Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

janinah
9. nov 2008

nitka,bola som s malým v nemocnici od stredy do piatku,tiež s vracaním,na šťastie to znášal dosť dobre a už je v poriadku...tie sestrz tam obdivujem,som zdravotníčka,ale tam s tými romčatami by som nerobila ani za 100 tisíc mesačne,ten rev,smrad,zasoplené a dokakané deti...s tou stravou pre matky som dopadla podobne ako ty,raz som sa odvážila ísť na obed a nechať malého s praktikantkou,inak som jedla čo mi priniesli,hlavne,že sa za stravu platí...neodídem predsa od dieťaťa,ktoré má zavedenú infúziu a každú chvíľu ssa môže povracať,chystám sa však napísať podnet na riaditeľstvo,nech to riešia...tak som zvedavá,ako to dopadne

janinah
9. nov 2008

muska,máš IP

capricieux
autor
9. nov 2008

ahojte
zuzli tak co s tou nasou vychadzkou 😀 chystam sa v utorok okolo 9 pozriet do MC emerka pri kostole dole na sekcove, chcela by som zacat chodit s malym nech mame nejake vzruso cez tyzden, maju tam nejake cvicenie s detickami a potom prednasku (neviem na aku temu), streda tvorive dielne a stvrtok cvicia maminy 😀 kamoska tam chodi tak zhruba tolko som sa dozvedela ked som sa pytala
co povies? a sak vlastne vsetky baby sa mozete pridat aspon bude vacsia sranda 😀 😀 😀

zuzla2
9. nov 2008

ahoj ahoj..
capri neuveris..ale xystala som sa ti napisat ohladom toho mc..totizto vo stvrtok som sa rozpravala s jednou mamickou..ma zhodou okolnosti takeho stareho Matka ako ty..len on je koniec oktobra..a velmi si to xvalila..vravela,aby som prisla,ze spoznam aj nove mamicky..tak co ty nato??pojdeme??? 😵

zuzla2
9. nov 2008

ze je to ten utorok,streda a stvrtok od pol desiatej do pol dvanastej..ked si dobre pamatam...

capricieux
autor
9. nov 2008

hej zuzi presne tak 😉 tak to je super!!!!!! velmi sa tesim 😀 😀 😀 aj brunko sa tesi na kamaratov novych 😀 😀 😀 a vraj sa tam venuju aj mamickam, to je super lebo popri tych nasich deturencoch sme zanedbavane dost 😝

capricieux
autor
9. nov 2008

a my mame dnes uz 13M 😀

zuzla2
10. nov 2008

tak to gratuujeme k 13m 😎 ja to uz ani nepocitam,kedze to tak leti 😖

capricieux
autor
10. nov 2008

no sak to a mam pocit ze od roka este rychlejsie 😉

danielkapo
10. nov 2008

ahoj dievcatka🙂 tak ja po dlhom case sa ozyvam....to je super napad s tym mc...aj ked simka je este asi mala...ale urcite je to super....ze vraj aj v meste pri hadzanar.hale cosi je...

capricieux
autor
10. nov 2008

ahoj dani, rada o tebe pocujem 😉 podla mna moze aj simonka uz ist, mna tam volala kamoska prvy krat ked mal bruno tiez len tolko, ide o to ze on vtedy spaval doobedu tak som nechodila, sak ti napisem ked to uvidim ze aky mam z toho pocit a ako to tam vyzera, ci mozu aj mensie deticky
inak ako sa mate? 🙂

zuzla2
10. nov 2008

ahoj danielka..
hej aj pri hadz.hale je..ale ta mamicka mi spominala,ze sa tam za vsetko plati...takze kebyze ma tam ist clovek tak 3x do tyzdna,tak to maminu tak rovno financne zruinuje 😖

capri potom napis do ip,ze co a ako zajtra 😉

janinah
10. nov 2008

dievčatá,ak chcete napísať odkaz resp. niečo na adresu nemocnice,tu je ich stránka...ale či to niekto číta a odpovie,to neviem 😒
http://www.fnsppresov.sk/

danielkapo
10. nov 2008

mame sa fajn, akurat je simka dnes trosku mrzuta, asi niecop na nu lezie, ma soplik a je nepokojna tak ale dufam, zue to prejde...inak super...uz hovori take, ze "meme" no zlata 😀
tak dajte vediet potom ako to tam vyzera.....
zuzi to mas pravdu, vraj ze 30sk na hodku co pri castejsich navstevAch da asi zabrat🙂
paa

capricieux
autor
10. nov 2008

super moj "mama" este ani nahodou 😀 a inak mate krasnu fotecku v pase 😉
zuzi pisem 😉

capricieux
autor
10. nov 2008

okacko, dohodnute 😉

nitka
10. nov 2008

ahooooj
janinah nastupila si v stredu do nemocky?ja som v stredu o piatej isla domov a na tu stranku sa isto neoplati pisat
prestahovani v sobotu vecer sme stihli skolaudovat v bare 😀 🤐
uz musim ist do roboty,chyba mi to...len doma upratujem a upratujem...este treba zrobit kupelnu ale to az zajtra vecer ked pojde m na nocnu...
tak ako kocky inac?hmmmm?
hej inac DROBCEK ked nas tu chodis aj potajomky citat tak co nenapises?

capricieux
autor
10. nov 2008

no nitka tak to ti nezavidim to zabyvavanie sa 😖 ale ked si vsetko porobis tak bude fajn, a byt je v pohode? keby si dosla skor ta si mohla byt so zuzlou susedka 😀 😀 😀
inac nic, dosla som z cvicenia, dala som sprchu a som nejaka dobita tak sa chystam do postele

zuzla2
10. nov 2008

capri a ty tu kde koho mas s bytom???
kua nitka..ta si nemohla skor...my a susedky..joj ta to by bolo zuzo 😀

nitka
10. nov 2008

ta sak som nemala cas ist na net ta mozno by dac z toho bolo 😀
inac odniesli sme veci do decaku jednej znamej co tam robi...2 mechy oblecka a mech hraciek ta vravela ze to bude radosti medzi detmi...ukazala nam malinke babetka ktore akurat spinkali....vsetky by som domou zobrala i ked to boli prevazne cigancatka s nejakymi vadami...maju to tam celkom na urovni...

nitka
10. nov 2008

zuzi my by nemohli byt susedky bo mi sme nezodpovedne matky ked si nahodou zabudla a socialka by prisla robit poriadky 😀 😀

drobcek2007
10. nov 2008

nitka ak by som chodila potajomky tak neodpisem muske 😉 teda by som napisala IP 😵

nitka
11. nov 2008

ta chodis potajomky,lebo nas citas a nikdy sa nezapojis do debaty...

drobcek2007
11. nov 2008

nitka ved to je verejne forum tak hadam si ho mozem citat nie?vies kolko ludi sem chodi len citat a neprispieva???? 😅
a ze neprispievam ????ved dokopy sa tu o nicom nedebatuje mozno ked zacne nejaka debata tak sa zapojim 😨

danielkapo
11. nov 2008

Ahojky, no simka ma paradnu nadchu....celu noc som ju nosila na rukach, chudatko nemohla dychat...teraz uz lepsie...snad cim skor prejde...

capri dik🙂 no simonka uz v porodnici plakala takym sposobom ze meeeeeeeeeee a teraz asi dva tyzdne dozadu uz ked chce ist na ruky ku mne alebo tak tak len ze "memeee" podarena🙂

nitka tak vitam ta na svaboch :D v ktorej casti mate podnajom?

pekny dnik vsetkym

nitka
11. nov 2008

dani na svabskej...

capricieux
autor
11. nov 2008

ahojte
tak v Mccku bolo dobre, teda straaaaaasne vela deciek tam lietalo 😀 😀 😀 moj maly sa tam este tak trochu straca, vacsie deti sa totiz biju o hracky a Bruno nema sancu 😀 😀 😀
inak prijemne bolo, myslim ze Vani si to lepsie uzila ale to napise zuzla
co sa tyka vas Dani tak myslim ze kludne mozete prist, len lepsie pre Simonku bude ked bude vacsia, bude sa moct hrat a pobehat si s detmi a tak.......
a prajeme skore uzdravenie, my sme boli tiez nedavno chory tak nic moc to nie je no.... hlavne v noci aj Bebe stale plakal, vobec som sa tyzden nevyspala 😖
tak zatial papa 😵

nitka
11. nov 2008

takze ste boli?ja som o takej hodine este len oci rozlepovala 😅 😀
ja by som aj zobrala malu a isla by som s vami ale ona sa hambi a vysela by mi na krku aspon hodinu kym by sa osmelila....

capricieux
autor
11. nov 2008

no ved prave preto je dobre tam malu zobrat, aj Vani potrebovala cas kym sa osmelila 😉 mohla by si niekedy sa pridat

zuzla2
11. nov 2008

ahojte..
aj my uz doma..aj z nakupu 😀
capri meno som nadiktovala a vyplatila 😀
musim povedat,ze to je fakt dobre..mala sa vyblaznila,hned v aute zaspala...teraz ju uz len mm prenasal do postele..takze sa naje az potom...
len ja som si ani neoddyxla,lebo som vkuse davala pozor na malu,aby nieco nevyviedla...

nitka ono je to o tom,aby sa dieta medzi tymi detmi osmelilo..ja som si myslela,ze mala ked vidi deti a cudzix,tak je taka opatrna,ako keby sa bala..no po takyx 5minutax bol opak pravdou 😔 dakedy by som brala takeho flegmatika ako je Brunko 😀
no a samo,ze tiez mi dobre padlo,ze som medzi inymi mamickami..nejake nove spozname..takze super...ja som teda fakt spokojna..az na ten hluk, na ktory nie som az tak zvyknuta 😀

cize kto xce prist,tak ja mozem len odporucit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre