Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
23. jún 2008

noooo... 😉 len u nas to bolo troxa ine...hostinu platili rodicia a svokrovci..pol na pol..u nas taky zvyk,ktory i ja dodrzim 😀

nitka
23. jún 2008

aj moj stary tak paltil pri prvej svadbe a on platil neveste kyticu saty atd
ja nechcem od mami nic,ved sama poriadne nema a od svokry ani 50 halierov zeby mi vykrikovala jak teraz vykrikuje staremu 😖 my si to zaplatime a hotovo a keby bolo na mne ta ju ani nepozvem bo urcite vsetko pokazi a je mi zl v jej pritomnosti

zuzla2
23. jún 2008

ta u nas je aj taky zvyk,ze zenix plati aj obrucky..no,ale kedze mi uz byvali spolu,ta sme si toto vsetko platili spolocne..aj kameramana,hudbu...oznamenia..atd... 😎

nitka
23. jún 2008

no sak aj my tak tak idem uz off pokukat 112 tak paaa

nitka
23. jún 2008

ecce som neisla off bola si s malou voku?

nitka
23. jún 2008

zuz sa musime stretnut

nitka
23. jún 2008

tha ty uz posla?

zuzla2
24. jún 2008

bre rano..
vcera som bola s malou von,ale az poobede..ked tak horuco,tak xodim az okolo 3-4tej...aj to vacsinou len okolo bloku,pripadne dole smerom na billu...lebo s nou teraz dakde ist ta to katastrofa 😖 v kociku sa furt stavia..ked ju dam xodit,tak idem vzdy inym smerom jak by mala...a v trojkolke mi tiez furt stavia...

doteraz to bolo ake take zlate decko...ale teraz je uz zle 😀

karolinkafe
24. jún 2008

Vidim, ze svadbu rozoberate.
Nitka krasne saty si si vybrala, aj tie druhe, co akoze mali byt... 😉 A vobec v nich nemas siroke boky. Si uz videla dakedy siroke boky? Bo ty ich urcite nemas 😅 A ak sa mozem opytat tvoj muz uz raz zenaty bol? Nejak tak som pochopila. Ja by som sa chcela vydat, ale ked ten moj bars nechce 😠

nitka
24. jún 2008

ahooooj,ta ja sa chystala do mesta ale ta teraz este upratujem a asi ide burka....
jj kaji uz bol raz zenaty ale nevidalo 😀
zuzli ta ja by sa isla s tebou o takom case prejst,abo by sme dakde sadli naj male behaju,v stredu alebo az v stvrtok by som sla keby si isla vonku

zuzla2
24. jún 2008

no uz prsi 😒
uvidime jake bude pocasie a ci nic do toho nepride 😉

nitka
24. jún 2008

tha uz som posla do mesta
ta som aspon pisala kamoske ci mi nepride urobit vlasy,bo uz zas neznam s nima rady 😠

nitka
24. jún 2008

zuzla ved dnes ma vani rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tha jej odkaz ze jej s Lilkou prajeme vsetko najsamlepsie,zeby bola zdravucka a zeby este viac zlôostila mamku 😀 😀 🤐 ne ne naj je poslusna a ze ju bosame....potom pozveme na pivo a na kornutok zo zmrzky 😀 😉

karolinkafe
24. jún 2008

No fakt zuzla vsetko najlepsie Vaneske k prvym narodkam 😵 😵 😵 Nech vam nadalej prinasa radost a lasku do zivota a nech vas aj sem-tam pozlosti, sak musi byt kus vzruso ne? 😵

nitka
24. jún 2008

ta to porazeny ten cas.... 😀

zuzla2
24. jún 2008

dakujem krasnu aj za malu 😉
tatino akurat isiel pre tortu, som zvedava aka bude 😔
len mala vidno,ze si neuvedomuje,ze ma dnes sviatok,lebo je daka zla 😒 ale na dnes ma odpustene 😀

nitka to je dnes pocasie co???raz prsi a raz svieti slnko 😀

nitka
24. jún 2008

zuzli potom pofot a hod foto...uz mate aj pre malu trojkolku?uz sa tesim jak budeme chodit bicyklovat a nemiestne poznamky typu ze toto je cyklisticky chodnik si mozu hodit za klobuk lebo aj my budeme mat bicykle 😀 😀 len ten nas este stoji u mamy nema ist kto pre nho 😀
stary asi konci v robote tak asi parem do mesta do salonu poskusat tie saty
vecer sa vam ozvem

nitka
24. jún 2008

ahooooj
tak ja bola kupit starkemu darcek...zajtra ho caka aj nejake prekvapko ale to nemozem napisat bo on sem pride obcas precitat co pisem 😀
zajtra musim ist zase do mesta lebo treba odniest ziadost na sobas....v piatok idem skusat saty a upravovat a ked to nebude tak ako cem mozem vyberat dalsie 😠

capricieux
autor
25. jún 2008

ahojte kocky
tak mne odisiel notebook ☹ 😠 pri tej burke co bola, bol vypnuty ale aj tak, neda sa rozchodit
zatial pisem z manzelovho ale to len teraz a uz mi ho berie
kym ho nedame dokopy alebo mi Rado nedonesie z prace iny tak sa neozvem ☹
vaneske vsetko najlepsie aj od nas s Brunom, hlavne nech je zdrava 🙂
uzivajte si pekne dni
pa

zuzla2
25. jún 2008

cafte
nitka hej uz mame dake 2-3tyzdne...
capri dikes 😉 a smola s tym bookom...aj u manzela v praci,tak viacerym odisli ☹ ja som ho mala nastastie vypnuty aj vybraty zo zastrcky a komp prezil tiez 😎

nitka
25. jún 2008

caf zuzi ty mas condornet ci ne?bo odkedy bola burka neide net,vcera tam stary volal taze akurat su v nasej bytovke ze to opravuju a pritom tu vobec neboli...teraz som pripojena na dajaku bezdrotovu siet,ktoru si niekto nezabezpecil 😀

zuzla2
25. jún 2008

hej nam ide...ale mm hovoril,ze jeho kolegovi tiez nejde...

nitka
25. jún 2008

sak do pipiny...me idze porazic z toho bezdrotoveho furt vypadava...a v condornete nedvihaju telefon... 😀
zuzli zajtra by som vybehla s tebou vonku keby si sla,chcem vas vidiet 😉

nitka
25. jún 2008

zuzli kedy ides von?

zuzla2
25. jún 2008

az okolo 4tej..bo akurat mala zaspala

nitka
25. jún 2008

do kolkej budes von a kde ides?treba mi ist do hypernovy,ale ta este mam melir na hlave ta nznam kedy by som sa vytrepala...

nitka
25. jún 2008

zuzla ta ty kamaratka 😀 povypinas telefony zeby som ti dala pokoj 😠 😀 😝
mala mi zaspala po ceste domov a spi ta parada....idem robit staremu sladke prekvapko

zuzla2
25. jún 2008

caf...
sorry...ale sa mi vybil telefon..a na tmobile nemam kredit ☹ ale i tak by som nebola isla,bo som uz bola dohodnuta s mm,ze ideme do Tesca...akurat som stihla precitat sms a prezvonit mm,ze sme uz pri robote...

nitka
25. jún 2008

tha mas odpustene 😀
ja vysla von az okolo 16:45 posla som na nakup do hypernovy,mala mi pospala kus teraz reve bez priciny 😀
zuzli a si bola kuknut v Tescu na lachy?som dnes videla reklamu ze maju 70% zlavy 😨
juuuj v piatok uz do roboty...este tyzden odrobim a dam asi vypoved...sef chce zeby sme chodili neskor do roboty a dlhsie mali otvorene ale neznam pre koho by sme mali mat dlhsie otvorene ked tam nikto nechodi 😀
pojdem asi robit na terasu i ked tam baaaaaars horuco

zuzla2
25. jún 2008

jj...kvoli zlavam sme isli 🙂
uz ti ide net??bo mm hovoril,ze co jeho kolegovi nesiel,tak volal do Condornetu a oni si prosim pekne pomenili DSNL servre ci co to a nikomu ani makke f nepovedali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre