Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
4. jún 2008

zuzli nadherne fotky az na tu kde sa skerim jak opica a najkrajsia je ta kde tak pozeram na lilku podarila sa ti perfektne 😉 a seba si ci nedala s detmi na net?ha ty opica jedna 😀 😉
bude z teba fotografka 😉
ta zuzli co na nich ide puberta?bars vymyslaju tie nase deti

nitka
4. jún 2008

mno osem hodin bar prazdny asi sa zabijem 😀
vsetci su urcite v meste kedze su ekšn v meste

nitka
4. jún 2008

zuzli dufam ze na druhy tyzden stretka robime o dusu 😀
kazdy je pozvany 😀

zuzla2
4. jún 2008

ta znas dobre,ze ja seba nedavam na net 😀
ja dnes tiez bola v meste a lutujem,ze som nesla skor..aj pre malu to bola zabava.. 😎 teda okrem toho,ze stratila cumlik i s retiazkou,ale ta to nepodstatne 😔

ja neznam jak buduci tyzden...nakolko ma prist cetka a aj mm ma brat 2dni dovci (aj ked este neviem,ktore dni),bo sa ide robit detska...

nitka
4. jún 2008

ty zas cakas cetku?ci pana to takleti ten cas ze konec...no sak uvidime co a jak bomoj stary bude chodit asi az do roboty na 16:00 ta budzem snim litac po vonka ale ta aspon jeden dva dni my spolu by nezaskodili 😀
no uvidime nezb´´nace jake ma byt pocko?kedy zacne capat dazd?ja uz ho ocakavam kazdy den 😀

nitka
4. jún 2008

zuzli a sama si bola v meste?co ste robkali?kupili ste v tescu peluchy?bo mi hej a asi pojdem este kupit este raz

zuzla2
4. jún 2008

hej sama...boli sme len tak pozriet na program..
aj plienky sme kupili...a aj dalsi nakup 😎
joj treba mi zehlit a taaaaak sa mi nexce..ale ta uz to bars odkladam,ta musim 😔

nitka
4. jún 2008

ta sak naj pozehli m ta co 😀 😀

zuzla2
4. jún 2008

to by dopadlo 😀
on ma inu robotu...musi odstranit virus co sa dostal na komp 😖

nitka
4. jún 2008

heh ta to na jake stranky chodi ze chyta virusi? 😀 😀 🤐
mam tu troch zakaznikov jupiiiiiii....a doteperil sa tu sef 🙄 🙄 neznam naco ho tu iba dirigovat bude pokym mujednu necapnem 😀

capricieux
autor
4. jún 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej babenky, krasne fotecky
my sa urcite pridame 😉
babulky su rozkosne ale ta i chlopasika vam treba do partie 😀 😀 😀

capricieux
autor
4. jún 2008

ty nitka a ty si kocica, fajne vlasy 😉 tak predpokladam ze som o hlavu nizsia
😀 😀 😀

zuzla2
4. jún 2008

virus odstraneny..zvladol to ani za nie 5minut..on mi furt tvrdi,ze to ja dostanem do kompu virus...ta neznam...sak xodim kuk len na konika,babetko a mimiaukcie+bazar...
capri si vitana 😉

nitka
4. jún 2008

capri dufam ze uz prides diky ale to iba na fotke som cajka 😀 bo to zuzla tak dobre foti inac nazivo ee 😀

zuzla2
4. jún 2008

nitka nepis somariny 😠
ja sikovna,bo uz mam pozehlene 😀 ta mozem dat zas prat,nex sa mi to tu nazbiera...

karolinkafe
4. jún 2008

Baby peknucke fotky ste porobili 😉

nitka
4. jún 2008

zuzla moj stary cital tu co sme pisali a povedal ze i on ma problemy s virusmi ze ja furt zavirujem pc 😅 😀

zuzla2
4. jún 2008

heh..ta na kompe je odstraneny..ta som ho poslala sadnut za book,ze aj tam mi ide to pomaly..a samo,ze aj tam naslo virus 😠

nitka
4. jún 2008

ta ja fzrt na compe lapim trojskeho a neznam skade ale to skor stary ich chyta bo furtom daco stahuje
kaji ako?

zuzla2
4. jún 2008

no sak i my mame trojskeho..i antivirak mame a prd z toho 😖
caf kaji

nitka
4. jún 2008

moj stary tu chce pisat muu cha oskalpujem 😀

zuzla2
4. jún 2008

no ta toto ne...bo ja tu vecej pisac nebudzem 😔 😀

karolinkafe
4. jún 2008

Cafte, no neviem ci tu este ste 😅 U nas je konecne pekne teplucko, dnes som sa bola s kamoskami slnit pri rieke 😎 bolo super

nitka
4. jún 2008

kaji pri rieke?nie pri mori?ja musim ist do dolarka bo som biela jak stena brrrr

karolinkafe
5. jún 2008

No nie pri mori 😅 ale fakt pri rieke, su tam take super velke hladke skaly (ci kamene ci ako to nazvat) a vodopady, krasa 😵 A piesok ti vlezie vsade.... 😕 hlavne ked tak pofukuje ako teraz 😀
Inak som vas musela az z druhej strany tahat, sa nehanbite? 😀

karolinkafe
5. jún 2008

Ja som v solarku nikdy nebola 😕 😅 A tiez som dost biela, ma to az niekedy stve ked sa ma ludia vypytuju "a vy sa nikdy neopalujete?" Ale mam stastie, ze pokozka mi necervenie ale pekne zhnedne, aj ked som bleda. To by si mala vidiet Vikiho ten opaleny vyzera ako cigan 😀 😀 😀

karolinkafe
5. jún 2008

Ale zas na druhej strane aspon ostaneme dlho mlade 😵 lebo je zname ze svetle - blede pokozky maju menej vrasok a keby si videla tie 60-70 rocne baby, co sa cely zivot piekli na slnku ake su zosuverene fuj, hroza 😖

karolinkafe
5. jún 2008

Nechcela by som teda vyzerat takto 😝 😲 😖
http://www.joe-ks.com/archives_jul2005/OldTan.jpg

karolinkafe
5. jún 2008

Inak si tu sama so sebou vypisujem 😒 😅
Videli ste uz toto? 😝 Slabsie zaludky nech sa vyhnu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre