Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

klobucik
26. feb 2009

Mi mame oslabenu imunitu a rybomunil na m doteraz nezabral uz sme mali 3. tak teraz berieme broncho vaxom a zatial sme chvalabohu 2 mesiac zdravy. klop klop.
Ale co s toho ze ja ju doma liecim ked ine matky davaju do skolky deticky chore? az mi je ich luto ako ich tam vidim chorwe unavene a v skolke. Moj nazor nato je ze chore dieta ma byt doma a ma mat svoj klud a nieto este byt v skolke a tahat sa po vychadzkach a zbytocne sa trapit. ☹

klobucik
26. feb 2009

hej hej mame male steniatko lebo taaaaak strasne chcela tak jej tatik kupil 😉 Teraz ano teraz je zdrava az prilis . 😅 Uz teraz mam pocit ze je 20,00 vecer. A to ju musim dnes brat so sebou k lekarovi to si zasa uzijem 😒

klobucik
26. feb 2009

Ale aspon vyskusam novu sedacku 😅 😅

danielkapo
26. feb 2009

No super teda, snad budete pokracovat v tom trende 😉 ze nie je chorucka...chore dietatko do skolky isto nepatri, no niekto mozno nema inu moznost ☹ A akeho psika mate? takeho nejakeho izboveho?

no, vyskusas, aj mala vyskusa 😉

klobucik
26. feb 2009

ne ne nemame izboveho. mame bulteriera.manzel nechcel takeho izboveho. Utekam lebo idem na kontrolu na gastro tak drzte prsta nech mi to dobre dopadne. 🙂

danielkapo
26. feb 2009

drzime 😉 pa

klobucik
26. feb 2009

halooo halooo kde ste kto? 🙂

danielkapo
26. feb 2009

my sme tu....ako bolo? vsetko oki?

uz sme navarili, este trosklu upratat 😖 ostatni asi maju vela prace 😉

klobucik
26. feb 2009

dopre to dopadlo vsetko ok. Vdaka bohu. Som sa tam zdrazala 2 minuty. To su lekari v dnesnej dobe. Kuknu a podla farby vyzeras dobre 😉 Mi nemame navarene neviem co mam varit a ani som nestihla rozmyslat . 🙂 Upratat treba aj mne. ALe pri malej nemam sancu. 😠 Co dobreho ste varili? nech sa prideme najest 😅

ivana82
26. feb 2009

Ahojte, jeden den doobedu tu nie som a pridem o veeeelku debatu...strasne,my sme stihli prechadzku a nakup, obed mame navareny, takze sa hrame, kecame teraz sme dopapali, grcli a nechce byt v sedacke, ale len rukach a na kolenach sediet a pozerat na notas alebo tv, alebo citat knihu ...vytesujeme sa ...
a vy ako? Danka ako sa ma Simonka? Kedy opakujeme prechadzku? 🙂

danielkapo
26. feb 2009

no tak hlavne, ze je to ok

😀 nuz mne sla sestra kupit pizzu 😀 a robila som malej polievocku zeleninovo mrkvovu a este kuracinku jej do toho dam...a ma obed 😅 taketo varenie mjam najradsej..pridte objedname pizzu aj pre vas 😀

klobucik
26. feb 2009

akurat som nad tou pizzou rozmyslala. 😉 Inak baby mohli by sme dat nejake stretko. Kto chce prist k nam sme sami az do neskoeho vecera. uz 2 de ☹

klobucik
26. feb 2009

Ivi si uzijes teraz. nasa mala bola naucena na ruky samozrejme tata ju naucil a ja som ju potom vkuse na rukych nosila. Inak nasa jak bola taka mala stale chcela byt v tom vajicku. vacsinou v kuchyni n a stole. Chytala pachy 😅

danielkapo
26. feb 2009

oprava poliavocka zemiakovo mrkvova 😀

no stretko by sme teda nejake mohli....my so simonkou vsak az ked jej tie sopliky prejdu, aby nikoho nenakazila 😉 no nieco zorganizovat mozme

ivana82
26. feb 2009

Klobucik, nas je ticho vp vajicku tiez len v kuchyni na stole a pozera ako ja varim, a beham okolo hrncov a spievam (falosne) s radiom a cd a vtedy sa rehoce akoby bol vo svojom zivle 😀 😀 😀

klobucik
26. feb 2009

ja uz lustrujem stranky s objednavkami z e co by mi asi tak mohlo chutit. Mala mala polievocku a tiez jej nieco ukuchtim este ked sa zobudi. 😉

ivana82
26. feb 2009

Som vsetkymi dvadsiatimi svojimi a dvadsiatimi Tonuskovymi za ...aj maly skace ...

klobucik
26. feb 2009

nasa bola v kuse vo vajicku prikladam foto do albumu ako dokaz . 🙂 a este mi zaspavala pri pocitaci na stole.to s jednou rukou som ju hojdala a druhou pisala n a klavesnici . 😅

danielkapo
26. feb 2009

Ivanka, mala uz celkom ok, take dva dni a bude super 😎 a potom prechadzky zase ....pridate sa, nie? 😉
no nic baby, dosla pizza, ideme papat 😝

klobucik
26. feb 2009

bru chut mysli aj na nas. 😀

ivana82
26. feb 2009

Ja teraz fungujem takto - maleho mam na lavom kolene, on krici, rozprava a hneva sa, lebp nemoze buchat po klavesnici ako ja, drzim ho lavou rukou a pravou tukam do klavesnice ... ta kedy dame stretko? ked budete vsetky a vsetci zdravi?

ivana82
26. feb 2009

Dani, prajeme dobru chut k obedu ..mnamky, mnamky ...ak si s Marikou, tak ju pozdrav ... a ze tiez prajeme dobru chut ... dame na pondelok prechadzku?

klobucik
26. feb 2009

no prosim t a co si to ty za matku ked mu nedovolis buchat po klavesnici? 😝 😀 😀 😀 Srandujem .
Inak baby na obed uz papam rohlik a tofu . 😀 😀 ale navarit nieco musim ale co to uz netusim . Stretko dame kedykolvek aj dnes. 🙂

ivana82
26. feb 2009

Dnes nemoze Danielka, lebo ma SImku este trosku chorucku, ale pondelok by bol super...kto sa prida? 😀

danielkapo
26. feb 2009

heh klobucik dobre si si navarila 😀

ivi, marika nie je doma....niekde v meste je....v pondelok moze byt 😉 este dohodneme

klobucik
26. feb 2009

v pondelok ide nasa do skolky aspon na jeden den lebo ak to takto pojde dalej tak si budem kupovat farbu na vlasy proti sedinam 😀 😢

klobucik
26. feb 2009

Ze? Ale po prvom kusku tofu som to vzdala. 🤐 Varit by som chcela nieco bez masa. Lebo u nas v jednom kuse iba maso. Ale nie koli mne. 😉 ja mas ani nemusim

ivana82
26. feb 2009

a vikend? asi nie, co? 😀

klobucik, fajne menu ... nam navaril manzel vcera, aby mal aj na dnes do prace...chcel varit, tak som ho nechala ... iniciativny kuchar, tak nech vari ...ja som s malym oddychla...

danielkapo
26. feb 2009

no ved mozme kedykolvek

klobucik
26. feb 2009

Fajne fajne takj na grcku. Som bola vencit. A co fajneho st e mali Ivi? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre