystal vlastne vsetko on 😀
zajtra plati?
idem sa vyvalit

zuzla2
17. nov 2008

jo..ale pokial bude prsat,tak asi skor,ze eee 😔

mm asi vedel preco robil oslavu..lebo na nom co sa tyka penazi nesetrili 🤐
a samo,ze vsetko naj aj tomu tvojmu 😎

nitka
18. nov 2008

ahojteeee
ja makam v robote stale...nemam cas na nic...uz by som cela ist s vami vonku ale je poriadna zimiska...vcera som isla s malou iba do obchodu co mame asi 3 minuty cesty a mali sme cervene nosy od toho vetriska 😀
hej baby vy ste videli minule v spravach tie dvojcata martina a martinku co dali v PO do hniezda zachrany?neviete co nove je s nimi?chcem si ich adoptovat 😀 😉

capricieux
autor
18. nov 2008

ahojte
zuzi kupila som si plech na muffiny tak mi napis pls. recept, uz som to asi 2x robila ale nepamatam sa velmi 🙂
dik
inak zajtra mam kozmetiku o 10 tak do MC nejdeme

zuzla2
18. nov 2008

no ta to sa vonku oxladilo...bleee...a vraj zajtra ma snezit 😠 ale tak na xvilu clovek vyjst musi,aby si mala budovala imunitu...dnes tiez sa jej pekne cervenal nostek...cez obed som s malou zalahla..bo som bola taka dajaka nijaka 😀
nitka teraz to davali v telke..uz sa ohlasila ix mama...xce ix spat a,ze to bola jej najvacsia xyba.... 🤐
capri ja robim tieto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1370 ..inac tak ako som predpokladala..tie co som urobila skoro vsetky vyhodim 😢 poriadne ix nikto nejedol...zabudla som ix pribalit..navyse v nedelu sme sli k nasim...ta tak...nabuduce uz nebudem nic piect a hotovo 😠

capricieux
autor
18. nov 2008

dik 😉
hej, no teplo nam uz skoncilo, ta co uz, zas tu bude kosa dlho 😖 ale hodka denne vonku sa da
i ja som s malym zalahla, tiez som nemala dobry den, daco asi bolo vo vzduchu 😀

zuzla2
18. nov 2008

ta ja,ze to len ja mala taky blbec den..

endrixa
19. nov 2008

ahojte....capri vidim ze nesi na icq...tak mi napis/te co davate drobcom do fusaku, bo neviem co vsetko mam na maxa nahadzat, aby mu bolo teplucko...to na fusak si davala aj deku ci uz nie? si predstav vcera sme ho s drahym pokusali sa dostat do overalu co mu kupila moja schwester a nepodarilo sa ...a to som ho bola menit z 3-6m na 9-12m....ten nas max je fakt maximalny... 😀 ...a k teme pocko, fakt sa zozimilo...baby chodili ste von do kolko stupnov, bo citala som kdesi na fore ze s dietatom do jedneho roka max do minus 5, sledovali ste to? a ked sa tu uz tolko vypytujem tak este jedna otazka, nasa doktorka sa furt pyta ci ideme dat vakcinu proti rotavirusom...vy ste boli ockovani????...dik za odpovede...prajem pekny dnik 😎

endrixa
19. nov 2008

inak tie muffiny vyzeraju bozsky...len musim speci plech na muffiny kupit 😠

zuzla2
19. nov 2008

caf endrixa 😉
takze pekne po poriadku..ja som zatial este pre malu fusak nevytiahla..len deku a nanoznik...ale ona je uz vacsia a snazim sa ju aj troxa otuzovat 😎
ja osobne by som este na fusak deku nedavala...vsak este bude aj xladnejsie 😉 a ja som tiez cosi citala,ze do -5by sa ist nemalo..ale ja mam pocit,ze som bola von,aj ked bolo viacej 😀
a proti rotavirusom sme tiez nedavali ockovat, iba proti pneumokokom... 😔

capricieux
autor
19. nov 2008

caf endrixa
myslim ze uz sme sa o tom bavili raz..... do -5 je podla mna blbost, chodila som von s drobcom kazdy den a myslim ze ak sa narodi babo pr. na islande tak ho tiez nedrzia v iglu pol roka 😀 normlane, sak u nas nie su take hrozne zimy, zimy sa bat nemusis, je na imunitu podla mna fajn
do fusaku som malemu obliekala ten overal s tou ovcou co som ti dala ale je vam maly, prikrila som ho malou dekou a do fusaku, navrh uz deka nesla, tie quinny fusaky su dost teple pretoze su robene pre seversky trh, nezdaju sa ale je v nich v poho dost teplo
no a co sa tyka toho overalu od sue tak to sa mi fakt nechce verit, podla mna donho aj bruno v pohode vojde, no neviem neviem ...... 😒 ked tak mi ho daj 😀 😀 😀
rotavirusy sme nedavali
zuzuli zajtra sa chystas? ja sa nejak neviem rozhodnut, som taka leniva tieto dva dni, v pondelok som ale nebola cvicit tak dnes sa uz musim dokopat 😀

zuzla2
19. nov 2008

joj ta ja neviem...ja tiez taka dajaka nijaka..nic sa mi nexce 😒 a ked zas tak vstaneme ako vcera a predvcerom,ta zas nebudeme stihat 😖

capricieux
autor
19. nov 2008

jooj ta co s nami? 😀 😀 😀 ja ked tak autom skocim 😉 aj do maxu som chcela kuknut, ta neviem....

zuzla2
19. nov 2008

ta asi starneme...alebo je to malou srajdulou...dnes je extra extra a este raz extra zla 😠 ani mm ju nespoznava 😒

inac nemal by zaujem dakto o takuto fotku??je teraz akcia...zo 109,9 na 29,90...my uz dali objednat kalendare...a teraz sa nam pozdava aj toto..ale plati sa este manipulacny poplatok 39,90 a postovne 79,-Sk...ta zeby sme isli na polovicu..pripadne kebyze este viacej nas je,tak este na menej...

my by xceli dat urobit daku svadobnu fotku a malej..ta dajte vediet 😉

zuzla2
19. nov 2008

zabudla som link.je to na uvodnej stranke happyfoto.sk

nitka
19. nov 2008

ahojteeee...ja uz asi 2 hodiny vyvaram...pecene meso,dusene meso ryzu,zemiaky,polievku...kazdy ma chut na daco ine 😀
zuzi ta fotka je taka vecsia?ja som na to kuk ale necitala som poriadne lebo este varim ta odbehujem....

zuzla2
20. nov 2008

rozmer fotky je 30x45cm...
a samo,ze my nikde nesli...bo sa mi zdalo a zda,ze poprchava...

endrixa
20. nov 2008

cafte baby,

dakujem za vase nazory...pekny den prajem... 🙂

petrushka
20. nov 2008

baby, kde je na sekcove materske centrum> dik

zuzla2
20. nov 2008

petruschka je to v tom pastoracnom centre,co sa nachadza pri kostole... 😉

capricieux
autor
20. nov 2008

caute, caute 😀
mam naladicku 😀 co vy? zajtra nejdeme na prechadzku? abo daco vymyslime 😉 dajaku akciu 😝
cakam napady, heh

zuzla2
20. nov 2008

capri ta ty co taka v naladicke??? 😕 😀 co si pila??sa pochval 😀
ja neviem jak zajtra...doobedu by sa dalo vyjst von...ale poobede uz ee...budem musiet balit..ideme na vikend a pondelok do het... 😖

capricieux
autor
20. nov 2008

ta nic som nepila, skoda 😀
ta uvidime, ja som cely tyzden taka schizofrenna, ze neviem co so sebou, aj chcem aj nechcem 😀 ale hlavne sa mi nic nechce, to nechapem 😀 strasne trpim 😀 asi je to tym ze uz nemozem vybehnut do pohody vonku na pol dna a doma neznasam sediet 😠 a myslim ze ani bruno nie je rad doma, cely den neviem co by sme spolu robili, bavi ho len schovavacka 😀 ani knihy, ani hracky no je to moj maly pripad 😵
hej a este kolo kolo mlynske ho bavi, no ale to je furt len na pol hodku cca. a co pak? 😀 ta tak so mnou 🙂 ty to ako riesis?
na vikend by som tiez dakde vypladla, hm len kde 😒

zuzla2
20. nov 2008

capri detto..presne to iste ako si popisala...len my este zvlast posledne 3dni mame pestre 😖 ani na wc nemozem bez nej ist,lebo reve..vkuse sa ma drzi...a nic len mama mama...musim uspavat spolu s mm..lebo inac nezaspi,kedze vzdy len vykrikuje mama...dnes dokonca zaspala,ja som isla vyvesat pradlo..ani som ho nestihla vybrat z pracky a uz cupital s nou mm ku mne 😒
na buduci tyzden kazdopadne s nou uz musim ist do centra..aspon mi ryxlejsie takto zbehne den..lebo je to na porazenie...len ked to teraz kym ju poobliekam,tak som total spotena..a este rano do tej zimy 😒

capricieux
autor
20. nov 2008

no sak to ze sa ti do tej zimy nechce a toto obliekanie na porazenie 😖
ja uvazujem ze zajtra doobedu skocim do mesta asi sa prejst..... neviem len tak...... pre zmenu 😉

zuzla2
21. nov 2008

no dnes vyzera byt celkom pekne..
do mesta by som uz aj ja brala sa ist prejst...ale ja zas nemam auto...teda este tym vacsim problemom je vodicak 😔 😀

capricieux
autor
21. nov 2008

dobre ranko
sak keby si mala autosedacku doma (akoze ju mas urcite v aute 😀 ) tak by nebol problem, lebo by sme vosli v pohode
ked tu bola kamoska z nemecka tak sme boli a bruno sedel vo vajicku a lia v brunovej, ale uz sa mu vo vajicku vobec nepacilo, celu cestu plakal 😖 zas nebolo tak daleko, uz si zvykol na super vyhlad 😀
tak doma sediet urcite nebudem, a chcela som skocit aj do fannu bo mi treba krem uz doplnit
klasika zas uvazujem na viac stran ze co a som z toho magor 😝
inak si ma inspirovala tym vikendom 😉 som vcera hovorila R tak suhlasil ze tiez niekde vypadneme, ale zajtra mamka oslavuje 50. takze ked az buduci vikend, ale sa tesim, dame asi tatry ....... 😎

zuzla2
21. nov 2008

no sak ono by sa mozno uz len dajak dalo..mm by tolko odskocil z roboty..len teraz ho velmi nexcem tahat..bo jednak toho ma dost a jednak sa u nix prave prepustalo..hold kriza zasiahla uz aj ix 😔
a dobre,ze som ta inspirovala vikendom..len ty znas,ze kde my smerujeme 😀 a este k tomu v pondelok preventvika uz gyndosa a u zubarky 😖

inac poradte dajakeho dobreho zubara v PO...

capricieux
autor
21. nov 2008

no zuzli ja bars neporadim, ja som zuby nikdy neriesila 😅 chodim na stanicu tam kde mamka, je to nejaka jej znama, ale aj to len raz za par rokov, aj mne treba preventivku 😠
tak si uzi ten vikend, nech je co najlepsie
ja uz pomaly sa idem chystat takze sa pocujeme az v pondelok 🙂 a vidime dufam v utorok v MC
bez teba je tam smutno ☹
pozdrav vanesku aj od bruna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre