Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

endrixa
1. júl 2008

🙂 no zuzla to mas pravdu.....kazdy mi to hovori....ale to sa uz neda....drobec tak vsade tlaci...malo miesta ma....ale pravda je, ze zdriemnut po obede si stale mozem....tymto zdravim capri....ktora uz tiez 9 mesiacov nespala.... 😀

capricieux
autor
1. júl 2008

cafce kocky
ta ja cakam a cakam tiez ale to furt je horsie a horsie, no a teraz ked krpec uz aj stoji tak tazko ho nechat v noci plakat, lebo mi pobeha po celom byte od zlosti 😀 😀 😀
jojoj neviem co s tym ☹

zuzla2
1. júl 2008

jaj baby..o spanku pomlcim radsej...lebo to moje dieta uz asi prexadza na jeden spanok denne...dnes mi uz stihla vyjst z postielky na postel a spala az 20minut 😠
capri ak bude maly taky ako nasa,tak to bude len horsie 😖

capricieux
autor
1. júl 2008

joj zuzla nic mi nehovor bo uz som na nervy
musim ho oducit od spania na dide bo sa furt zobudi a bez nej nezaspi ale nejde nam to vobec
od rana ani chvilu nespal 😠

karolinkafe
1. júl 2008

Juuuj baby to vam nezavidim. Ja sa prave toho obavam 😕 lebo ja som taky spachtos, tak uvidime ako to zvladnem, ked budeme mat babo 😅

zuzla2
1. júl 2008

kaji sak to,ze aj ja som spaxtos... 😖 ale clovek si casom odvykne..
capri moja cez den tiez zaspava na dide 😒 vecer nie,lebo jej davam flasu a uspava manzel...snazim sa,aby som ju cim menej kojila az ju prestala uplne,ale dako to nejde 😖

karolinkafe
1. júl 2008

Jasne, ze clovek si na vsetko zvykne, aj na sibenicu 😀 Tak dufam, ze budem mat aspon kusok stastia 😅 Mam jednych kamosov a ich dcerka uz od 3 mesiacov dobre spi, ale zas poznam inych ktorych syn ma uz vyse 2 roky a stale sa okolo 2-3 rano budi 🙄 Cize je to fakt individualne 😅

zuzla2
1. júl 2008

presne tak..je dieta a dieta...a vacsinou je to aj tak,ze kojene dieta sa castejsie v noci budia ako tie co su na um...takze vsetko ma svoje vyhody aj proti 😖 😎

karolinkafe
1. júl 2008

Zuzla az teraz som si vsimla, ze si si dala do pasu 2 deti 😅 😀 😀

nitka
1. júl 2008

cafte zenske 😀
hlasim sa z prace,zase nemam co robit....konecneste tu daco popisali...ta mne ked mala zalahne o deviatej tak vie spat aj do pol deviatej az deviatej.... 😝 😀

capricieux
autor
1. júl 2008

nitka tak to ti vsetky zavidime 🙂
hej zuzla tiez ma to napadlo a chcem to tak zacat robit ze bude uspavat manzel s UM na flasu
dufam ze to bude lepsie fungovat

nitka
1. júl 2008

tha to neni co zavidiet bo ja prisla do roboty robi a ne sediet na nete 😀 a cas sa tak vlecie kde to ste do jednej do rana

zuzla2
1. júl 2008

ta my boli vonku,bo mala dnes strasne strajkovala so spanim 😠
capri vyskusajte...zato nic nedas 😉 malej davam vecer sunar,ale zeby lepsie spala nemozem povedat 😠
nitka som ti zabudla povedat,ze minule si tak idem po Rusinskej, samo,ze ne po cyklistickom xodniku,zeby ma nevyhresili...a jedna harpia na bicykly isla po tej moje strane xodnika,ktory ma az 1m na sirku..valila si to rovno na mna..ci som xcela alebo ne,ta som sa ja s kociarom musela uhnut...pritom po cyklistickom jej nikto nesiel..ta si aj vypocula co som mala na srdci 😀 😀 😀 😀

karolinkafe
1. júl 2008

Nitka ale ta capri asi myslela, ze ti zavidia to, ze ti Lilka dobre spi a ne to ze si v robote 😀 😀 😀

capricieux
autor
1. júl 2008

jasne karolin, presne tak 😀 😀 😀

nitka
1. júl 2008

jaaaj kaji no moze byt 😀 nebojte baby ja do roka som sa vyhrazala malej ze ked nebude spat ta pojde do deckeho domova 😀 a potom jedna noc prespana cela druha tretia a uz bolo v poho...musite vydrzat,ale moja ani cumel nemala a to asi tiez dost robi
zuzi sa necuduj ze mala uz tolko nespi cez den,mne lilka dakedy nespi cely den a ked odpadne ta ju nic nezobudi...
zuzi star y isiel dnes po cyklistickom z maxu a mal malu v trojkolke a jeden na nho vyskocil ze chodnik je vedla a stary mu vravi ze chodnik je aj tu(myslel cyklisticky)ta chlop mu hvari ze to je cyklisticky a moj stary na to ze co tlaci pred sebou ci lietadlo 😀 😀
to glupy presovsky narod,ja uz neriesim bo by som to postrielala 😀

zuzla2
2. júl 2008

cafte baby...
ta mi dnes skoncili rano u dr.,bo sa mala rano zobudila s horuckou 38,9..a nakoniec mame hnisavu anginu... 😢 zas mozem doma sediet 😠

karolinkafe
2. júl 2008

Joooj zuzla ta to je smola. Chuda male ☹ dufam, ze sa rychlo vylieci 😉
Nitka ta to super prihoda. Mam taky pocit, ze niektori ludia nevedia nic ine robit nez pindat. Ale ta dobre mu tvoj stary povedal 😀 asi mu to zavrelo hubu ne? 😀

nitka
2. júl 2008

cafce
jj kaji zavrelo... 😀
zuzli ta skade to lapila...sa cudujem teraz v lete,choroby anginy,ved ona je kojena a dajak casto je chora...ta ja sa tesila ze pojdemem vonku konecne ta dufam ze ju to prejde do dalsieho tyzdna...ci pana dost vysoka horucka...

nitka
2. júl 2008

baby tu je nase svadobne oznamko-trochu ujete 😀
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

zuzla2
2. júl 2008

paradne fakt ujete oznamko...xvalim!!! 😀 😀 😀
ta neznam kde lapila..neznam ci ne nakonec na tom farfeste 😖 a uz i ja hovorim,ze nezalezi,ze ci je kojene alebo ne,bo ked ma byt xore,ta bude..aj ked neznam ci ona to nema po mm..bo on tiez bol kojeny 8mesiacov a casto xory...ja tiez 8mesiacov..a neznam bars co je to byt xory...
ale nastastie uz horucku nemame..teda co som 2x merala...

nitka
2. júl 2008

diky zuzi...ta naj se vylieci z tej plagy...beriete ATB?

zuzla2
2. júl 2008

jo jo..ATB ☹

nitka
2. júl 2008

ta to porazka teraz v lece choroby...ja sa chystam v piatok alebo sobotu na delnu kus poopalovat
dnes sme boli na solivare na pifo a na to ze maju otvorit to kupko o 2 tyzdne tak maju len hole bazeny a vsade suter...ta ja zvedava

zuzla2
2. júl 2008

ta co uz..hlavne nex sa uzdravi...

nitka
2. júl 2008

tha mna uz sefo pustil o jedenastej domov bo nikto v bare jak furt 😀
no len nech sa uzdravi,bo to nesranda....uz ju chcem vidiet jak bude dohanat lilku 😀 😝

karolinkafe
3. júl 2008

Caute baby.
Nitka podarene original oznamko 😉 A som si vsimla, ze tam cosi "sibirska 29" napisane,to len nahodou, ci s cim to suvisi 😅 Ja taka zvedava.
Zuzla, tak dufam, ze Vaneske je uz lepsie, to o nicom, tak v lete ochoriet 😖

zuzla2
3. júl 2008

kaji jo jo..uz je to lepsie..behala po byte jak keby jej nic nebolo..teraz mi zaspala,tak mam cas byt na nete 😉

karolinkafe
3. júl 2008

Aspon ti kus pospi 😀

zuzla2
3. júl 2008

hej kus...az hodinu a 10minut 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre