Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

ivana82
10. mar 2009

... k vareniu - moj manzel takisto pribral celkom fajn, ale pribral aj pocas chodenia ...

monky1
10. mar 2009

Ivka, ani my nie sme vynimka 😀 . A este som zvedava, aky okruhlucky sa mi vrati... 😀 😀. Pred rokom, ked sa vratil po 4 mesiacoch, tak som mala co robit, kym som to stravila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielkapo
10. mar 2009

Monky ahoj, este som to len zbehla, ale vyzera to fajn 😉 My sme teraz malôi tu "zmakcujucu" dietu 😅 ako siom to nazvala...nuz ale vyskusame🙂

danielkapo
10. mar 2009

Ako sa mate? Co robite? My sme sa dnes cely den chystali von, no vzdy do toho nieco prislo, napokon sme boli az poobede ... divne pocasie,fajne teplo, len akoby sa nevedelo rozhodnut ci prsi/neprsi 😀 teraz spi malinka....

monky1
10. mar 2009

dani, aj my mame zasebou cudny den. 2x sme boli v obchode, lebo kto nema v hlave - prip. na papieri.....a poobede sme dopekali neskory obed a cakali, ze sa nam ozve tatino, ale pisal, ze maju nastup, tak az vecer pokecame. A chystame sa kupat, navecerat a o 19h spinkat. Snazim sa dodrzat nejaky ten rezim a fakt musim povedat, ze ked sme dve, tak sa mi to dari - nejak si to viem lepsie zarganizovat 😀

monky1
10. mar 2009

A este nieco - vies, preco nekakate? Lebo my kakame aj za vas 😀. Vcera 3x a dnes 2x 😖

danielkapo
10. mar 2009

monky diki teda, uz nemusite, si to podelme my 1x aj vy 1x oki? 😅

no ja neviem kto bude v noci spat ked moja spi teraaz....no co ju zobudim? 😝

klobucik
10. mar 2009

Ahojte.
dani ta vy co uz teraz spite? Ta co v noci zurka bude? 😀 😀 😀 Inak nasa ked tak zaspala uz okolo 5 pol 6 ta spala az do raaana bielehooo.
Ahoj Monky 🙂 Rezim treba mat je to vynikajuce. No len dovtedy kym sa tatko nezamontuje. Mam s tym skusenost. 😖

klobucik
10. mar 2009

Dani pozeram ze ste sa boli dat ockovat prevenarom . Si nieco doplacala alebo vy to mate este zadarmo?

monky1
10. mar 2009

klobucik, 😀 😀 😀 tatkovia stale s niecim prekvapia, ked pridu z prace...a potom mamky nestihaju 😎

adept
10. mar 2009

..jozo skus este raz na mna nadavat, posledne varovanie, daj mi co mi patri a dalej sa nestaram..

danielkapo
10. mar 2009

klobucik...prevenar jej pichne az o dva mesiace....a pytala som sa, ci si mam vakcinu kupit alebo co a ona ze nie, ze oni budu mat, ze od r.2009 je to uz povinne...ja som bola v tom, ze povinne je to az pre deticky narodene v roku 2009...no ale nehadam sa s MUDr.... 😕 ale aj tak by som doplacala len nejake smiesnde percento z tej cenY vakciny, neviem kolko presne....
ta uz nespime, uz asi hodinu je hore, sali sa jak opica mala 😝 nech sa unavi a pojde zas....ona ked este mensia bola, v lete, pamatam ze zaspala okolo 5 a spala do rana.... 😵

klobucik
10. mar 2009

ta teray neviem . Ja chcem ist s danielou na ockovanie A teray neviem ci sa plati abo ne. 🙄 Lebo pred tzm sme nemohli lebo sme brali rzbomunil tak boromchovaxom a tak bola teray chora no a teray bz som snou uy chcela ist . ta neviem ci sa plati abo co.

monky1
10. mar 2009

klobucik, ak sa nemylim, platis len za vakcinu - cca 80 korun (teda bejvavalo). Aspon my sme tak platili

ivana82
10. mar 2009

Ahojte, naozaj je Prevenar od 1.januara 2009 zadarmo, tak mi vravela lekarka... 😀 nas maly uz zaspal, tak ideme si uzivat vecer ... ako travite vecer?

klobucik
11. mar 2009

Dobreee raaanko. Prvaaa 😀 😀 😀
No ako tak pozeram vela ste toho nepopisalai. ☹ ň
Co mate dnes na plane? Lebo ja ani len netusim co budeme dnes robit. 😉

tinika
11. mar 2009

Ahoj klobučik, no ako bolo večer? Hmm? Pochval sa 😀

klobucik
11. mar 2009

Ahoj. NIjak sme sa pohadali. 😀 😀 😀 😀
Baby ja som sa rozhodla ze idem od dnes chudnutz . Uz som sa v nedelu ci v pondelok zmyslela ze idem do toho ale od dnes zacinam. 😉

danielkapo
11. mar 2009

klobucik si zisti ten prevenar, lebo je mozne ze zadara je to len do urciteho veku....vzdy ssa to meni... 😕
a drzim palce pri chudnuti 😉 ja si davam zavazky, ze budem cvicit ..... eh no nejak nevychadza 😅 chudnut mi netreba, ale to brucho je take cudne mlandrave.... 😖 😀
my dnes nic v plane....sa pohrame, prechadzka, klasika

klobucik
11. mar 2009

Hej Dani si zistim dakujem. 😉
Mi uz mame upratane ale s ami nechce ani vonku ist ani doma sediet dajaka som taka nijaka.
No j a som zvedava kedy s tym chudnutim tresnem kedy ma to bavit prestane. Ale nee aspon 10 kg do leta by som chcela dat dole sak nech dajak vyzeram bo to uz ani medzi ludi nemozem neto este na dovolenku. A aj muz mi povedal ze ziadna dovoenka sa nekona dovtedy kym neschudnem. teraz pocujte co mi povedal citujem : " sak to keby si na plazi lezala ta ta greenpeasaci z vodou polievaju zeby si neuhynula bo by si ta s vorvanom pomylili." No som ho v tej chvili skoro zabila z a jeho uprimnost . 😀 😀 😀 😀

danielkapo
11. mar 2009

klobucik....no vsak si pisala, ze aj on co to pribral.... 😎 nech nemachruje potom... 😀

klobucik
11. mar 2009

No sak hej ale tak na muzovi to nieje az take hrozne ked je trosku pribraty jak ked je zena tucna 🙂

danielkapo
11. mar 2009

ked myslis 😉 leto este daleko, este zhodis dovtedy... 😎 kam sa chystate dovolenkovatM?

klobucik
11. mar 2009

Asi nikam tohto roku lebo chceme nasetrit na bytik. Sme len v podnajme a radi by sme kupili. 😉

danielkapo
11. mar 2009

jaaaj no to hej teda, tym padom ti ziaden greenpeace nehrozi 😅 nie nie, srandujem...hlavne aby ty si sa dobre citila 🙂

monky1
11. mar 2009

Ahojte, vy ste uz tooolko popisali a ja som az teraz zapla PC - aj to len preto, moje dieta si od rana vyzaduje, aby som jej spievala Sladke mameni. A co som ja Vondráčkova 😀 😀 😀 ?
Aj my sme sikovne - upratane, napecene a prichystane do obchodu, lebo asi o pol hodku k nam pride kamoska z PP.

bavili ste sa tu o chudnuti - neskusali ste niekto 90 dnovku? vraj je to jedna z najucinnejsich diet, ked clovek dodrziava 😨

Tak sa majte a uzivajte 😝

adrianamickova
11. mar 2009

ahojte..... 🙂 idem si docitat vase prispevky 🙂
dnes som mala zase vybavovaci den,2x sme otocili socialny urad 1x zdravotna... 😖 😖 😖
a v piatok zase .......idem si dat siestu....aj s dievcatami 😔 😔

danielkapo
11. mar 2009

Monky...u vas fici sladke mameni? 😎 😀 pekneee...tak si uzite navstevu

my sme prisli z prechadzky, takaaa zima 😨

ivana82
11. mar 2009

Ahojte, tak my sme dnes mali taky behaci den...rano sme si boli zacvicit, prisli sme sa domov vyspinkat napapat a potom sme sli pozriet prababku a pradedka 🙂 teraz sme prisli domov a pojdeme papat...

Dani, kde si sa bola prechadzat, ved vonku okrem mrholenia a slabeho dazdika nebolo chladno...nam bolo teplo

Adi, co tolko behate po uradoch??? 🙂 tak prajem vela stastia a trpezlivosti so silou, aby vas to neomrzelo a vsetko cim skor vybavili -...

Monky, fajn, ta 90 -dnovka je ucinna, ale kto ma vydrzat kazdy 30-ty den iba o vode... sak to skoro jak hladovka 😀 😀 😀 ale nie, pocula som na nu len dobre ohlasy, mam doma aj knihu, ale s manzelom sa do nej iba akosi pozeram a stale si povieme, ze od vtedy a odvtedy na nu ideme...a staaaaaaaaale nic... 😝 😀

klobucik
11. mar 2009

NO baby pevna vola a ideteeee. Ja som dnes na prvom dni na tej 90 dnovke. Drzte mi prstyyy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre