Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

dadulina
6. mar 2009

doma som mam volno az v pondelok zase zarezavam

tinika
6. mar 2009

dadu ja uz som tiez doma hihi sefa net ta co tam budem obsmrdat

dadulina
6. mar 2009

ako vam je dobre ze idete do mesta aj ja by som isla ale dnes ma pestunka alexova skolu ta nic z toho

tinika
6. mar 2009

ta dadu sak zober aj drobca sak aspon sa trocha pokukam na deti ked nemam svoje hihi

tinika
6. mar 2009

ta čo dadu ides aj ty? No povedzte kedy kam mam prist a utekam az tou klientkou nech to mam z krku

dadulina
6. mar 2009

chces aby ta presla chut mat dieta?ved to je taka maska ze by ta po par sekundach znicil ja uz nevladzem dosla mi energia pri nom

tinika
6. mar 2009

dadu neboj, ked mi tu chut nezobral kamoskyn syn, tak uz asi nikto hihihi.

dadulina
6. mar 2009

niekedy inokedy sa urcite stretneme nechcelo by sa mi ani davat sa dokopy vyzeram jak po vybuchu

dadulina
6. mar 2009

a co idete do mesta?len tak?ci na nakupy?

tinika
6. mar 2009

no sak ja tiez ne som modelka ale ok, ked bude snlniecko ta dakde vonku pojdeme aby sa mali vysalil a ty si stihnes pokecat. No klobucik uz asi zdrhla a neviem kam mam dojst.
Klobu ja ked skončim ti zavolam ze kedy a kde ok? Tak cca pocitam do tej 14 by som to mohla stihnut vybavit. ok?

dadulina
6. mar 2009

tini ty si sa uz s klobu niekedy stretla ci dnes mate premieru?

tinika
6. mar 2009

dadu premiera dnes ihi

klobucik
6. mar 2009

No vy sa tu o modelkach rozpravajte. Sak pockaj tini jak ma zbadas ta ani sa neprizn 😀 😀 😀 as ku mne.

tinika
6. mar 2009

klobu len aby si ty neutiekla 😀 😀 😀 ty si ma vydela len v svadobnych ja teba aj v normalny den hihi

klobucik
6. mar 2009

Tu som tu som bola som deti ulozit.
Dadu dnes mame premieru a ako vravim Tini sa ku mne ani neprizna. Som 2x taka ako na fotkach . 😀 😀 😀

tinika
6. mar 2009

No klobu ja som pribrala 20 za poslednych 6 rokov tak neries hej? No idem a zavolam ti ok? 😉

dadulina
6. mar 2009

klobu nic si z toho nerob ja som v tehotenstve pribrala32 kg ta si vies predstavit aka som bola tucibomba este mam 5 kg navyse ale do leta to chcem zhodit

dadulina
6. mar 2009

tak nech vam to dobre dopadne sa tesim vecer co poviete

ivana82
6. mar 2009

Baby, vy si tu normalne robite mini stretko ... strasne... zakecala som sa ...sorry ak niekomu chybam ... dnes na vecer uz daco mam, aj na zajtra ... ale pondelok mozem aj skor muzik je doma, bo ideme do ke...ale chcete asi dnes, co???

danielkapo
6. mar 2009

hej hej tak ja raz idem z domu a vy tu uz rande chystate 😀 strasneeee aj ja chceeeem 😀

danielkapo
6. mar 2009

tini inak kopu hluposti som nakupila.... 😅

ivana82
6. mar 2009

Dani, aj ty? aj ja... ale malemu na oblecenie - dvoje nohavic a dve mikinky ... a sebe zas nic, sebe som kupila vcera...a tonovi som kupila kokosovy kmen...

adrianamickova
6. mar 2009

my3 baby sme uz ozili 🙂 najedene...vyspate.... 🙂

danielkapo
6. mar 2009

Ahojte.....no ja som Ivka kupila Simke tricko take chutne...neviem kedy to vsetk ponosi, co ma 😅

uz som upratala aspon 1izbu....a mam dost....to pocasie ma zabije 😀 😖

danielkapo
6. mar 2009

hej baby....neviete niekto, ci mozem papat take tie vitaminove doplnky typu viaderm, ked kojim este...? nic sa tam take nepise...

adrianamickova
6. mar 2009

pridavam sa to nerobi dobru naladu,veru
kde chodite nakupovat kocky?ja milujem,milujem sekace... 🙂

danielkapo
6. mar 2009

adi ja som rada chodila do sekaca co bol kedysi v meste tam kde bol dopr.podnik niekedy....ale uz ho zrusili...mali tam pekne veci najma pre deti..... a inak dnes som bola v maxe....nejak sa mi ale viac pacia klasicke obchodiky v meste 😵

adrianamickova
6. mar 2009

dobry sekac,a super znackove vecicky na deti je na sibirskej,pri hypernove...
to je moj luxus...kolkokrat tam prideme,nikdy neodideme na prazdno 😉

tinika
6. mar 2009

no ahojte uz som doma

tinika
6. mar 2009

dani a potesili ta hluposti? Bo to bol zakladny umysel ne? Sak som hovorila ze keby mame čislo na teba ta ta v meste zdrzime hihi. No tak na buduce mozno sme si s klobučikom pokecali, zistili ze poznam jej manzela hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre