Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
14. júl 2009

ahojte prešovčania ako sa mate? my sme boli na velky utz a čakame chalana

ivana82
14. júl 2009

Tina, tak to srdecne blahozelame 🙂 tu ma skoro kazdy same baby, tak nas Tonko nebude aspon sam 🙂 este raz blahozelame a este jedna vec - pekne meno ste vybrali 🙂

tinika
14. júl 2009

ivik dakovam to mm vybral, ja som chcela Samka hihi ale aj to sa mi pači tak sme spokojni obaja 😀 v okoli teraz sami chlapci budu ta nie sme vynimka

yaotzin84
14. júl 2009

Hej tini ta parada , blahozelame tak uz vies akym smerom sa uberat v nakupoch.
Pocuj a neces tu lienku vymenit za nieco chlapcenskejsie, to mas jaku velkost lebo mne skor pripada, ze je ta kosielka pre dievca, ale iba ak ces :DDDD
Takze ti odlozit tehotensky pas modry s nazvom Baby? :DDDD

tinika
14. júl 2009

yao ja lubim fialovu tak snad malemu nebude vadit, sak to je akoze kompromis ze modra+červena=fialova ne? hihi
no sak pas moze byt aj biely alebo tak

yaotzin84
14. júl 2009

No biely uz nemme co maem tak je taky hnedy sa mi zda ze ciermy so slnieckom ci s cim to je, ani sam uz neviem.
Dneska totiz danka vsetko zase premiestnila

ivana82
15. júl 2009

Tini, ja som to myslela tak,ze tu na konikovi v presovcankach maju skoro vsetky dievcatka, len nas sam tu trci ako vojak v poli alebo pozehnany medzi zenami 🙂) neviem...
Dani alebo Yao - v piatok tam niekto budete a ked ano tak od ktorej, muzik sa chce ist ostrihat, tak ja s malym by sme zabehli daco povyberat...napiste mi od ktorej asi ste tam, aby som to vedela zaradit do programu, lebo v sobotu ideme na dovolenku, tak budeme zhanat este posledne veci 🙂 mate gumeny podbradnik??? prosm, napis, ze mate :-/

yaotzin84
15. júl 2009

Ahoj Ivi sme tam od osmej rana do piatej vecera.
Gumenee mame teda pogumovane zospodu mame, do piatku netusim ci nieco pribudne z tovaru ale hadam si povyberate co budete potrebovat.
Mam aj detske opalovacie mliecka , aj proti komarom sprej.

yaotzin84
15. júl 2009

Akurat nestihnete dodavku plavacich kolies , rukavnikov bazenov a podobne

ivana82
16. júl 2009

Ahojte, prajem krasne ranko 🙂 pre mna teda uzasne, asi pred hodinou mi kamaratka oznamila, ze v noci sa stali rodicmi dvojiciek, tak sa vytesujem...Danka, tak my sa zajtra teda zastavime a povyberame si nieco, bazenik pre maleho mame, aj ked neviem ci ho vyuzije, nic ine sme pre neho nevyberali z tychto hraciek do vody, lebo myslim, ze je to este skoro na neho...neviem kedy presne prideme, ale prideme, pokial nam do toho nieco neskoci...pekny den 🙂

yaotzin84
16. júl 2009

V poho ja tam budem zajtra cely den medzi jednou a druhou mavam obed, dufam ze nedorazite vtedy "DDDD

adrianamickova
23. júl 2009

ahoj Prešov,už sme doma už sme tu už sme prišli z Domaše
tak narýchlo ako v telke ked išli cestoviny, 🙂na zbalenie som mala 30 minut
voda super slnka už stačilo dnes budem len v chládku a doma ma čaka upratovanie a pranie
boli sme v karavane na EVE 🙂 🙂 🙂

yaotzin84
23. júl 2009

Hej adi tak si si uzila dovolenku hej, tak potichucky zavidime troska. My sme teraz pre istotu chori, Danka je s anginou dnes ju pustili z nemocky konecne a mala Emmka to chytila teraz tak sme mali pernu noc. Co viem tak Ivka je tiez na dovoelnke a ostatok bab sa nehlasi.

adrianamickova
24. júl 2009

noooo,asi manžel mal dovolenku,bol sam doma bez ženy a bez detí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
horuco,idem zavarať uhorky,prvý zber z našej zahradky,asi 5kg 😝 😝

ivana82
27. júl 2009

Ahojte, tak my sa hlasime po tyzdnovej odmlke, ako Danka alebo Bohus pisali, boli sme na dovolenke, Adi aj my sme boli na Domasi do soboty, ale na Kelci, bolo fajn, maly sa vycvachtal v bazeniku aj viac krat do dna 🙂 no aj napriek repelentu nam ho dostipali komare...tak asi tolko...
Danka - dufam,ze sa Emka z toho pomaly ale isto dostava 🙂 nech si aj vy uzijete toho slniecka a zabavy cez leto 🙂

pekny den 🙂

yaotzin84
29. júl 2009

Ahote tak to ma mrzi ze to nezabralo na tie arogantne komare, ozaj babusky mame vypredaj letny ak by ste nieco chceli.
Emitex ma speci zlavu do konca leta na fusaky su namiesto 65 eur za 45, je to 3v1 fusak. a aj na ostatne veci maju 10% zlavu.

ivana82
3. aug 2009

Ahojte, prajeme krasny dovolenkovy cas.Ako zijete? Co robievate? Tak si uzivajte teple dni... 😀

adrianamickova
3. aug 2009

dobrý deň
ivana,ahojte tak ty sa pochváľ?v takej horučave sa ani veľmi robiť nič nedá....my sme doma
posledná zabavka mojich dievčat je strihanie papiera,dam im letaky zo schránky a ako im ide tak strihajúúú 🙂 🙂 🙂
a sonku mame chorú,teploty mala a z noska jej tolko ide fuka a fuka ☹ ☹
a tonko?už je betár čo ?nech,len aby bol zdravučký 🙂 🙂 🙂

ivana82
3. aug 2009

Ahojte Adka a jej dievcatka 🙂 mame sa fajn, dnes sme boli u neurologicky, maly sa plazi v pohode, len este nelozi a to ju stve 🙂, mna vsak nie...ma cas... je zdravucky, dakujem 🙂
Myslim, ze co sa tyka zabavky tvojich dievcat, tak o material nemaju nudzu 🙂 my mame plnu schranku letakov kazdy den 🙂 prijemnu zabavu 😀

adrianamickova
10. aug 2009

ahojte prešovské mamičky 🙂
včera sme boli na delni bolo celkom pekne,išli sme až po 15hod.
s plavacimi kolami a loptičkou 😕 😕 😕 😕 hrali sme sa vo vode a je tam aj vela preliezaciek a piesok
domov sme sa ale vratili bez loptičky...ružová s tými sosačikmi,neide o to že lopta ale videli sme kto nam ju vzal
a ked sme išli po nu ta dotyčná šup do tašky a nenapadná 😕 😕 😕 😕 😕 😕

adrianamickova
10. aug 2009

mam na to par slov ale tu sa nehodia 😠 vziať detom loptičku
ked vidia že nikto nie je pri deke,sedeli sme v bufete a pili kofolu a všetko videli 😀 😀 😀 😀 😀

ivana82
10. aug 2009

Ahoj Adi, no nenachadzam slov 😲 aki ludia ziju medzi nami, potom sa ani necudujem, ake deti to mame v skolach ... je mi to luto, samozrejme ze vam ju nevratila, ze??? hrozne 😠 to uz by si vypocula urcite ked nie odo mna, tak od mojho manzela, on sa len tak neda a tak eveci nema rad...

adrianamickova
11. aug 2009

ivana,no ako vidíš na fotke hlúpa malá loptička,ale je im smutno a nechapu ako im ju niekto vzal,a nevrátil ☹ ☹ ☹ to babka im kupila ☹ ☹
kupim im aj 10takých len potvory su medzi nami 😠 😠 😠

katka.sa
25. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 ja sa zapojím trošku mimo témy a možno nie 😉 hľadám priestory pre detský obchodík v PO no a vy mi viete najlepšie poradiť. Nepoznáte najaký priestor vo vašom okolí ? nie veľký nič extra, môže byť aj vo vchode bloku. ďakujem za všetké tipy 😵

yaotzin84
26. aug 2009

Ahoj Katka jedine co je asi volne je MAX, my sme tiez otvarali obchodik a potykali sme sa s tymto problemom.
Inac v Presove uz bude aj Corcodrillo

katka.sa
26. aug 2009

hm.. v Maxe bude asi drahý nájom 😒 strašne je plno voľných priestorov ale su bud na hlavnej alebo je to veľký priestor a tým pádom drahý. hm..asi potom pôjdem do KE aj keď nerada lebo tam je veľa obchodov s detským tovarom

yaotzin84
26. aug 2009

No aj my sme hladali priestor ale tak vela sme toho nenasli, ani na hlavnej ty vies o niecom aj vacsom na hlavnej?

katka.sa
26. aug 2009

na hlavnej je po detskej predajni volne aj na slovenskej oproti čiernemu orlu, po babybee , chceš vedieť presne kde ? mrknem inzeráty

katka.sa
26. aug 2009

http://www.kexik.sk/inzerat/odstupim-lukrativne...

mrkni na tej stránke je toho tam viac ale toto bolo voľné ešte pred mesiacom

yaotzin84
27. aug 2009

No to poznam ja skor chodim na pis.sk alebo na reality. Ale dokpy tam teraz nic nie je, co som videla tak je volny runsport, elektrovedla bagetky a aj point prenajimaju a potom babetko co bolo na trojici, ale inac neviem ci este nieco je volne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre