Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

juliap
18. apr 2011

pobavte sa babulky: Zásady dobrej gazdinky
1) Okná umývam málokedy, pretože milujem vtáky a rozhodne nechcem, aby si zbytočne rozbíjali hubu. 2) Podlahy nevoskujem, pretože myslím na bezpečnosť svojích hostí. 3) Hmyz mi nevadí. Každý chrobák má meno a súhlasí so všetkým, čo poviem 4) Jar...né upratovanie nerobím Mám rada všetky ročné sezóny a nechcem, aby tie ostatné žiarlili. 5) Neplejem záhradu, pretože nechcem mariť Božie úsilie. 6) Nevarím moc chutné jedlá, pretože nechcem zbytočne stresovať svojich hostí, čo majú uvariť oni, keď prídem ja k nim. 7) Nevyhadzujem staré veci. Manžel nemôže nič nájsť aj tak, načo ho pliesť ešte viac. 8) Nežehlím. Rozhodla som sa veriť ceduľkám - ,, nekrčivé " . 9) Nestresujem sa ničím. Kto to robí - umrie mladý. A ja chcem vydržať čo najdlhšie! A pamätaj ! Uprataný dom je znakom, že máš príliš voľného času !!! PS: Ktorá z vás sa tým nebude riadiť a nepošle to ako inšpiráciu ďalším priateľkám, riskuje, že bude vyrazená z klubu moderných žien 😀 😀 😀

bastilly
20. apr 2011

ja som z KE takze som tu aj rodila v starej nemocnici, podla mna sa nemas coho bat , ja som mala super lekarov aj sestricky, ani domov sa mi nechcelo🙂

gabinka79
5. máj 2011

Ahojte! Chcem sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť dobrú pediatričku v PO? K akým pediatrom chodíte so svojimi detičkami? 🙂

marcovka
6. máj 2011

@juliap 😀 😀 😀

marcovka
6. máj 2011

@gabinka79 ahoj ja chodim na Svaby k dr.Buzggovej velmi som snou spokojna tiež mi ju oporucili kamošky 😉

juliap
6. máj 2011

@gabinka79 zalezi aj kde byvas a ci sa chces presuvat hoci aj po celom PO k dr.

lucka527
7. máj 2011

ahojte mam v plane otvorit v presove jaslicky.teraz ked je schvalene to preplacanie jasiel chcem sa popytat ci niektora nema v plane davat deti do jasli a pracovat niekdy v priebehu tychto mesiacov 🙂 chcem to urobit lacnejsie ako jasle v PO a chcem aby tam bola bud celodenna poldenna alebo hodinova starostlivost 🙂 takze prepacte ze som sa vamtu vtisla iba ma napadlo opytat sa tu 😉

olienka12
8. máj 2011

@marcovka si spokojna s buzgovou? hmm ta co ja viem.. ja som chodila vedla ku karabinosovej a furt ked ju zastupovala tak som skoncila s antibiotikami...

monikapalo
8. máj 2011

@lucka527 Ahoj, pekna myslienka, ja by som to aj brala, no horsie je to z pracou. No clovek nikdy nevie, mozno sa naskytne nejaka prilezitost a budem potrebovat Tvoje sluzby. No zial, zatial to nie je aktualne, ale prajem Ti vela uspechov a uspesne otvorenie jasliciek.

monikapalo
8. máj 2011

@gabinka79 Ahoj, ja chodim s malym ku Dr. Balazovej do Polikliniky na Sekcove, nemam voci nej ziadne vyhrady, no je pravda, ze zatial sme este chori neboli.

zvonkohra
8. máj 2011

ahojte sorry ze som vam tu vosla...ale nuda 😀
@gabinka79 zalezi kde byvas ak na sekcove poradim ti dr.balaza na poliklinike na sekcove moc super dr

lucka527
8. máj 2011

@gabinka79 ahoj ja mam na svaboch dr. blanku kralikovu a som spokojna zatial ziadny problem som s nou nemala

marcovka
8. máj 2011

@olienka12 tak zatial som,mala nebola chora,ale aj pristup ma normolni,lebo ked pocuvam niektore kamosky aky pristup ma ich pediater ajjjaj ☹ tak som rada kde sme 🙂

gabinka79
8. máj 2011

Bývame v bližšom centre PO. Blízko Levočskej. 🙂 Ďakujem za doterajšie rady. Bola by som radšej, keby sme mali lekárku blízko bydliska. 😉

juliap
9. máj 2011

@gabinka79 tak my chodime do Muco k dr. Zacharovej a ja som s nou maximalne spokojna, ma aj zlatu sestricku, neviem, co je pre teba pri vybere dr dolezite, nasa napr. ak to nie je nevyhnutne, radsej pocka s ATB, mas u nej moznost zapaloveho testu okamziteho, dole je laborka, takze aj KO ti urobia za 10 minut, ak by si chcela telefon, tak napis IP ... je tam este dr. dzupinova, ale k tej mam ja dost vyhrad ... potom je vyborna detska dr na sidlisku III v trafe, ale pojde uz do dochodku, tak sa neoplati asi k nej si davat kartu, no a v centrume su tiez detski dr, ale na tych ja nemam referencie

mirka12011
9. máj 2011

@gabinka79 my chodime na levocku k doktorke.....

gabinka79
9. máj 2011

Dievčatá, ďakujem Vám za rady. Premýšľam nad Jurigovou. Nepoznáte ju niektorá?

medyna
10. máj 2011

@gabinka79 ahoj, ja chodim ku Jurigovej, tiez byvam nedaleko, tak preto. Ja s nou problem nemam ziadny, ale zatial sme (nastastie) chore neboli ..... Potrebujes vediet nieco konkretne?

mirka12011
10. máj 2011

@medyna to je ta stara? nalavo?

medyna
10. máj 2011

@mirka12011 no, ona je asi tak cca 50-tnička

mirka12011
10. máj 2011

@medyna v okuliaroch? prve dvere ked vojde dnu nalavo?

medyna
10. máj 2011

@mirka12011 ale kde myslis? Ona sedi na Zelezniciarskej a tam je len ona a pred dnou dvere je zubna ambulancia pre deti .....

mirka12011
10. máj 2011

@medyna kua ja ye na levockej bo tamta je hnusna....

medyna
10. máj 2011

@mirka12011 he-he .... ta nasa je celkom v poho, ale ako vravim, este sme vazny problem nemali ..... 🙂

mirka12011
10. máj 2011

@medyna klop klop

medyna
10. máj 2011

@mirka12011 sak to ...klop - klop ....... a ty chodis az na Levocsku? som citala .... Ku komu?

olienka12
10. máj 2011

@gabinka79 k jurigovej chodia kamosky s detmi nepocula som nic zle na nu skor naopak

olienka12
10. máj 2011

@mirka12011 ty nebyvas na sekcove? hmm ja som myslela,ze hej 🙂

olienka12
10. máj 2011

kocky v nedelu ideme s kociarikmi na sarissky hrad. druhy rocnik,davam do pozornosti, rada Vas tam stretnem

gabinka79
10. máj 2011

Dievčatá ďakujem za info. Ja sa rozhodujem medzi Jurigovou (na Železničiarskej) a Herdickou (na Levočskej). Ale zatiaľ vyhráva Jurigová, a to kvôli tomu, že je sama - nie sú tam iné detské amublancie (okrem zubnej). No je pravda, že ešte neviem, či nás zoberie - ale najskôr som si chcela čo-to pozisťovať. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre