Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

babulena
25. feb 2013

@michaela18 ahoj,my sme v Ballinasloe,to je medzi Galway a Dublin.Vo Waterforde býva spolužiačka zo zš a zároven aj suseda,maju 3synov,Leščakovci

katka.sa
2. mar 2013

Ahojte písala som aj do temy o športe ale tam mi nik neodpovedal tak skusim aj tu. Tu to viac žije 🙂 Hľadám plavecku školu pre 5r syna. Mali v škôlke plavecký kurz a veľmi ho to bavilo. Chcem aby pokračoval ďalej v plávaní. Poznáte niekoho kto sa venuje deťom v tomto veku? viem že kidfit.sk je veľmi dobrý ale plávaju s detmi iba do 6rokov. a nechcem zase o pol roka meniť malenu prostredie. a isť zase niekam inde. Našla som ešte
http://www.plaveckaskola.host.sk/
http://www.esofia.sk/
ale o nich nemám žiadne referencie. Pozná ich niekto?

juliap
3. mar 2013

@katka.sa ta plaveckaskola, to je pokracovanie z kidfit deticky tam chodia, urcite ak ma vztah k plavaniu, tak dat bud na majovku, alebo mirka nespora, maju 1x v tyzdni telesnu v bazene + na mirka nespora je trieda plavecka ...

adri266
3. mar 2013

@babulena ahoj, http://szs-presov.edupage.org/
toto je sukr. bilingvalna skola, no neviem Ti povedat, ci su vsetky predmety v AJ, Skus sa informovat. Ale pozor, tusim sa za nu plati

katka.sa
3. mar 2013

@juliap dakujem za odpoveď , syn je už prihlásený na zš kupeľnu, skusim zajtra zavolať do tej plaveckej školy len mi vadí že maju dost neskoro plávanie od 17-18h

juliap
3. mar 2013

@katka.sa neviem, ci je tam info o case aktualne, dcera sice 15rocna, chodila minuly rok a mali plavanie od 15h30 do 16h30, takze mozno maju skor ...

katka.sa
4. mar 2013

@juliap ak tam tvoja dcéra chodila tak mi môžeš na niektoré otázky čo ma zaujímaju odpovedať aj ty 🙂 zaujíma ma či je to iba kurz teda odplávaju 16hod za 100,- a končia ? vieš ja hladám niečo kde by mohol chodiť pravidelne dlhodobo kým by ho to bavilo. ale ked tak čítam ich kurzy tak by to aj celkom šlo lebo teraz maju jarný so začiatkom 2. apríla ten trvá 2mesiace potom su prázdniny a začínaju zase 8. októbra To by aj vyhovovalo aby sme sa v škole zabehli 😎
Kde maju bazén?

juliap
4. mar 2013

@katka.sa dcera chodila na majovku, bol to ten 2 mesacny kurz, chodili so spoluziackou a presne tak chodili nejak od aprila do juna, teraz uz chodi na strednu, takze viac ucenia, tak uz na dalsie nechodi ... skus sa tam na vsetko popytat, instruktorov tam maju simpatakov a rodicom pekne vysvetlia o co vlastne ide ... ak chces dlhodobejsie, tak sa na to opytaj, lebo toto sui vsetko kurzy, kde sa deti ucia plavat a ucia nove styly plavecke, nie su to vlastne kurzy na to, ked sa chce dieta dalej rozvijat, lebo ho to bavi a chce sa tomu venovat.

babulena
4. mar 2013

@adri266 dakujem,už som sa s nimi kontaktovala

katka.sa
5. mar 2013

@juliap dakujem písala som im včera mail. tak kurzy maju iba o 17-18 lebo tak maju prenajatý bazén. Nám to velmi nevyhovuje ☹ no skusime to z manželom nejak zosuladiť, lebo plávanie sa mi zdá najvhodnejší šport 🙂

fely
23. apr 2013

Ahojte, budu s dětmi na víkend v Prešově a ráda bych s nimi šla na dětské ihrisko.... poradíte mi kde poblíž centra je aspoň nějaká šmýkalka nebo nějaká prolízka, kde by se mohla dcera vyřádit?

juliap
30. apr 2013

@fely pokial chces ist do herne, tak na sidlisku III mas hned 2 Sidielko pri Kauflande a Cik cik domcek pri Tesco, ak myslis vonkajsie ihrisko, tak bud klasika dopravne ihrisko na jazdeckej, alebo detske ihrisko na sidlisku III za kauflandom. v centre mesta mas priamo pri frantiskanskom kostole zahradu umenia, je tam 1 smykalka, hojdalka a domcek. vsetko si vies najst aj na internete, pri vnutornych herniach tam mas uvedene otvaracie hodiny

mimi36
9. máj 2013

@andrea12737 ahoj, bola si u dr gajdoša, bola si spokojná? Mne treba ísť s novorodencom na kontrolu tak zisťujem čo a ako...

molly28
23. júl 2013

ahojte prešovčanky...dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

fely
21. aug 2013

Ahojte, o víkendu se z nás stanou Prešovčana 🙂 Budeme bývat na sidlisku 3 a chtela jsem nabídnout cez 20 bananových krabic plus nějake "obyčajne". POkud víte o někom kdo sa stěhuje a využije krabice, tak dejte vědět. 🙂

palesandra
29. aug 2013

@michaela18 ahoj, aj ja som z okolia presova a zijeme v irsku a sk tak na striedacku, my sme v carlow 🙂

michaela18
29. aug 2013

@palesandra ahoj posielam ti PM

michell
3. sep 2013

Ahojte maminky trosku od temy ale skusim sa vas opytat neviete nahodou niektora mi poradit nejake prijemne miesto salonik na prenajom nie velmi drahy na oslavu narodenin dakujem za kazdu radu Miska

ateh
21. sep 2013

ahojte ste tu niekto aj z obce KOBYLY?

mmaarrttiinnaa
12. okt 2013

ahojte mamičky mám na predaj vstupenky do aquaparku Delňa .Ak mate niekto zaujem napiste IP vysvetlim podmienky v sprave

lemka
14. okt 2013

A je niektorá z Vás taká čo má pár mesačné bábätko a býva niekde v okolí Budovatelskej, Škultétyho, Pavlovicovho námestia a tých končinách? Ja nemám v okolí žiadnu mamičku ktorú by som poznala.

mexico_16
21. okt 2013
mimamimi
14. nov 2013

@lemka AHoj, ja síce nie som z týchto končín, ale som z Prešova a potešilo by ma, keby som mala niekoho na spoločné kočíkovanie, veď dá sa zájsť aj do mesta a tak. Môj drobček má teraz 4 mesiace. 🙂

fely
18. nov 2013

Ahojte, nevieteo nejakej opravovne odevov? Potrebovali bychom opravit zip u zimneho kabatu a neviem,do akej opravovny zajst... Dakujem

ikushik
12. dec 2013

Ahojte, je tu nejaka tehulka ? 🙂

babulena
14. jan 2014

ahojte,neviete či náhodou v prešove nie sú nejaké tanečné školy alebo súbory pre deti,ale myslím malé,od 3 rokov,naša malá je velmi šikovná,stále tancuje a velmi dobre napodobnuje tance ktore vidí.

dankariska
15. jan 2014

@ikushik Ahoj 🙂 Tak asi iba ja zatial...

ikushik
15. jan 2014

@dankariska jeeej tak to som rada 😉 cakas prve babatko?

dankariska
15. jan 2014

@ikushik Ano, je to nase prve babatko 🙂 Takze sa zo vsetkeho noveho velmi tesim a je to pre mna taky zazrak aj sranda :D Vy ste na tom ako?

ikushik
15. jan 2014

@dankariska u nas tak isto, pozeram ze sme spolu pisali aj v teme o gynekologoch 🙂 teraz je u mna prelomove obdobie, tak sa bojim ci bude vsetko v poriadku.. na kontrolu mam ist v utorok, taktiez odbery prve. na meranie by som chcela ist do Ke tento tyzden sa objednam. bola si na 3D ultrazvuk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre