Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

monky1
9. apr 2009

dada, nie su to len sopliky - ma to zase na prieduskach a straaaaasne kasle - v noci sme zase nespali, myslela som, ze ju roztrhne, okolo 4.30 kaslala kazdu pol minutu - nedalo sa to pocuvat....a doktorka nam celkovo nekazala niekam ist, ale ideme, lebo sme uz takmer 2 mesiace neboli u nasich...a tiez hoc by sme aj ostali, ale nemam nic kupene - ani jednu klobasku 😀 😀 😀 ....a kto by isiel s kosikom? 😀 .....a tak som si zavolala odvoz - pride po nas svokor

adrianamickova
9. apr 2009

ahojte....dobry den,vsetkym 🙂
monky,odkial pochadzas?
ako baby finisujete s pripravami na velku noc?
ivana ty pecies doma mazanec?sikovna 🙂
robite nejake speciality?

adrianamickova
9. apr 2009

no choroby si nedaju povedat....joj...
sonka tiez dobera antibiotika
prajem uzdravenie 😵

adrianamickova
9. apr 2009

monky...krasne a vesele prezitie velkonocnych sviatkov...
😎

monky1
9. apr 2009

vlastne nie svokor, ale Hankin krstny
adi - z Bj

dada27
9. apr 2009

prajem detičkám skoré uzdravenie 🙂 do BArdejova to nemáš až tak ďaleko a si priamo z Bardejova,le bo moja svokra odtiaľ pochádza máme rodinu v Kľušove,Hervartove aj Bardejove 🙂

dada27
9. apr 2009

Danielka,keď mala choré priedušky ,tak som jej hrudník natierala husacou masťou a okolo krku olejový zábal 🙂

monky1
9. apr 2009

fiha? ano, priamo... tvoj manzel je z BJ?

dada27
9. apr 2009

nie jeho mama je z Hervartova a strýka má V bardejove volajú sa Gambaľový

dada27
9. apr 2009

a ešte poznám Evku Lukáčovú,byvajú v tých vežiakoch na začiatku Bardejova boli sme spolu v pôrodnici a tieˇy má doma danielku,sú skoro rovnako staré 🙂

ivana82
9. apr 2009

ahojte, adi ano peciem, prvykrat som ho robila na nasu prvu spolocnu velku noc v byte ako manzelia a chcem v tom pokracovat, mna aj tona starsieho pecenie oboch bavi (co je na nas patricne aj vidiet 🙂 ), tak ho chcem upiect aj toho roku, snad bude lepsi...

finisovat budeme az zajtra, ked bude aj tono doma, lebo pri malom sa to nejak extra neda akurat ked spinka a to zas trieskat s hrncami to ee sa mi nechce (ja neviem ic robit potichu, dokonca ani chodit...lebo naslapujem na paty, tak susedia maju dokonaly prehlad kde som 😀 😀 😀 ) ...

monky - zelame tebe aj hanke vela zdravia a trpezlivosti, ale ked uz budes pri vasich, tak ti s nou trosku pomozu a urcite sa z toho obe rychlo dostanete ... pekne sviatky a vela vody, ale nech nie ste zas este viac chore ... 🙂

dada27
9. apr 2009

Ivi ,máś nejaký dobrý recept?Daj ho do éteru 😀

monky1
9. apr 2009

dadi, to mi nic nehovori 😒

ivka, drzim palce, nech sa ti mazanec podari 😉
idem hodit sprchu a trochu sa uclovecit a este hodit do tasky posledne veci a papa Presov 🙂

ivana82
9. apr 2009

mazanec - 1 kocka drozdia,100g cukru,2,5 dcl mlieka, 500 g polohrubej muky, 2 PL rumu, 1 vanilkový cukor, stipka soli, hrozienka, citronova kora, 150 g rozpusteneho masla, 3 zltky, 1 vajce na potretie, 50 g nasekane mandle na platky - vsetko spolu zmiesat a vypracovat bochnik, potriet rozslahanym vajickom, posypat mandlami a upiect.

pred tym si urobte kvasok z mlieka a drozdia, prip. trosky cukru, ako iste viete, mliecko ma byt trosku zohriate, nie velmi ! snad vam to vyjde a aj mne tento rok...

adrianamickova
9. apr 2009

nooooo....ja na pecenie velmi nie som a kysnute uz vobec,
hneteny jablkovy....ta to dakazem,inac si objednavam zakusky na sviatky... 😉

adrianamickova
9. apr 2009

zo Sarisa,dolce vita....tam treba dat skoro 3 mesiace objednavku vopred
a zo Zupcian 🙂

zuzla2
9. apr 2009

monky stretneme sa v BJ 😀
dada Gambal so mnou xodil do triedy 😉

inac prajem vam vsetkym krasne velkonocne sviatky... 😎

monky1
9. apr 2009

no prave som mala telefon, ze pridu po nas az okolo 14.30 😠 😠 😠 😠 😠 ...keby som to vedela skor, tak sa nenahanam od rana ako blazon...a tiez hanka minimum jedla, lebo jej zvykne byt v posl. dobe v aute zle - mali prist okolo obeda, to by bolo idealne.....no idem jej nieco dat papat, lebo chudatko bude hladna

pyta si polievocku....ale bojim sa jej dat nieco take, zvykne to z nej vybehnut pocas cesty...a nejak sme dopadli tak, ze nic nemame - vsetko nam doslo a uz sme sa pred odchodom nezasobili

inak, haninka ma zazitok - pozera Popolusku - ako holubky triedia hrach od popola .... je z toho hotova
uz sme to raz pozerali cez youtube a odvtedy len Popoluska Popoluska, dava si zavoj, hra sa s babikami,ze princ tancuje s princeznou...

zade
9. apr 2009

ja mam komplet umyte okna .... a piect nepeciem. Nie zeby som nevedela, no nemam komu. Manzel sladke nelubi a malicka to nechce, ona vlastne nechce skoro nic. Ja sladke nemusim...

dada27
9. apr 2009

Ja pečiem veľmi rada ,z domu som zvyknutá,že bez koláča sa ani nedeľa neráta 😀 a zas k nám chodí veľa ľudí,manźel je z 8 bratov,tak je u nás vždy plno 🙂

dada27
9. apr 2009

budem robiť punćový,linecké kolieska,tvarohový krémeś,hnetený orechový a ešte niećo vymyslím 🙂 .Deti majú veľmi radi koliesko banánu medzi dvoma piśkótami a namočené v čokoláde 😀

dada27
9. apr 2009

zuzla a spomenieš si ako sa volal krstným menom a kde býval? 🙂

monky1
9. apr 2009

dada, teraz som si spomenula, ze nejaky Jaro Gambaľ nam hral na svadbe......zeby ta tvoja rodina? 😕

dada27
9. apr 2009

opýtam sa Maťa a potom ti poviem,nepoznám všetkých jeho bratrancov 🙂 Monky skús Hane dať chrúmať Soletky tyčinky bez soli v aute,bráškovi to pomáhalo v autobuse.
Danielka si pýta papať,keď je hladná príde a povie mamka mi dačo robilo v brušku,to akoźe je škvŕkalo 😀

zuzla2
9. apr 2009

heh..jaro gambal bol moj spoluziak..ano on hraje v skupine 😉

zuzla2
9. apr 2009

a ja asi nepeciem nic..lebo zajtra rano ideme prec a prideme najskor v nedelu vecer... 😎

tinika
9. apr 2009

dadi u nas tiez kazdy víkend kolačik bol, ale moj mm veľmi na to neni, ta sa mi neoplati piecť, bo by som len priberala, ta sa priživujem u našich 😀 😀

danielkapo
9. apr 2009

Ahojte

tak konecne upratane, malicku som poslala doobedu s tetuskou na prechadzku, dve hodky vydrzala 😕 fajne, uz som aj zabudla ake to je upratovat bez nej.....ovela rychlejsie 😀

Tak aj my zelame vsetkym krasnu Velku noc so vsetkym co k nej patri 😉
Haninke skore uzdravenie...
a po sviatkoch teda dufam, ze a nejake to stretko zorganizuje 😉

adrianamickova
9. apr 2009

ticho je 😨

adrianamickova
10. apr 2009

pekny sviatocny den 😵 😵 😵
Korbac,vodu,kraslic moc
nech prinesie Velka noc
stastia zdravia,smiechu vela uprimne zo srdca zela....
Sonicka,Amalka a ja 😉 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre