Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

mirka12011
14. aug 2012

@stazina1 sidlisko 3 je nudneeeeeeeeee :D:D:D sekcov je fajn mame tu vsetko je nas tu vela :D:D:D

olienka12
14. aug 2012

@mirka12011 mne tam sibe po 2 hodinach ciste mravenisko, kus kludu clovek nema

mirka12011
15. aug 2012

@olienka12 no na sidlisku 3 je to detto klud je tak na 2jke a to tak nuda asi :D jedine

monyccka
15. aug 2012

@stazina1 urcite S II alebo S III. Ja osobne by som na Sekcov nesla, na Svaby ani tolko. Pre mna malo zelene, privela betonu. Dvojka a Trojka su pre rodinu s detmi uplne super.

jana86
16. aug 2012

mamicky presovcanky kde kupujete detickam topanocky? chcem malej kupit na prve krociky len nemam velmi casu hladat a chodit po celom meste. chcela by som nejake kvalitne, na cene nezalezi..poradte...dakujem

denne73
24. aug 2012

Tak dievčata. Mám znameho ktorý ruší značk.predajnu cocobello na Florianke tu vPO. My sme si tam super včera nakupili a chystame sa aj dnes.Potrebuje nakupujucich tak vám píšem. Máte záujem . Skoro všetko po 5eur. (Trička, kraťasy, komplety, šatičky na prijimanie, svadby, zimne supravy su po 30. Má ma ešte kontakt. pred 18h či predajnu aj dnes otvori. Píšte ak máte záujem stretneme sa tam. Pište mi do IP ak máte záujem

janecka84
6. sep 2012

ahojte mal uz niekto svoje dieta v jaslach stvorlistok Presov alebo ci o niekom nepozna zaujimalo bi ma ci ste boli s nimi spokojny alebo nie zaujimaju ma vase nazori vopred vam dakujem za radu

kvietocek55
6. sep 2012

@jana86 ak ti na cene nezáleží vyskúšaj topánočky pediped.. tie sú na prvé kroky ako stvorené. Alebo superfit, geox, primigi.. ale tie teda pod 40 Eur nekúpiš.. inak v PO je to s detskými topánkami dosť blbé.. teda ak hľadáš kvalitu a pekný dizajn 🙂

jana86
7. sep 2012

@kvietocek55 ahoj, ja uz som na ne pozerala na nete ale skoda ze ich nepredavaju u nas 😒 daju sa objednat len cez internet co? a tie pediped myslis na pŕve krociky by boli vhodne originals alebo ake? emka uz sama prejde par krocikov tak preto sa pytam

kvietocek55
7. sep 2012

@jana86 ja som začínala s originals.. ale ak ti už malá bude úplne sama chodiť tak potom by som už prešla na pevnejšiu podrážku.. Tie flex som už nekupovala, lebo teraz na jeseň som chcela už vyššiu kotníčkovú topánku a oni majú len také tie nízke.. ale myslím, že pre dievčatká majú lepší výber, majú tam aj také čižmičkové. Takže ja som v lete tie originals max využila a bola som veľmi spokojná. Dokonca som to objednávala z jednej stránky, kde som ich potom aj posielala späť, lebo boli moc velké a v pohode mi ich vymenili a myslím, že ani s vrátením by problém nebol. Teraz už idem objednať primigi..

denne73
19. nov 2012

dievčata ak máte niektorá záujem o avon píšte. O hodinku posielam objednávku:D

mandm
9. feb 2013

nechodite niekto k doktorke zacharovej? ako je to u nej s odmietnutim ockovania? aj do ip 🙂 vdaka

lubkasungirl
13. feb 2013

@mandm ahoj,ja chodim,pomerne skoro mi prisiel vyhrazny list z uradu zdravotnictva,mesiac po odmietnuti,bolo v nom vyslovene napisane,za p.doktorka dala podnet... 😒

mandm
14. feb 2013

@lubkasungirl aha, takze sa mozem tesit. a ako to dopadlo?

lubkasungirl
14. feb 2013

@mandm este nijako,na ich podnet som na radu pana Filla zo slobodavockovani.sk neodpisala,takze cakam na "pozvanku" pred komisiu 😉

lubkasungirl
14. feb 2013

@mandm nahnevalo ma len na p.doktorke,ze mi vravela,ze ona ma nenahlasi,jedine,ze sami na to pridu,az budu kontrolovat karty...to ma fakt sklamalo... ☹

babulena
21. feb 2013

ahojte Prešovčanky,neviete náhodou,či v Prešove je zš v ktorej sa všetky predmety učia po anglicky?,samozrejme že okrem sj 🙂 .Vraciame sa z írska a synom by určite taka škola ulahčila život

babulena
21. feb 2013

a ešte neviete poradit dobrého neurologa?Okrem Mechíra

zvonkohra
22. feb 2013

@babulena fuuu o tej skole neviem ale dobry neurolog je v detskej nemocnici dr stovcik vyborny a k detom je mily

babulena
22. feb 2013

@zvonkohra dakujem,ale toho neurologa som myslela pre mna 😀 ,mam epilepsiu

babulena
22. feb 2013

11rokov som chodila k Mechírovi,ale tesne pred odchodom ma velmi sklamal a vytočil,nechcem sa vrátit k nemu

zvonkohra
22. feb 2013

@babulena aha tak prepac som nevedela

babulena
22. feb 2013

@zvonkohra nevadi a nepoznaš nejakého dobrého pre dospelých?

zvonkohra
22. feb 2013

@babulena nie s tym skusenost nemam

babulena
22. feb 2013

@zvonkohra nevadi mam čas do konca juna,hadam dovtedy najdem nejakeho

babulena
24. feb 2013

tie,ktoré mate staršie deti,máte skúsenosti s policajtmi,že premeriavajú deti,či majú 150cm?Náš 9 a pol ročný má 142cm,myslíte,že ked mu nedáme podsedák v aute budú ho meriat kolko má cm?Máme totiž problém sa zmestit do auta-podsedák plus romer king a 11r syn je ,,velký,,.Zmestia sa ked ten mladší nemá podsedák,ale s podsedákom sa nezmestia.

merilu
25. feb 2013

Ahojte maminky chcem sa opytat ake mate skusenosti s jaslickami stvorlistok na sekcove na dumbierskej??ak mate nekae dobre skusenosti s inymi jaslami tak prosim napiste chceme ist do jasli a neviem pre ktore sa mam rozhodnut vdaka

michaela18
25. feb 2013

@babulena ahoj,aj ja som presovcanka a zijem v irsku.v akom meste ste?ja som waterford a ziadnych presovcanov tu nepozname ☹ ,skoda ze uz odchadzate

jaannuusskkaa
25. feb 2013

Jeej tu je aj taka pekna tema???Citam len posledne spravy tak neviem o com to tu je 😀 ale som hrda obyvatelka sidliska 3 a na sekcov a svaby by som neisla ani keby ste mi dali milion 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre