Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zade
17. aug 2010

@bmmz ja som bola s dcerkou u Dr. na Zeleznicnej, hned na chodbe, kde ordinuje detska lerakrka Dr. Jurigova. Mhm, meno ma nanapada. ale bolo to fajn, malicka dostala aj zubnu kefku s pastou, Dr. jej krasne ukazala (teda mne), ako jej spravne cistit zubky, ako otvarat pusinku, bola naozaj mila. Treb asa tam vopred objednat.

Dlho som tu nebola a vitam, ze sukromnu temu mate (mame) zrusenu. No skoda.

zade
17. aug 2010

Jemineeee, nie vitam, ale vidim....

jarimka
17. aug 2010

ano ja mam doktorku jurigovú a tiež som bola tam aj pri zubnej super zlatá doktorka tiež odporúčam 🙂

bmmz
17. aug 2010

babeny a platili ste u tej zubarky .. pocula som ze nie je zmluvnou lekarkou

jarimka
17. aug 2010

ano 16€

jalao
18. aug 2010

Ahojte dievcata, dufam, ze sa nenahnevate, ze vam sem vstupujem, kedze "nejsem zdejsi" 🙂 , ale mam jednu otazku, suvisiacu s Presovom... Od septembra budeme chodievat vacsia skupina spoluziacok z nasho regionu na Presovsku univerzitu a hladame si nejake rozumne ubytovanie. Jedna sa o posledny septemb. tyzden a potom druhy novembrovy tyzden a potom este obcasne na skusky...Mate niektora nejaky dobry tip na nenarocne, ciste a cenovo prijatelne ubytovanie niekde v PO?? Hladala som na nete, ale tam su povacsine kontakty na drahsie penziony a potom zase daleko od mesta...DAKUJEM vam za akukolvek pomoc 🙂 🙂

denne73
18. aug 2010

@jalao jasne že sa nikto nehneva. Ja osobne ti v tomto neviem poradiť, snad ti tu niektorá pomôže. 😉

juliap
19. aug 2010

@jalao na internete su fakt len penziony a dost vysoke ceny, skus si dat do vyhladavaca lacne ubytovanie ... ale skus aj na intaku priamo sa opytat, ci by na tie terminy nemali nieco volne, ak by ste potrebovali ... inac fakt tazko

olienka12
24. aug 2010

@jalao skus sa informovat na internate pod kalvariou uciliste spolocneho stravovania spotrebnych druzstiev jednota,taksa to volalo predtym,neviem ci aj teraz,oni maju ubytovanie,normalne tam spavaju aj ludia,co su tu na sluzobkach,alebo penzion lineas je z tych este prijatelnych cien,ale skor ten internat a este internat drevarskeho ucilista

tinika
24. aug 2010

@olienka12 aj internat na sabinovskej take sluzby ponuka len neviem ceny

olienka12
24. aug 2010

@tinika ale len mimo skoly nie?

tinika
24. aug 2010

nie, ved si zober ten fragaria cup je cez leto a je otvorene .) jedine ze len vtedy neviem

jalao
25. aug 2010

jeeej, dievcata, ste zlate zlate, moc vam dakujem...v pondelok som bola v Presove 😝 , ale cestovali sme od 4 hodiny rano, absolvovala som zapis v skole, aj stretnutie s dekanom, trosicku sme presli namestie, lebo vyucko by malo byvat v ODK a zrazu boli dve hodiny a uz sme ziadne ubytko nevladali hladat, cakali nas 4 hodiny cesty zase domov 🙄 .
Registrovala som z auta tu SPSS, to by sme mali idealne sa tam ubytovat...Este raz dakujem moc za tipy, postupne to preverim, ako to funguje a za ake ceny. 🙂 🙂

olienka12
25. aug 2010

@tinika ved pisem,ze mimo skoly trubko 🙂)) teda vtedy,ked tam nie su studenti,ktory su tam normalne ubytovany fragaria je cez prazdniny...

tinika
26. aug 2010

@olienka12 ved pisem ze cez prazdniny je fragaria, ze len asi vtedy je intrak otvoreny

zade
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea487
11. okt 2010

ahojte mamicky,chcem sa opýtat ci mate niektorá skusenosti s detským centrom pána Keppa novootvorá skolka a jaslicky na okružnej ul. v Prešove,beru deticky od 18mes,su otvorene od augusta a cez leto organizovali tábor.
chcem vediet ci nejaké maminky tam nemaju deticky???dakujem 🙂 🙂

juliap
12. okt 2010

@andrea487 nemam tam deticky, ale pocula som na nich dobru referenciu, takze budu zrejme v pohode, skus, ci sa tam neda ist na nahladovu hodinu ...

andrea12737
12. okt 2010

Ahojte,
chcela by som sa vas opytat ako to chodi v monobloku. Idem tam na operaciu so zenskymi vecami, ale vobec nepoznam to prostredie, rodila som v starej a aj tam lezala na rizikovom.. Aky tam je personal, ako to tam chodi na vizite?? Dakujem pekne.

adky
12. okt 2010

@andrea12737 Je to tak ako v kazdej nemocnici. S personalom nemam zle skusenosti-kedze ides na operaciu so zenskymi vecami, tak budes lezat asi na 9 poschodi-tam som bola,su tam mile sestricky 😉

andrea12737
12. okt 2010

@adky jeeej, tak aspon nieco pozitivne..mile sestricky, to je pre mna asi najpodstatnejsia informacia 😀 😉 Dakujem.

adky
12. okt 2010
zanna28
12. okt 2010

@andrea12737 Adi moja mamka bola vo februári na operáciu so ženskými, takže sestričky sú zlaté, akurát sa priprav na dr. Stošekovú je to stará harpia a na dr. Vološinovú tá je naopak mladá na oko milučká ale dosť neskúsená, mamka kvôli nej skoro vykrvácala ☹ .
Držím palce, daj potom vedieť ako si dopadla.

andrea12737
12. okt 2010

@zanna28 ahoj, ale si mi teraz dala s tou mladou volosinovou 😲 .. dr. stosekova, ok zapamatam si to. Ved zajtra idem na prijem tak dufam ze tam bude niekto na izbe kto mi vysvetli ako to tam chodi 😝 tak som dufala ze pojdem do starej porodnice, ale ze maju nejake spory medzi sebou, tak laparoskop premiestnili do monobloku a len tam sa operuje laparoskopicky.. 😒 Inak dakujem, ozvem sa. 😉

zanna28
12. okt 2010

@andrea12737 Joj moja drž sa inak sú tam aj zlatí lekári, napr. dr. Šima môj fešáčik ktorý mi robil sekciu 😀

andrea12737
12. okt 2010

@zanna28 ejha, dobre vediet 😝 😀 😀 Potom podam info ci je stale taky fesny 😀 a o ktorej ste mavali vizitu? klasika o 7,30?

zanna28
12. okt 2010

@andrea12737 jj vizita tak nejak plus mínus, ako dlho sa zdržia na sedení s prednostom.

andrea12737
12. okt 2010

@zanna28 A bude na vizite aj dr. ktori ma budu operovat? Lebo operaciu mi maju robit dvaja dr. zo starej porodnice.

juliap
12. okt 2010

@andrea487 este tu skolku vlastni moja sesterka, takze za nu sa zarucujem, mila babenka ... a myslim, ze na tu skusobnu hodinu by sa tam dalo v pohode ist pozriet

juliap
12. okt 2010

@andrea12737 ked budes mat dr zo starej, tak ti potom na vizitu nechodia, len dr z novej, budete mat klasika izboveho lekara, ten sa pride este pred vizitou opytat, ze ako sa mate, no a potom v pondelok, stredu a piatok normal velka vizita cca o 7h30 ... sestricky potvrdzujem aj ja, ze velmi zlate, menia sa vzdy 9 a 10 poschodie, ale vsetky pomaly su zlatunke ... tak drzim palceky, nech vsetko dopadne o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre