Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

karolinkafe
18. máj 2008

Caute baby. Capri tak vy na dovolenku sa chystate? No super. Ja si na to v lete ani pomysliet nemozem, ved kto by sa o turistov staral 😅 Cize pre nas dovolenka az v zime.
Drobcek ty v kosiciach robis? Lebo som asi nejako mimo 😅

nitka
18. máj 2008

cafce zeny moje prekrasne...tak som tu skoro po 2 dnoch...nebojte sa o mna zijem dycham 😀
vsetko ok v robote,celkom sa dalo aj na chorobu a este zeby nebolo malo ta aj cetka z ameriky prisla 😀
v sobotu v robote sme sa so sefkou stekilovali 😅 ta znace jak mi neska nebars dobre.... 😀
zuzka moja krasna kde si ze tu nepises?vse ok?
kaji ako dosiel viky v pohode?bojim sa o nho 😉 cakam kedy sa mi ozve

nitka
18. máj 2008

ej baby to je muka...v bare mam jeden parik aspon odychnem po piatku sobote
mate nieco nove?
my mame ideme sa stahovat na svaby do 4 izbaku

drobcek2007
18. máj 2008

nitka to vazne sak to do maxu budes mat daleko???? 😀 😀 😀 😀

drobcek2007
18. máj 2008

capri prijemnu dovolenku 😎

drobcek2007
18. máj 2008

karolinka ne nerobim v KE boli sme pozriet hadzanu 🙂

nitka
18. máj 2008

uz sa tesim mala bude mat hned svoju izbicku,ale mam aj strach ze ako to zvladneme lebo ked sme isli byvat k opalu tak som povedala ze uz nikdy sa stahovat nebudem,lebo tolkoharaburd treba zvlacat ze az...

nitka
18. máj 2008

nebudem drobcek,neboj se telo prelecim alebo pojdem na buse 😀

nitka
18. máj 2008

drobcek a jak hadzana?dnes cosi o tom hovorili v radiu

drobcek2007
18. máj 2008

no vyhral PO samozrejme uz nam staci vyhrat len v stredu a PO bude znova majster slovenska 😀 😀 😀

drobcek2007
18. máj 2008

nitka ty robis? 😕

drobcek2007
18. máj 2008

zuzla ty si kde???????????? 😕 😕 😕 😕

drobcek2007
18. máj 2008

to tu zas nik nieje????????? ☹

zuzla2
18. máj 2008

caute..
ja nemala cas tu vysedavat..dnes sme boli skoro cely den vonku...na prexadzke, piívku a tak 😀
a mala nam dnes rano a poobede urobila sama 2kroky 😔 😕

nitka
18. máj 2008

zuzli jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to je supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😉
vidis vani ma posluchla ked som jej povedala nech sa nauci chodkat aby sa mohla dohanat s lilkou 😀
ta ti poviem ze coskoro bude chodit skusila ze co a jak a uz to pojde
my tiez boli cele doobedu vonku

nitka
18. máj 2008

hej drobcek robimsak mame wifi v robote ta chatujem 😀

nitka
18. máj 2008

sedim pijem kafe a pisem no kto moze mat lepsiu robotu jak ja a este mi za to platia paraaaaaaaada 😀
ty kokso dobry lejak ale uz trebalo bo to bolo desne horuco dusno a moj tlak burcoval

zuzla2
18. máj 2008

ta ja ju rano nevidela..iba mi muz povedal..samo,ze som mu neverila..a poobede vonku som sa presvedcila na vlastne oci 😎 vonku teda dobry lejak...

nitka
18. máj 2008

zuzi a sama sa pustilaci ako
doraz budes mat o zabavu postarane jak budze po byte litac 😀

zuzla2
18. máj 2008

sama stala a tak urobila 2kroky..potom sme ju chceli natocit a uz nesla...dufam,ze este xivlu pocka..ale mm povedal,ze jej dava este 2tyzdne 🙂
boze tu sa blyska..bojim bojim...

Drobcek kde davas robit pre malu tortu???

gabrielkabj
18. máj 2008

ahojte aj v Bj prši jak šalene naš satelit ešte stale neide takže som bez telky smola

nitka
18. máj 2008

hypac esko zase zaplaveny jak furt ked pada

karolinkafe
18. máj 2008

Cafce baby 😉
Nitka este neviem ako Viktor ale idem volat nasim tak dufam, ze sa aspon im ozval.
Inak dnes tu bolo celkom pekne ale od zajtra do stvrtku hlasia burky 😖 no supis.

nitka
18. máj 2008

ta volaj kaji ze co 😉

gabrielkabj
18. máj 2008

ta asi idem haaa bo to nič s toho malu som musela uložit v spalni lebo sa bala spat v deckej

karolinkafe
18. máj 2008

Ta nitka neviem, lebo zatial nevolal ani nepisal. Ze oco zabudol telefon v aute a niekto mu volal vcera o siestej. Ale to musel byt viki este v autobuse. lebo let mali az o desiatej vecer a dojst na cyprus mali az dnes rano o tretej. tak neviem 🙄

nitka
18. máj 2008

jaaaaj no dufam ze je ok

karolinkafe
18. máj 2008

ved aj ja, ale on je taky, ze sa hned neozve, ze sak co. Joj zbila by som ho 😠 😀

nitka
18. máj 2008

i ja 😀 😀 😀

drobcek2007
18. máj 2008

ty zuzla neviem svagrinka ma jednu znamu tak sa slubila ze to zariadi 😅 o starost menej
vaneska je riadna sikulka a ja nepredpokladam ze baske to este potrva aspon mesiac ☹ 😒
nitka ja by nechcela taku robotu bo mna to nebavi ☹ no obcas by som brala trosku volnejsie ale inac by som nemenila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre