Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

andrea487
22. jan 2011

baby neviete náhodou,ako je otvorený ekopark zajtra,nevieme kam zajtra tak by sme sa sli este raz pozriet,ale googlim googlim,a nic,stránku nemajú vobec aktulizovanú 😖
v tej galérii sme boli v piatok malá sa vysalila,super typ kam ist s detúrencami.. 🙂

adky
23. jan 2011

@andrea487 EKOpark Holá hora je v pracovnom týždni okrem pondelka, ktorý slúži ako sanitačný deň, otvorený od 10:00 hod. do 14:30, cez víkend od 13:00 do 15:00..............nasla som to cez google: http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=11517 😉

andrea487
23. jan 2011

dakujem adky 🙂 ,ale také info som vygooglila i ja na korzári,sme,pis,ale to všetko je staré 1-2roky 😀
myslela som niečo aktuálne či ste tam niektorá nebola teraz niekedy. 😀

zade
23. jan 2011

@olienka12 super tip, skvela akcia, no... boli sme tam dnes. Natrepala som do auta aj male babatko a kde nic - tu nic. je nedela. Dvere zatvorene, nikde nikoho, mobil z letaku nikto nedviha. V mojom pripade nikdy viac!!!

andrea487
23. jan 2011

ach zade,tak to by som bola dost nastvaná 😖
mi sme boli v piatok,a boli sme tam sami,cca,45min. a tá pani nám vravela,že cakali vacsiu ucast,že už raz to bolo a bolo viac ludí,no ja som jej hned vravela že to je slabunko spropagované... ale zvlástne že takto v nedelu,ked mohli mat vacsiu ucast ako cez týžden.. 😒

olienka12
23. jan 2011

@zade ejha tak to je divne, o kolkej ste tam boli?

olienka12
23. jan 2011

@zade kamoska bola dnes a v pohode otvorene bolo

zade
24. jan 2011

od 14.OO do 14.30

olienka12
24. jan 2011

@zade hmm tak to je teda zvlastne kamoska tam dosla 14:20 a bolo otvorene boli ste spravne? stretli sa tam dokonca dve tuto z konika

zade
26. jan 2011

@olienka12 mhm, boli sme tam dnes. Babatko mi mamka kocikovala po sidlisku a ja so starsou sme vyrazili do "cirkusu?, tak si to nazvala. Skutocne vysvitlom ze sme neboli v muzeu, ale oproti cez cestu v informacnom centre. Vystava je nadherna, urcite odporucam 🙂

olienka12
26. jan 2011

@zade super som rada,ze sa to vysvetlilo 🙂 a pacilo sa 🙂

olienka12
25. feb 2011

Kocky v nedelu o 16 v Sarisi v kine je predstavenie cervena ciapocka babkove divadielko vstup je 1,50 a predstavenie trva 45 min.

randarka
7. mar 2011

Ahojte vsetky mamicky, ktorym nie je lahostajne, ako svoje dieta vychovavate. Momentalne pracujem na bakalarke, v ktorej sa zaoberam tym, ci vychova a starostlivost v prvom roku ma vplyv na neskorsie spravanie dietata. Ak by ste mali cas a chut pomoct, tak mi mozete vypnit dotaznik (pre mamicky deti 18-36mesiacov), staci kliknut na tento link (pripadne skopirujte do vyhliadavaca) :
http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?su...
Je to ananymne. DAKUJEM

stevka33
10. mar 2011

Ahojte mamicky prešovčanky, trosku vam skocim do temy, hladam nejaku kamaratku na kocikovanie, klebetenie a tak. V Presove vela mamiciek nepoznam a rada by som sa touto cestou zoznamila s nejakou mamickou.
Ja mam 25 rokov ,5 mesacneho drobceka a byvam na Sidlisku II, tak ak chodite so svojimi detickami na prechadzky okolo Torysy, co tak sa stretnut
Dvom je vzdy veselsie na prechadzke ako samej 😀

juliap
10. mar 2011

@stevka33 pisala som ti IP tak pozri

tinika
10. mar 2011

@stevka33 ahoj ja som na II byvala 20rokov 🙂 teraz som na sidl. III a kludne sa mozes pridat 🙂

andrea487
22. mar 2011

maminky kde chodia vaše detičky do školok?aké máte skúsenosti so školkami v Prešove,ja počuvam najviac chváli na Elbu,a na Sabinovskej,malú mám možnost dat bezproblémovo na Mukačevskú,no mám to dost od ruky 🙄
najbližšie máme Majáčik no nepoznám nikoho kto by tam chodil..
dakujem 🙂

mirka12011
27. mar 2011

@andrea487 majacik je hrozne drahy....inak je super....davalo sa tam 7000sk na mesiac neviem kolko je to teraz....

zade
30. mar 2011

@olienka12 ahojm, MM bol s dcerku bolo to pekne, tento viked sme boli tu v DJZ na Danku a Janku - mna to vobec neoslovilo ☹ , dcerke sa to pacilo, no bolo to drahe a slabe. Viac sa mi paci styl divadla portal 😉 Ak budes vediet o ich predstaveniach, daj tip. Dik.

olienka12
30. mar 2011

@zade teraz v nedelu mali predstavenie ked bude najblizsie dam vediet

bambina
31. mar 2011

ahojte maminky, prosim vedeli by ste mi poradit sikovnu pekarku v PO a okoli. mala bude mat o chvilku narodeniny a rada by som jej objednala marcipanovu tortu s motivom Macko Puf alebo Mickey Mouse. vdaka 🙂

tinika
31. mar 2011

@bambina napis anibas tu na konovi, ona robi krasne torty

bambina
31. mar 2011

@tinika dakujem. urcite jej napisem 🙂

martinka05
31. mar 2011

@andrea487 ahoj, moja malá chodí do Mamajáčika už tretí rok a som veľmi spokojná. Ak máš nejaké otázky kľudne mi napíš do IP, ak budem vedieť rada odpoviem 🙂

tinika
31. mar 2011

@bambina nie je zač 🙂

zade
4. apr 2011

Ahojte, baby chodili ste niektora s babatkom na plavanie do KidFit? Ake to tam je? Moja dcerka bude mat 4mesiace a zvazujem to nikedy v maji resp. v lete. neviete mi poradit? Dik.

olienka12
4. apr 2011

@zade my chodime teraz sice mame preruseny kurz lebo maly je od posledneho ockovania v kuse chory ale chodime od pol roka od vtedy su babatka v bazene do pol roka su vo vani. je to v pohode keby moj maly tak nevystrajal nepacia sa mu kolektivne vykonavane veci vo vode 🙂) ale dalo mu to vela po kazdom kurze bol pohybovo stale lepsie a lepsi

stevka33
4. apr 2011

@olienka12 mozem sa opytat, vidim, ze sa bavite o plavani a ja sa chystam s malym zacat chodit, mame 6 mesiacov, vedela by si mi dat kontakt na nich a ktore dni o kolkej je plavanie?

olienka12
4. apr 2011

@stevka33 kontakt ti dam, musis sa prihlasit cez web oni sa ti ozvu na uvodnu hodinu kde ti ponuknu termin kedy by ste chodili su skupinky a stale rovnako by ste mali. http://www.kidfit.sk/

bastilly
5. apr 2011

ahojte mozem sa opytat kde sa daju v Presove kupit autosedacky...nejake obchody, dakujem.....keby ste vedeli aj internetove stranky (ale len PO)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre