Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

anita78
8. máj 2008

Capricieux, už upratané 😉 ? Ja mám za sebou hrozný deň ☹ , takmer celý som ho preležala - tvrdne mi každú chvíľu brucho 😒 .

capricieux
autor
8. máj 2008

hej anita 😉 , inak mne tiez takto tvrdlo brusko o cca. 6M bola som uz potom na PN a tiez som sa ledva hybala, ale nakoniec bolo vsekto ok 😉 o chvilu mas po tom 😉

anita78
8. máj 2008

A nakoniec si rodila v termíne, alebo predčasne? Mne sa zdá, že som tehotná už celú večnosť.

capricieux
autor
8. máj 2008

v pohode v termine, len som posledny mesiac viac-menej uz len polihovala a ked som niekam isla tak pomaly ako slimak 😀 😀 pri rychlejsej chodzi mi tvrdlo brusko

drobcek2007
8. máj 2008

ordinacia uz skoncila ta kde ste? 😕

capricieux
autor
8. máj 2008

ja som bola vo vani a idem spinki 😵
dobru nocku

nitka
8. máj 2008

cafce
ako mame?co nove?
zuzla posla na vikend het ci co nepismenkovala?
ja nedavno dosla z roboty,dociskam pizzu do hlavy 😀 a idem 😔
mam upratovaci den bo to toten moj stary furt kdesi lietal ta to tu vyzera 😀 vyprate pradlo je asi vsade 😀
neviete ako ma byt cez tyzden?dufam ze teplo aby sme mohli robit stretka
paaaa rano

zuzla2
9. máj 2008

cafte..
kolko som tu, 2dni nebola??? 😀
ani nepamatam..vcera sa mi vobec nexcela sadat za komp,som bola dorobena, nasrata atd..ale o tom potom a ne tu 😉
anita mne brusko netvrdlo,tak neviem,ale vtedy vrraj zabera magne b6..ci ako sa to vola..uz si nepamatam...
nitka a ty co xodila ten tyzden do roboty uz na 10tu??? 😕 a kukni na to: 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... ja ked ho videla,ta laska na prvy pohlad...ta som povedala muzovi..ta reku,ze uz mam,ta co vymyslam..a ked osm mu povedala cenu,ta len prevratil oci a ja poxopila 😀 😀

a na hokej co hutorice??dobre ne??🙂 ja ozdaj ani nekukala..bo ja znala,ze vypadnu 😀

capricieux
autor
9. máj 2008

my dnes oslavujeme 😀 😀 😀

nitka
9. máj 2008

ceruuus
zuzli no ja bars bugster nemusim...fakt sa ti paci?
chodila som na desiatu lebo moj kolega ide na Cyprus takze uz nerobi tak robim so sefom a on nevie kde mu hlava stoji takze v bare mohol byt az vecer
ja hokej videla jeden zapas no vlastne iba prvu tretinu ja uz ani nekukam a keby nemali uchateho(lasak)v branke ta sa mozu ist past 😀
no idem ja daco porobit varit mi treba,upratovat potrebujem si ist pospat stary ma nasiera 😀 i tot ajeho podarena mac...
zuzli pojdeme von ze?hej a este sa ta cem opytat ze kedyy zacina akcia na plienky...teraz v stredu bude?musim kupit 2 baliky aspon
mame novinku mala ide od septembra do skolky

nitka
9. máj 2008

capri vsetko naj a nepozivajte alkoholicke napoje hlavne maly 😀 😀 😀

nelika666
9. máj 2008

pozeram ze okukujete nase vozidlo 😀

nitka
9. máj 2008

to kolko stoji ta sranda? 😉

zuzla2
9. máj 2008

no ta po poradku..
capri ta vsetko naj..k 7inam 😀
nelika hej okukujem..ale pri tom aj ostane ☹ bo ja skupa a ja by tolko za koc nedala 😝 😀 😀
nitka ta co som kukala na stranke ta stoji do 8t..uz si presne nepamatam..na plienky veru neviem kedy bude akcia..novy letak pride az v nedelu..ale podla mna este nebude...
no a vonku...ta to otazne..bo cakam na cetku..som myslela,ze pride vcera alebo dnes..a este nedosla..a ked dojde az dakedy v pondelkok,ta prve tri dni ja umieram 😖
a sefovi by som sa vys.ala na hlavu..sorry,ale makat 12 ci 13hodin vkuse.,..to robia tak robotnici v Cexax, co xodia na turnusy 😠

nelika666
9. máj 2008

😅 necelych 7tis......

zuzla2
9. máj 2008

hej??a to si kde zohnala..bo ja len pozerala na nete..ale len na 2strankax..samo,ze na ceske som zabudla kuknut, tam to vacsinou vzdy vyxadzalo lacnejsie...
keby si napisala,ze necelyx 6,tak zacnem rozmyslat 😀 😀 😀
inac mas pekne dievcatko a este krajsie ho obliekas 😎 next ja mozem...ale to tiez stoji vela money 😖

nelika666
9. máj 2008

ja som objednavala z ciech zo super-baby ale uz ho maju aj na detatko.eu a tam je dokonca aj lacnejsi.... 😉
a dakujem za pochvalu Tamarky.... co sa tyka nextu, kupujem na mmb takze az tak strasne drahe to nevychadza 😉

nitka
9. máj 2008

zuzla ta ma neondaj 😀 vani uz zdrava ta teraz ty s tou cetkou...sak aj ku mne by mala doraz prisc
neboj sa to rozchodis
zuzla ja nemakam ja od 10:00 do 01:00 nic nerobim,citam casaky aj 5 krat dookola,pijem kavu debatujem s kamaratmi sem tam daco porobim zeby sa nepovedalo takze mam zaplatene za to ze nic nerobim 😀 ta to len zavidiet taku robotu

nitka
9. máj 2008

nelika a co koc vam nevyhovuje?

nelika666
9. máj 2008

vyhovuje, preco? myslis pre to ze menim farby? to omylom poslali cierny namiesto objednaneho cerveneho 😉 tak to preto

zuzla2
9. máj 2008

neli az ho idem pokukat..ale aj keby som hno neviem jak xcela,ta muza asi neprehovorim 😖
na MMB a MMA nakupujem aj ja..ale i tak sa mi zda,niektore to oblecko next drahe 😒 heh..az som dnes musela nakuknut..bo ja asi budem xora,kedze 2dni som tam ani nepaxla..a to nevravim o tom,ze som uz asi 2tyzdne malej nic neobjednala 😀
nitka ja ta neondim..ale je to fakt tak...ked by mi nahodou bolo lepsie,tak von pojdem,ale do mesta isto ne 😒
a to az do 1?? ja,ze do polnoci...a jak ti zavidiet len taku robotu,ked minule si pisala,ze kebyze vidim,kelo zarobis,ta zaplacem..ta kto ma s tebe vyjsc 😀 😀 😀 😀

nelika666
9. máj 2008

niektore ano, hlavne aktualna kolekcia je predrazena, lacnejsie je objednat next cezniekoho, teraz je libra uz aj za 48,- takze vpoho 😉

nitka
9. máj 2008

jaaj nelika takze ty mas len farbu aku si nechcela uz chapem 😀
zuzla ta keby som zarobila 20000 ta neplacem 😀
no sak nemusime ist do mesta...do mxu sa najest 😀
idem pod periny lebo uz na oci nevidim...zatial

zuzla2
9. máj 2008

neli ta ono by to uplne najidealnejsie bolo,zeby mi to kupil niekto kto tam zije a preratal to na presne taky kurz aky je 😉 alebo najlepsie by bolo ist trebars anglicka na nakupy..len to by clovek musel vediet,ze su zlavy 😀

ozaj co som xcela..ze ste vedeli,ze pri malom tescu sa robi obxodne centrum??zas neviem kolko obxodov tam ma byt..a pri velkom nebude tiez nahodou daco??? 😕

mala ma dnes vobec,ale vobec nepocuva 😖 uz mi stihla vyliat vodu z vedra,ktore som zabudla odlozit,ked som umyvala podlahu, na plavajucu 😠 a ja,ze co je tak tixo 😎

karolinkafe
9. máj 2008

Ahojte presovcanky, sekcovcanky 😉 Dufam, ze sa k vam mozem pridat, aj ked som utecenec 😅 Vlastne uz som dostala povolenie od nitky (ten jej kolega co ide na Cyprus, ta to moj brat 😀 ) Uz dllllllllllllllllllllllllho si vas citam ste super podarene, ale kedze ste tu take kamosky a poznate sa aj osobne, tak som trochu vahala pridat sa k vam 😅

zuzla2
9. máj 2008

no ta toto su mi neznam co 😀
jasna vec karolinkafe,ze sa mozes pridat..vitame ta medzi nami presovcankami 😀 ja tu furt za uvitacku 😀

karolinkafe
9. máj 2008

No ta diky 😵 rada sa k vam pridam 😉

zuzla2
9. máj 2008

karolinkafe a xodis casto domov???

ja som sa akurat xystala,ze idem s malou vonku..ale i tak pozeram i onak a ono sa dajak mraci,ta nerada by som zmoknut 😒
a mala uz prisla aj nato ako sa otvara suflik v spalni a na ranu jej prisli plienky,ktore vsetky vvyhadzala 😠 no a potom samozrejme,ze si prsty privrela,tak plakala...darmo jej budem vysvetlovat,ze toto nemoze,bo este nasxval to urobi 😔

karolinkafe
9. máj 2008

Zuzla tak len raz za rok 😔 lebo sa inak neda, v lete mam kopec prace tak to neprichadza ani do uvahy, tak len v zime chodim. Tiez preto len raz za rok, lebo je to dost komplikovane a drahe, kedze zijem na ostrove 🙄
Chuda male ta tvoja Vaneska, ale deti, teda aj dospelych stale pokusa to, co je zakazane 😀

capricieux
autor
9. máj 2008

dakujeme 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre