Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

adrianamickova
5. mar 2009

poteste aj nas...
my sme doma a do dazda sa ani nam nechce 😝
po com vam srdce pisti? 😉

adrianamickova
5. mar 2009

ja ako som pisala,ja chcem zmenit uces 😎

adrianamickova
5. mar 2009

a pre seba ani nic...ved uz pomaly treba nakupovat na velku noc.....
zajace,vajicka.... 😀

ivana82
5. mar 2009

Kupila som si tricko s dlhym rukavom kriklavo zelene, manzel vytresti okale ked ho uvidi ... aj uces by to chcelo zmenit 🙂 snad inokedy

klobucik
5. mar 2009

noooo uces by som zmenila.

ivana82
5. mar 2009

tak kde dame stretavku a urobime hromadny utok na kadernictva??? 😀 😀 😀

adrianamickova
5. mar 2009

mate dobru kadernicku?kde chodite....na ucesy? 😕
ucesy ucesy,ach tie ucesy 😵

klobucik
5. mar 2009

ta ja neidem nikam . Sa mi nechce. Hnusne pocasie len mi kazi naladu. ☹

klobucik
5. mar 2009

ALE ASI SI DACO OBJEDNAM S INTRENETU 😀 😀 😀 😀

ivana82
5. mar 2009

ja nikde, ked som bola mladsia, strihala ma mamka, lebo vlasy som mala dlhe skoro pod zadok, po svadbe som nabrala odvahu a isla sa dat ostrihat ku kadernicke a tak mi prislo luto vlasov, este som tam dvakrat isla, ale ziadne odvazne ucesy, iba podstrihnutie vlasov... joj, sl aby som , keby som vedela co chcem, len to neviem ... bohuzial ...

klobucik
5. mar 2009

ja uz kadernickam neverim . Mala som dlhe vlasy asi az tak do pol chrbta. isla som k jednej s tym ze chcem len zostrihat postupne po plecia. Ta keby ste videli co so mnou urobila ta sa ma zlaknete. Vlasy som mala kratke az po usi a oskubane jak vrabec . Jak chytila tak odstrihla. Nosila som ich viac ako pol roka v gumke kym mi dorstu . No a teraz ako mi dorastli tak som bola v centrale. tam robi velmi dobra kadernicka Evka. 🙂

adrianamickova
5. mar 2009

ja som uz mala na hlave vsetko od strihov a farieb....ale tiez nikdy nevyzera ten uces,ako by som chcela
aj ked som chodila s obrazkami....
dajaky prestrih....uces lahko udrziavatelny,na kazdy den by som chcela... 🙄

klobucik
5. mar 2009

Adi zmenaren to isti. chces? ta prihlasime. 😉 Prinajhorsom ta kadernik ostriha podla seba. 😀 😀 😀

adrianamickova
5. mar 2009

to uz daaavno nad tym rozmyslam.... 😉

klobucik
5. mar 2009

Dani, Ivi Tinka, jozino no naco cakame? Sup sup prihlasime Adku do zmenarne 😉 Co vy nato? ja to rada spacham. 🙂

tinika
5. mar 2009

klobu ja som za konecne by som tam aj niekoho poznala
a zvedava som na reakciu bo v telke to kazdy len chvali a druha vec čo si mysli 😀
na moj vkus tam občas take extravagantne su ale čo uz aj take treba

ivana82
5. mar 2009

Cawtew, tak som opat tu ... Klobucik rataj s mojou podporou 😀 😀 😀 Adi do zmenarne 😀 😀 😀 sup, sup...spachaj, tesim sa... Bola si si urobit radost? Vybielila si manzelovi kreditku??? 😉
KOnecne mam navarene, upratane a mozem sa vam vanovat, manzel uspava drobceka ...

klobucik
5. mar 2009

No musime Adku poriesit. My este stale nespime. Daniela vobec nieje unavena a to poobede nespala. mali sme aj navstevu a nic.A ja som si tak pekne naplanovala vecer ze si dam kupel pokukam panelak a tak . No nic idem ju prezliect do pyzama a skusim ju ulozit. Mozno ked dostane cipok proti kaslu tak skor sa ukludni. No uvidime.

klobucik
5. mar 2009

Adi potrebujem fotku tvojej postavy a fotku tvojej tvare . Obe nie starsie ako jeden mesiac. Dakovacka. 😉

adept
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klobucik
5. mar 2009

prosim ta neviem kto si alebo co si ale v prvom rade porusujes pravidla. Toto nieje forum n a ohovaranie sa ale je to forum o rodicovstve a podobne. A po druhe NEVINIATKO. 😉 Ak nieco ches riesit tak prosim Jozino 24 ma aj IP. 😉

klobucik
5. mar 2009

Inak mam taky pocit ze za nickom chlapa sa skryva zena a aj to pisanie j e mi povedome. 🙂

tinika
5. mar 2009

klobu prave to som si myslela. Nahlasime ta adminovi ak neprestanes, tu sa chodi oddychovat a nie riesit take veci.
adept este asi nemoze pisat IP bo este len 1 prispevok ma.

klobucik
5. mar 2009

aha , tak to som nevedela ze nemoze pisat ked este ma len jeden prispevok .To j e nejako ohranicene? Prispevkami ? ze musis mat urcity pocet prispevkov?
Inak Tini uz som sledovala ze co treba do zmenarne . Ale ADka mi musi dat fotky aby som mohla poslat . JOOOOJ bude sranda. 🙂

adrianamickova
5. mar 2009

ja som tuuuuu,bola som si po dceru 🙂
my ako kocovnici...raz sekcov,raz sebes....
zaroven som bola aj na nakup...
ha ha ha....ze fotky,neviem ci tam budu mat odev na moj velky zadok 😀 ,keby len uces..... 😀

tinika
5. mar 2009

myslim ze hej, mozno ze nie. Mozno sa mi to pletie s inou strankou.
Ty klobu nakoniec to zmaknes aj sama hihi.

adrianamickova
5. mar 2009

co to mame za maketu?

tinika
5. mar 2009

ja ked som zbadala chlapsky nick ta som sa potešila ze dalsi chlap medzi namy, ale ta asi nič z toho

klobucik
5. mar 2009

neviem ale niekomu zrejme Jozino vadi a riesi to cez forrum takto verejne. Mam taky pocit z e je to ...ZENA 🙂

klobucik
5. mar 2009

ADi sak veci riesit nemusis. Neboj oni ti ich aj tak nenechaju . 😀 😀 😀 😀 To len aby sa ukazali kay su oni super cool stylisti. 😀 😀 😀 Uces ti ostane. Neboj 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre