Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
25. jún 2008

jj uz ide
a upili ste daco?
dam malu spat a idem upiect kurca so zemiakmi,zajtra sa mi nebude cet

zuzla2
25. jún 2008

hej ja som si daco pokupila,bo som dostala money na narodeniny 😎
ja neviem co zajtra varit..je este zeleninova polievka..a druhe neviem..teraz uz som zacala varit,tak zeby bolo aj pre malu

nitka
25. jún 2008

tha my mame zeleninovu tiez a na kurca uz dlabem....nechce sa mi...chce sa mi spat
taze konecne si daco kupila i pre seba hej?tha dobre

zuzla2
25. jún 2008

ta hej..este dajake nohavky by bodli..

nitka
25. jún 2008

mala uz spi?nosi klobuciky?ci ruca po žemi? 😀

zuzla2
25. jún 2008

uz asi polhodinu spi..ked tato uspava,ta aj ryxlejsie zaspi...
ta dnes mala klobucik a vynimocne ho ani raz nezhodila a vynimocne ani nevstavala v kociari...dnes bola na prexadzke poslusna 🙂

nitka
25. jún 2008

tha co sa jej porobilo? 😀
mi treba povesat pradlo,neprides?neznasam to...
uz zas tu len mi 2 nezodpovedne matky 😀
cakam stareo ideme oslavovat 😀

zuzla2
25. jún 2008

nepridem 😉 ja vesala vcera i predvcerom... 😉 a treba mi uz zehlit,ale ta sa mi nexce... 😎
sak kukam,ze zas tu len my dve..
my tiez oslavujeme...mm povedal,ze malej narodeninz 😀 sme kupili vino co ma liter a pol a skoro uz nic neni..i to ho riedime s colou 😀
no ta co za prekvapenie si pripravila staremu???

nitka
25. jún 2008

joooj tha to do ip napisem
zuzla sumne 1,5l a riedite colou 😀 ja nenavidim vino...ja kupila sampanske...minule som si dala jeden pohar a uz mi bolo veselo,ta neznam co to 😀

nitka
25. jún 2008

pridala som fotoze mozes kuk 😀

zuzla2
25. jún 2008

uz som urobila kuk 😉 sumneeeee 😎
tiez mame taku co mala sedi v tom kosiku-auticku...ale ta to musim hodit do kompu a sa mi nexce... 😉

ja vino a sladke palenocky najradsej...dakedy na intraku som v poho vypila aj slivku..teraz eee..bo to by nem dobre dopadlo 😀

nitka
25. jún 2008

tha o slivke ani pocuta o hruske ani tolko...momentalne co vypijem je marhula spišska to ani zapijat netreba...minule som pila zlateho puschkina co ja take ee ale šmakovalo mi sak som ich aj popila 😀 ale ta z toho sa opit neda iba ti bude zle z tej sladzaviny 😀
ja uz ma nove vlasy sa musim pochvalit len neznam dat foto do pc 😀 😅

nitka
25. jún 2008

no stary ide domov uz je nedaleko zajtra napisem aka bola oslava 😀
paa bru

nitka
26. jún 2008

ahoooj
nasla som na nete obrucky take ako nase
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

nitka
26. jún 2008

co porabate?mala mi spi potom sa chystam do m esta ked nebude prsat

nitka
27. jún 2008

cafce ja vas dosla iba pozdravit a parem do mesta a potom do roboty 🙄
paaa

karolinkafe
29. jún 2008

Caute ta kde ste vsetky zmizli 😕 Drobceka som tu uz dlho nevidela 😅
Ja som mala vcerajsi den uplny zabijak som bola o osmej rana do pol deviatej vecera na nohach. A len o vode 😖 lebo som ani nemala cas sa najest. Ani neviem ako sa mi to podarilo vydrzat, lebo vacsinou ked "hladujem" tak okolo tretej-stvrtej poobede uz odpadavam 😅
Nitka som volala Vikimu, tak sa ma fajn, len kopec roboty ako vzdy

nitka
29. jún 2008

juuuj kaji a nepozdravila si ho odomna co?moc mi chyba 😢 tak ak s nim budes volat pozdrav ho
kaji ja dakedy tiez takto nejem akonapr vcera len o mineralke ale v tych horucavach mi ani nechuti,nedavno som zjedla parizsky salat a stale ho citim na zaludku,nedobre mi je z neho

zuzla2
30. jún 2008

aaa..sup na prvu stranu 😀
pls kde sa daju v PO kupit koberce??okrem trendu a merkury marketu???

endrixa
30. jún 2008

zuzla este je predajna kobercov na budovatelskej....ale tam kupis take na sposob merkury marketu....ale dost velky vyber tam tiez je...

zuzla2
30. jún 2008

dikes...ked sa bude mm xciet ist,tak pojdeme urobit kuk aj tam 😎
a ty sa este nexystas rodit??? 😵

endrixa
30. jún 2008

o chystam....a najlepsie hned dnes....uz mi to zacina liezt hore krkom....ale nemyslim, ze maly sa bude ponahlat....tak uvidime...ale to neplo fakt nerobi dobre....

capricieux
autor
30. jún 2008

ahojte kocky
hlasim sa zas trochu z muzikovho compu, moj este stale nie je pojazdny, ale uz mam tento nahradny tak sa mozem znova ozyvat 🙂
cau endrixa, heh ta sup sup nech mozeme kocikovat 😀

endrixa
30. jún 2008

capri nooo hej ... ale ked malemu sa nechce .. .sak dobre mu je .. pri mamke .. 😀

endrixa
30. jún 2008

bude lenivy po otecovi ..

karolinkafe
30. jún 2008

Nitka ta som mu vravela, ze co sa neozyva. Mi povedal, ze nema cas, tak som mu na to povedala, ze moze mi sms napisat aspon ked na zachode sedi 😀 A inak aj mne v lete nechuti velmi jest. Hlavne pijem (teda vodu 😅 a dzusy) ale ked sa najem, tak mi je z toho tazko.
Ahoj endrixa, my sme sa tu este nestretli 😉
Hej nitka a pekne obrucky mate. Ale tvoj muz bude mat len cistu, ci tiez s kamienkami? 😅

endrixa
30. jún 2008

ahoj karolinkafe .. nie este nestretli ...

zuzla2
30. jún 2008

cafce 😎
endrixa este vydrz..viem sa mi to hovori..ale ja som minuleho roku tiez tak trpla 😖 boli horucavy a este som aj nenormalne opuchala ☹ najhorsie je to cakanie..ale na konci ta caka babetko - Max 😉

endrixa
30. jún 2008

no zuzla....ved uz neviem sa Maxa neviem dockat....ja tiez v tej kategorii tych stastnych co slonie labky maju....tazek len sedim, lezim a cakam....a intenzivne citam konika...tak vas zdravim kocky..... 😀

zuzla2
30. jún 2008

kym mas tlak v poriadku,tak je to ok...ja som ho mala zly 😖 a proti opuchom som robila vsetko mozne...macala ix v studenej vode, natierala liotonom,alpou..nic nezaberalo...

ale hlavne a to ti uz isto vela bab poradilo sa este vyspi...lebo ja uz rok neviem co je poriadny spanok 😠 cakam a cakam,ze kedy ma mala prekvapi a prespi celu noc 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre