Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

drobcek2007
20. máj 2008

uffff to mi odlahlo 🙂

drobcek2007
20. máj 2008

ej kukala ale tu dievcinu nepoznam 😕

drobcek2007
20. máj 2008

idem do hajan cafce 😔 😅

gabrielkabj
20. máj 2008

čawtw baby nič nove satelit stale nefunguje hlavne že tu boli traja opravári a nakonec mm prišiel na pričinu prečo no nefungovalo hroza peniaze by chcel každy a duty su jak polena

karolinkafe
20. máj 2008

Caves 🙂
Drobcek tak narodky sa vam uz blizia 😵 😵 😵
U nas nic nove, akurat este staaaaale prsi 😒 😀 cize stale rovnako 🙄

nitka
21. máj 2008

zdravim fesandy...novy pracovny den nuda ako v prdelke 😀
no zeby bola ta slecna dajaka herecka sa neda povedat ta ja lepsie zahram divadlo pred starym ked ma nasre 😀 😀 😀 e
joooj co mate nove?drobcek mne by sa uz trebalo s tebou stretnut nech dam baske nejake hracky co by tebe isli na nervy 😀 😀
ako v robote moja?
kaji viky sa ozval?

karolinkafe
21. máj 2008

Caute slecny 😉 No ja sa tiez nudim v robote 😅 ale uz konecne vyslo slnko 😎 asi len na dnes ale aj tak.
Nitka ten puk este stale nedal o sebe vediet, ale ako mi vravela mamca, tak aj minuly rok dosli o tretej rano a v ten isty den uz poobede robili 😠 😖 to zdieraci hrozni; Tak dufam, ze sa coskoro ozve. Dam hned vediet 😉
Drobcek ty musis byt teda riadne zmorena ked uz o pol deviatej ides do hajan 😲 😉

nitka
22. máj 2008

Kockky sruste ta co toto tu nik nepise?zuzli ty kde bola vcera?to jak ja nedoma ta ziadna debata 😀
no ta ja vam dam dnes posledny den robim ta pockajte 😀 😝

nitka
22. máj 2008

baby mam hroooooozny problem.Uz 3 dni som nic nejedla...mam v sebe len kavu a mineralku...vcera vecer som zjedla asi 2 lyzice halusiek a to bolo vsetko kedze nemam chut,ako keby som stratila chut do jedla...nepocitujem hlad zaludok ma bolel len prvy den...cela sa trasiem...som nervozna....
mam ist na psychiatriu naj me zavru do klietky? 😀

nitka
22. máj 2008

baby nasa mala sa dnes pytala na zachod odpadnem normalne

zuzla2
22. máj 2008

caute..
nitka co dnes samopiskujes?? 😀
ja nepisem,bo neni co..ty v robote,drobcek tiez,kaja tiez,capri na dovolenke ta sama so sebou si pisat veru nemusim 😎
vcera som bola doma..jak inac..bolo sice pekne ale mala som smolu..zo zadu sa nedostanem,bo lesenie a v predu zas nam padalo sklo z neba 😀 rozumej,menia sa chodbove okna za plastove ta preto..ale jak dosiel mm z roboty,ta sme sli von, s malou na preliezky,na zmrzku a tak...
dnes som rano troxa pozehlila..bo uz kopa na mna pozerala nejaku tu dobu...potom robila malej jest,davala jej jest...umyvala riad..a teraz sa s nou pomimo hrajem a pisem 🙂

no a k tomu tvojmu jedeniu...ked xces skoncim s vredmi,tak nex sa paci..nejedz.. 😠 moj oco to mal a ver neni to ziadne sranda..raz postupil aj operaciu,2x nastastie uz potrebna nebola..
ale v prvom rade by som zazalovala tvojho zamestnavatela..ten by ti mal zabezpecit stravu,pripadne na nu prispievat stravnymi listkami..a nie ty tam mas sediet od 10tej do 1ej v noci o hlade a dobre,ze aj nie smade (sice toto by uz bolo kus na hlavu postavene,kedze robis v bare)...neznasam takyx darmozracov co hladia len na seba 😠 😠 😠 😠

nitka
22. máj 2008

sak on mi dava 50 korun na stravu ale to je jedno...ja tu mam plnku kabelku a plnu ladnicku jedenia ze neznam co skorej jest ale ja som stratila daco take co mi ma udrec do hlavy ze som hladna a na silu nemozem bo vyvratim...sak aj kamos mi vcera vravel ze dostanem vredy ta potom uvidzim...sak pokym sa na to neumiera ta dobre 😀 😅
neznam co ze mnu je...tehotna nesom neboj se bo ani neznam naco ju mam 😀 😀
vani uz chodi?juuj uz sa na vas tesim aj na to jak bude ciapky rucat o zem a smiat sa nam do ksichtu 😀
dufam ze od pondelka bude teplo zeby sme mohli ist na bagetku a zmrzku a do parku..stary mi objednal taky ruzovucky digitalny fotak tak uz sa tesim jaka budem fotografka a pofotim tote nase certy 😀 😀

drobcek2007
22. máj 2008

cafko 😵

drobcek2007
22. máj 2008

kde ste?????????????????
🙄 🙄 🙄 🙄

gabrielkabj
22. máj 2008

ta vam sa pismenkuje ked mate cez den k dispozicii internet mi mame doma na modem a ten berie manžel stale do prace lebo ho potrebuje a ja sa k nemu dostanem vždy až večer a to som niekedy tak K.O. že už ani nerozkladám notebook a nepripájam sa ale inak by som sa ozvala častejšie. Inak zajtra idem do maxu niekto mi vravel, že vraj im sadla stavba o niekolko cm tak ho vraj dočasne zatvoria ale to je asi blud. 😕

zuzla2
23. máj 2008

no caute 😉
nitka ta co...sichta pre tento tyzden uz skoncila??? 😎
drobcek ta to v plany cas xodis...sak isla ordinacia 😀
gabi ja to poznam..kedysi som mala net az od 5tej a este aj taky pomaly,ze strax...a do noci sa mi tiez nexcelo sediet pri pc...
mm ma dnes pol dna dovolenky,ta ideme poobede do mesta...a mala sa vcera naucila sxadzat z postele,ta musim doma striehnut...sice dnes som to neustriehla,zdriemla a zobudila som sa az na jej smiex jak sa pozera v zrkadle na a smeje sa (nastastie)

nitka
23. máj 2008

jooj uz po roboce hej...idem spat teraz poobede este raz pospat s llilkou...vcera vecer a dnes rano som konecne po 3 dnoch jedla...zuzla ja ti chcela pisat ci nepojdeme von ale aj keby si neisla do mesta s m ta ja by nemohla nikde ist bo som hotova...
zajtra idem odnes poobede malu na soboru nedeluk mojej mame a ja idem k nam do baru na ceskoslovensku party 😀 jaaaaj ta to zase dopadne 😅
ci pana ja som vcera otvorila o desiatej rano a do piatej som predala jedno presso,dobry nater...este ze mame wifi v robote kukala som v archive ordinaciu,112 atd.no proste parada...tak prisiel jeden kamos druhy kamos vecer som cosi porobila zeby sa nepovedalo a uz po robote...tak snad bude teplo zeby sme mohli ficat vonku cez tyzden...zuzla sa stavim ze ked prides z mesta ta zase napises kelo si rozkotulala penazi bo ty salena...ta len daco nakup a prines i mne bo mne sa ani napit nechce ist a taka som smädna a ne to este do obchodu

nitka
23. máj 2008

cafce zuzla ta co si daco pokupila?ja zasla s kamoskou len tak na skok tu ku nam v opale do sikookych ta som kupila supis rifle za smiesnych 230 Sk...ta nekup ked take lacne ale sa bojim ze priberem a mozem ich vyrucic bo tote 3 dni co som nejedla ta som spustila 3-4 kila a teraz sa zacnem napchavat ta to dopadne

drobcek2007
23. máj 2008

zuzla sak prezrad aj nam ze cosi kupila 😉 😀 😀

capricieux
autor
23. máj 2008

ahojte a som spat 😉

nitka
24. máj 2008

cafce ja sa chystam dat malu spat pobalit ju a parem s nou k mojej mame,letim ku kamoske pofarbit vlasy a vecer na party...juuuj tak sa tesim konecne vonku

zuzla2
24. máj 2008

caute..
ta nemam sa s cim xvalit..co sa tyka nakupovania..musime setrit,bo dosiel nedoplatok 😠 kupila som si len oblecko na buduci tyzden a tot vsjo...a este som sa bola objednat u kadernicky..inac nitka i my boli tam v opale 😉 smisne ceny tam maju..a cuduj sa svete i na taku velrybu jak ja 😀
nitka neznam jak prexadzky buduci tyzden..v pondelok ideme na poradnu a ockovanie..ta ak nebude mat mala reakcia,ta von pojdeme...v stredu zas idem ku kadernicke..sice az poobede,ale i tak 😀
zajtra ak bude pekne, ideme do ZOO oslavit malej prve meniny 😎

drobcek2007
24. máj 2008

zuzla serus 😉

zuzla2
24. máj 2008

caf drobcek 😉

capricieux
autor
24. máj 2008

zuzla gratulacia vaneske k vymesaciu 🤐

drobcek2007
24. máj 2008

vobec mi ten kon nesiel 😠
zuzla fakt gratulujem a uz len mesiac abude z nej slecna 😀 😉

zuzla2
24. máj 2008

dakujeme babenky 😉
ani mne to tu neslo 😠

drobcek najprv to caka vas..potom mna a az tak malu 😀

drobcek2007
24. máj 2008

zuzla fakt sak ty budes mat narodky 😉 kolke to budu 24-te???????????? 😀 😀 😀 😀

drobcek2007
24. máj 2008

baby uz som vam plne k dispozicii uz nepracujem 😉

zuzla2
24. máj 2008

no i ja..8dni pred malou 😉 srajda sa jej nexcelo prist na svet vtedy ked i mne 😖
ze 24te???co si...18te 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre