Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

capricieux
autor
8. apr 2009

ahojte
ja chcem hlavne karolinke pogratulovat 🙂 super 🙂

danielkapo
8. apr 2009

Ivanka ahoj tu som 😉 no popis nieco, ake pokroky robi toninko hm?
uz by sme mohli niekedy zopakovat prechadzku, co povies? 😉

adrianamickova
8. apr 2009

ahojte....dopisovatelky... 🙂
prajem krasny den a hlasim +3stenata 😕

adrianamickova
8. apr 2009

dnes ste zacali skoro....a z ostra 😖
idu sviatky....pokoj a veselu naladu 😀 😀 😀 😀

ivana82
8. apr 2009

toninko robi pokroky, snazi sa blabotat, s oporou uz sedi, v sedacke ho uz musim priputavat, ked ju mame doma, lebo uz by niekam aj siel 😀 robi take cosi ako sklapacky...po velkej noci ideme na prikrmy, taze sa tesim na to ako ma oprska mrkvickou, lebo tu nemusi 🙂

danielkapo
8. apr 2009

nuz adi zostra....myslim, ze kazdy tu bol jemny az az a na jozina najma...a on to zjavne pekne vyuzil 😒
ale veselo nam je 😉
co budete s tolkymi havkami robit?

danielkapo
8. apr 2009

ivana no super....sikovny je 😉 a ze sklapacky 😀

ivana82
8. apr 2009

pripomenul mi telesnu na skole 🙂 😀

ivana82
8. apr 2009

adi, reagovala som len na to, co sa pisalo ...a velmi jemne si myslim...a hlavne slusne ... ozaj, co budete so steniatkami robit? predate? aka je to rasa?

danielkapo
8. apr 2009

ivana stare dobre casy.... 😀 nasa telesna....a fitnis centrum 😀 😀 😀

ivana82
8. apr 2009

😀 😀 😀 😀

dada27
8. apr 2009

naša Katka tiež ,keď lezí na brušku precvićuje chrbticu,robí lietadielko /ruky aj nohy hore/ a na kaźdého vyplazuje jazyk /posledná fotka v albume/ 😀

ivana82
8. apr 2009

dani, som si pospominala na ucitelku a ucitela ... jooooooooooj, stare dobre casy...ale teraz su krajsie s drobcekami

danielkapo
8. apr 2009

dada super ksichtik 😝
ivana vsak i ja...nechcem menovat, lebo ktovie kto to tu cita (mozno aj oni) aj ked predstavit si to neviem 😅 no jo to bolo srandy ....
teraz su najkrajsie 😉

ivana82
8. apr 2009

dani ani ja som radsej nemenovala ...

danielkapo
8. apr 2009

vidim vidim...

ivana82
8. apr 2009

jaaaaaaaj, ideme sa prebalit, smrdi nam ritka ... co za poklad tam aasi najdem 😀 😀 😀

monky1
8. apr 2009

ivi, vzacny 😀 😀 😀

vies si predstavit, co by bolo, keby tam nebol? 😀

danielkapo
8. apr 2009

ivi 😎
no idem upratat a vonku....pekny dnik vam

ivana82
8. apr 2009

aj vam dani...
monky, nasla som nasla a bol vzacny az na chrbatiku 😀 keby tam nebol tak masirujeme jedna radost...

monky1
8. apr 2009

tukam a tukam a neodosiela mi to....hm, zvlastne 😖

monky1
8. apr 2009

no a teraz to odoslalo 😠 😠 😠

klobucik
8. apr 2009

No som s5 😀
Vidim ze drahy Jozehf sa nam tu dnes rozbehol.... Tak uz len par slov k tebe Jozef :
1, NAUC SA SLOVENCINU JE TO TVOJ RODNY JAZYK TAK HO NEKAZ ...
2, Prestan robit s Tini debila..... A nerob debilov ani z nas tu ... Akurat ukazujes aky si primitiv...Vies kolko krat som s nou stala pod tvojou bytovkov a ty si si vymyslal debility? Az to bolo trapne tak prosim ta spamataj sa...
A to najhlavnejsie je ze Bez uz do riti a nekaz tu ovzdusie... Ale sak na teba plati jedno slovenske porekadlo : Pdaj niekomu palec a zozere ti celu ruku.... Alebo este jedno ma napadlo... POmoz niekomu a ten ti naoplatku osere plot.... Ale to druhe plati pre teba asi skor... Prijemny den ti prajem a tvojej malej pevne nervy s takym odicom aky si ty.... Absolutne si ju nezasluzis...

klobucik
8. apr 2009

Nooo Baby tak stretko by sme mohli dat zajtra co vy nato? Niekde vonku by sme sadli ....Fajne teplucko je .

ivana82
8. apr 2009

ako som uz napisala, ja suhlasim so stretkom, len dajte vediet kedy a kde...nemohlo by to byt niekde na sekcove?

klobucik
8. apr 2009

Nam je to jedno mi prideme autom.Monky ides s nami?

ivana82
8. apr 2009

monky je chora aj s hankou a idu zajtra k rodicom pokial si dobre pamatam...danka ides?

klobucik
8. apr 2009

Ahaaaa. Tak prideme sami.Kto byva na 2 - 3 moze ist s nami sutom .

danielkapo
8. apr 2009

No ja by som sla....na sekcov to nie je daleko...len mama zajtra naplanovala uratovanie 😒 ale tak nejako dohodnem 😉 mi napadlo, ze keby bolo pekne tak nie je otvorene to na solivare ako je aj plaza beach? su tam aj pre deti (vacsie) preliezky a da sa sadnut aj von....-teda ak to funguje aj teraz...

ivana82
8. apr 2009

nooo, tam mozeme a teraz dohodnime cas...navrhujem niekedy okolo dvanastej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre