Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

janulqa07
13. apr 2010

toto pocasie je najhorsie pre deti, ja ani neviem cim ho zabavit, lebo jeho uz nic nebavi 😒

jarimka
13. apr 2010

no tak to je pravda ale pravdu povediac už aj ja cítim nedostatok kyslíka 😀

janulqa07
13. apr 2010

ja som chcela ist aspon do tesca, ale maqly sa zapozeral do rozpravky a ignoruje ma

jarimka
14. apr 2010

tak to mame dnes za upršaný deň ☹ mali sa mi už doma zblazni no nič bude doma a ja pojdem do kaderničky

janulqa07
14. apr 2010

tak to ti zavidim, ja sa z domu nedostanem, maly zacina byt chorucky a ja to chytam asi od neho, kadernicka uz ani neviem co to je, dnes je vonku hrozne ale mna aspon presla jarna unava, uz som vypratala cely byt, manzel ma zabije 😀

jarimka
14. apr 2010

no tak moj dnes povinne musi sa ponáhlat s prace lebo ja som už tiez dlhoo nebola u kaderníčky už vyzeram ja tuto odrastene vlasy a ja si farbím na blond tak si vieš predstavit ako vyzerám

jarimka
14. apr 2010

super že maš energiu mna sa v tom počasí nič nechce teraz akurat zhánam sportak pre maleho po nete

janulqa07
14. apr 2010

mne sa akurat vcera podarilo zbavit nasho, mam tri kociky a jeden mal byt pre dalsie, ale nejako nevyslo 😀
konecne som sa po tyzdni prebrala do zivota, ved doteraz som som bola mimo, ani mozog mi nefungoval
mas to aspon dobre ze sa mas ako dostat niekam a zasluzis si popri malom aj trosku oddychu

olienka12
14. apr 2010

ja som akurat vcera kupila 🙂) a dnes mi zasa prdlo koliesko na nasom kociku,uz som z neho nestastna

jarimka
14. apr 2010

OLI a aky si kupila daj radu

jarimka
14. apr 2010

ja si totiž neviem vybrat ja chcem ten naš predat a kupit nieco ine menšie treba mi kočik nosit po schodoch

olienka12
14. apr 2010

jarimka no kupila som ho viac menej kvoli cene. a potrebovala som kociar,kt.sa da v jednom kuse zlozit do kufra auta, mame tako jumper a tam je sportak velky,takze rozkladat sa musi do auta
kupila som hauck neviem ake je to tazke

jarimka
14. apr 2010

vyzera dobre ale ja už nechcem troj kolesoví mam zlé skusenosti

janulqa07
14. apr 2010

jarimka ja som mala najprv klasika kombinovany kocik, ale sportova cast bola strasne tazka, na jar a leto, hned ako vedel sediet som poriesila takyto, daval sa az do lahu, bol uplne lahucky a rychlo sa dal zlozit, denne som ho nosila z tretieho poschodia aj s malym aj parkrat denne a v pohode, na jesen mi uz v kociku sediet nechcel, ked bolo chladnejsie zabalila som ho do deky a islo sa 🙂

olienka12
14. apr 2010

jarimka preto som chcela pevne koliesko na 3kolke tie otacave mi pridu nestabilne 😀
janulka ake ma kolieska ten sportak?

janulqa07
14. apr 2010

jadina vada boli kolieska, male zdvojenea predne otacave, ale dali sa zaaretovat, ale je sikovny a ako jediny si ho nechavam 😝

jarimka
14. apr 2010

a aka značka ???

janulqa07
14. apr 2010

peg perego 😉

olienka12
15. apr 2010

kocky v sukromnych temach je nova tema pre vsetky presovcanky aby sme boli v jednej a nie roztrusene 😀

jarimka
15. apr 2010

oki OLI daj Link

olienka12
15. apr 2010
janulqa07
16. apr 2010

ahojky , konecne prestalo prsat a my sme ochoreli 😒
tak nas caka krasny vikend 😠 budeme zatvoreny doma a napchavat sa liekmi

jarimka ako u kadernicky?

jarimka
17. apr 2010

jani no u kaderníčky konec ostrihala ma za 10min aj to blbo neviem co jej bola tak sa rychlo uzdravte nech ste fit jani už si sa pridala do novej témy

dioliana1
9. máj 2010

cawte, nemáte náhodou na predaj detský malý bicykel 10-12 palcový?

regiina
22. jún 2010

Mamičky neviete mi poradiť na sekčove v blizkosti maxu su jasličky Slonik počula som že tam je velmi pekne nepovie mi niektorá z vas nejaké referencie nemate tam niektora dieťatko alebo vaša znama budem velmi rada pa a dakujem

adky
10. júl 2010

Tu je nejaká mŕtva debata-kde ste všetky? 😎

olienka12
11. júl 2010

@adky v sukromnej teme presovcanky 😉

andrea48792
11. júl 2010

nechápem prečo je tá téma sukromná .. 😖

olienka12
11. júl 2010

ved ma do nej pristup kazda,kt napise @katka22r

andrea48792
11. júl 2010

no ved práve !!! tak prečo je sukromná 😀 je to trosku nezmyselné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre